Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Robi...A4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ładna sztuka i dobre zmiany ja też będę zakładał slinea u siebie fajnie się prezentuje, jedynie felgi nie w mój gust, a naklejka to już inna sprawa ja osobiście niczym nie oblepiam aut...ale jak kto woli... :wink:powodzenia
  2. myślałem o tym ale stwierdziłem że skoro w zamiarze mam gaz lepiej będzie odrazu przejść na pół syntetyk zreszta zobaczymy jak narazie nie bierze oliwy albo bierze na tyle mało że niezauważalnie pojeździmy zobaczymy...
  3. ja mam aktualnie przechulane 229 tys ori przeviegu auto przywiozłem prosto z niemcowni chodził cały czas na castrolu 5w30 ale wypłukałem silnik płukanką LM i zmieniłem olej na 10w 40 Motul jak narazie przejechałem 500km i nie ubyło nic także może tragedii nie będzie
  4. w dół trochę biją ale jest homologacja i zawsze to też nowe szkiełka, jak dla kogoś jest za jasno zawsze można odrobinę przyciemnić dla mnie jest ok
  5. ładnie usiadła z tym że to prawda lepiej odrazu założyć amory, no chyba że będzie gwint to po problemie...
  6. to są dokładnie te lampki http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i6219242607.html dokładnie te lampki, mam jedno zdjęcie zrobione telefonem także bez szału aczkolwiek bardzo ładnie jest podświetlona cała tablica rejestracyjna:)
  7. a i jeszcze jedno gdzie dopadłeś te springi?
  8. ładny kolor jak możesz wrzuć lepsze fotki w szczególności z boku auta, ile ci siadł na samych sprężynach z fk? bo rozumiem że amortyzatorów nie wymieniałeś...powodzenia w użytkowaniu
  9. cześć kolego
  10. Robi...A4 odpowiedział(a) na monia12 temat w Audi A4/S4 B6
    fajnie że zadbane autko to najważniejsze dla mnie tylko felgi do bani ale to moje zdanie i każdy ma swoje bezawaryjności i powodzenia
  11. To narazie nie wygląda ale będzie, jak wpadnie cały pakiet sline, zacząłem od najdroższej kwestii czyli felg reszta już jakoś pójdzie;) lotkę na klapę i listwy już mam tylko czekają na pomalowanie...
  12. dzięki koledzy za opinie, jeśli chodzi o sam silnik to nawet gdyby co dolewanie oleju nie jest dla mnie jakimś mega problemem, a tak wogóle tym czasem zakupiłem do auta felgi 18" malowane w kolorze grafitowym, do tego wpadły nówki sztuki oponki Vredestein Giugiaro 225 40 R18, ponadto wymieniłem sobie oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej kupując całe nowe lampki led z homologacją które mogę polecić szczerze każdemu efekt bardzo dobry elegancko doświetlają całą tablice rejestracyjną, na autko wpadły też emblematy z sline gdyż w najbliższym czasie wpadnie również cały pakiet:) mam też jedno pytanie do znawców tematu chciałby trochę obniżyć auto ale tak o 2-3 cm z tego co wyczytałem najlepiej założyć ori zawias od sline, a czy ktoś może próbował czegoś innego np. mam tu na myśli sprężyny obniżające myślałem o mts technik? z chęcią wysłucham waszych porad...
  13. witamy kolegę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.