Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żywotność silnika / Wasze przebiegi


pavvel89

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do pochwalenie się Waszymi przebiegami nieśmiertelnego ALT !

ja dopiero 278tyś. z nadzieja na 350-400tyś !! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie mało :) Chyba z tego co pamiętam to 208tyś. A jak kupiłem to miał 114tyś...jak ten czas leci :)

Był sprawdzany przebieg jak kupiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem to miał 219tyś teraz 221tyś po prawie 1,5 miesiącu użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 290tysi w tym już jakieś 90-100tys na LPG przeplatane,a silnik dalej zdrowy na maxa

Edytowane przez magicman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przebieg 249 tys. silnik bezawaryjny co się może stać w wolnossaku niech się martwią użytkownicy turbo ja stawiam na przelot w granicy 450 tys

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie ok. 236 tys. km, kupiony we wrześniu 2014 z przebiegiem ok. 205 tys. km. Niedługo po zakupie założony gaz, przejechane prawie 30 tys.
Bez większych problemów - oczywiście oprócz brania oleju koło 0,5-0,8L/1000km :decayed:
:hi:

Edytowane przez luk.22222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

189tys kupiony od niemca w 2015 z przebiegiem 171tys serwisowany do samego konca w audi i lupie olej jak szalony tzn 1l na 1000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195,000 teraz a według internetu i strony autodna szacowanie na 250,000 osobiście daje mu 300, po stanie wizualnym. Auto posiadam 4 lata jak kupiłem to z magicznym przebiegiem 155,000 czyli dużo nie latam. Dolewki oleju to tak na oko z 3 litry na 15 tys. mobila to i nie zmieniam na lepszy, o mobila łatwiej jeżeli chodzi o dostęp. Obecnie jestem po wymianie eżektora czwórnika na nowy model q i odmy wszystko się pociło.Silnik brzecha na zimnym pewno wariator , heh nie zamierzam go sprzedawać ;p

Do tego z tyłu silnika leci mi z jakiegoś uszczelniacza ponoć koszt nie duży tylko dostęp lipny.

Edytowane przez crookers20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195,000 teraz a według internetu i strony autodna szacowanie na 250,000 osobiście daje mu 300, po stanie wizualnym. Auto posiadam 4 lata jak kupiłem to z magicznym przebiegiem 155,000 czyli dużo nie latam. Dolewki oleju to tak na oko z 3 litry na 15 tys. mobila to i nie zmieniam na lepszy, o mobila łatwiej jeżeli chodzi o dostęp. Obecnie jestem po wymianie eżektora czwórnika na nowy model q i odmy wszystko się pociło.Silnik brzecha na zimnym pewno wariator , heh nie zamierzam go sprzedawać ;p

Do tego z tyłu silnika leci mi z jakiegoś uszczelniacza ponoć koszt nie duży tylko dostęp lipny.

tu jc sprawdzisz przebieg auta oraz jego podstawowa historie

https://historiapojazdu.gov.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tutaj nie ma prawidłowego przebiegu tylko magiczne 195tys. auto kupione przez niemca w 2002, dwa lata serwisował potem olał sprawe. pierwszego roku strzelił jak mnie pamięć nie myli 35tys. drugiego już tylko 15 potem nie wiadomo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez większych problemów - oczywiście oprócz brania oleju koło 0,5-0,8L/100km

To jest mniejszy problem ???????????

Edytowane przez TomekTdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez większych problemów - oczywiście oprócz brania oleju koło 0,5-0,8L/100km

To jest mniejszy problem ???????????

nie ma sensu nawet dyskutować Tomek, właściciele ALT'a nic złego w tym nie widzą i uważają, że ten silnik jest praktycznie bezawaryjny tylko po prostu je tone oleju

branie oleju nie jest wg nich skladowa awaryjnosci, ja juz sie posmialem, probowalem uswiadamiać ale nie przegadasz :)

to dolewanie oleju to chyba dla nich zaleta :decayed:

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195,000 teraz a według internetu i strony autodna szacowanie na 250,000 osobiście daje mu 300, po stanie wizualnym. Auto posiadam 4 lata jak kupiłem to z magicznym przebiegiem 155,000 czyli dużo nie latam. Dolewki oleju to tak na oko z 3 litry na 15 tys. mobila to i nie zmieniam na lepszy, o mobila łatwiej jeżeli chodzi o dostęp. Obecnie jestem po wymianie eżektora czwórnika na nowy model q i odmy wszystko się pociło.Silnik brzecha na zimnym pewno wariator , heh nie zamierzam go sprzedawać ;p

Do tego z tyłu silnika leci mi z jakiegoś uszczelniacza ponoć koszt nie duży tylko dostęp lipny.

tu jc sprawdzisz przebieg auta oraz jego podstawowa historie

https://historiapojazdu.gov.pl/

Tu to sobie możesz, posprawdzać.

Handlarz sprowadza auto, kręci szafę do 200kkm i już nasprawdzałeś... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiabk, TomekTdi, uszolek - przepraszam, oczywiście źle napisałem, spalanie oleju koło 0,5-0,8L/1000km, więc chyba w normie dla tych silników :P

Edytowane przez luk.22222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie mam pytanie dotyczące pewnej legendy a nie chce tworzyć nowego wątku, chodzi mi o dane techniczne w instrukcji że auto ma prawo pobrać 0,5 l oleju na 1000km prawda czy fake. Dużo ludzi o tym pisze, ja nigdzie tego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...