-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj koło 19 czarny avant B8 na klubowych ramkach przy M1 zaparkowany wzdłuż alejki dla pieszych, pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj koło 12 na skrzyżowaniu Mogilskiej z Meissnera A4 B5 srebrny sedan na klubowych ramkach TKA. Koło 16 na światłach od Krokusa/Obi A4 B6 grafitowy avant na klubowych ramkach KR.
-
Żywotność silnika / Wasze przebiegi
audiabk, TomekTdi, uszolek - przepraszam, oczywiście źle napisałem, spalanie oleju koło 0,5-0,8L/1000km, więc chyba w normie dla tych silników
-
2.0alt wyciek oleju ,z pod trójnika .Co to za część? Foto.
Tu jest np. ASO z Rzeszowa na Allegro: http://allegro.pl/my_page.php?uid=22725834 Możesz zapytać u nich
-
Żywotność silnika / Wasze przebiegi
U mnie aktualnie ok. 236 tys. km, kupiony we wrześniu 2014 z przebiegiem ok. 205 tys. km. Niedługo po zakupie założony gaz, przejechane prawie 30 tys. Bez większych problemów - oczywiście oprócz brania oleju koło 0,5-0,8L/1000km
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Cześć Panie i Panowie, mam takie pytanie czy fotelik Maxi Cosi CabrioFix będzie pasował bez problemów do Avanta B6 do przypięcia pasem? Ma ktoś u siebie taki i zapina pasem?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kilka razy widziana A4 B5 sedan na klubowych ramkach KBR na ul. Ugorek. Pozdrawiam
-
Czyszczenie przepustnicy
Panowie, odkopię lekko temat. Próbowałem wczoraj dostać się do przepustnicy. Gdy odpiąłem przewód nr 1 (zdjęcie poniżej), to zaczął cieknąć płyn chłodniczy - wyczytałem, że to podgrzewanie przepustnicy, tak? Nr 2 w takim razie też jest od tego? Moje pytanie brzmi - czy mam temu płynu dać wylecieć, dużo go wyleci? Czy jakoś inaczej mam to zrobić? Są jeszcze jakieś pułapki przy dobieraniu się do przepustnicy przy tym silniku? Bardzo ciasno tam jest - ma ktoś jakiś patent na jej wyciągnięcie? Dzięki z góry za pomoc
-
Wymiana opon / sklep w Krakowie
A co myślicie o sklepopon.com ? Ceny mają fajne, odbiór w Krakowie + 20zł. Tylko nie można wymienić u nich.
-
Polecane opony letnie
Przede mną też jest kupno nowych opon - zastanawiam się nad Falken ZE914 lub Barum Bravuris 3 ( Co byście bardziej polecili Panowie? Według etykiety Falken wygrywa, ale chwalicie też często Barumy. Miał ktoś do czynienia z tymi Falkenami?
-
[A4b6] Opony 225/45/17 Nowe Barum będą ok?
A co myślicie o Falken ZE 914? Troszkę droższe od Barumów, a niby dużo pozytywnych opinii czytałem.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
A co myślicie o felgach firmy Autec? Takie będą pasować bez przeszkód do B6? Oczywiście po kupieniu pierścieni na 57,1. http://allegro.pl/alu-17-autec-niemcy-vw-audi-mercedes-seat-skoda-i5212961570.html- Bardzo prosimy z żoną o pomoc w głosowaniu - możemy wygrać lot balonem
Mogę wysłać Ci zdjęcie z góry...- Bardzo prosimy z żoną o pomoc w głosowaniu - możemy wygrać lot balonem
Witajcie Mam małą prośbę - startujemy z żoną w konkursie na portalu Gazety Krakowskiej, gdzie można wygrać lot balonem i będziemy wdzięczni za każdy głos, druga para siedzi nam na ogonie cały czas... Tak więc proszę, w miarę możliwości, o głosowanie. Można to zrobić pod linkiem: ---> http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/zakochance,26045,1363621,t,id,kid.html Głosować można codziennie do 20 marca. Są na to 3 sposoby na stronie gazety: 1. bezpośrednio na stronie (max. 5 razy dziennie) 2. z użyciem konta FB (max. 1 raz dziennie, ale mnożnik głosów x5) 3. wysyłając sms-a o treści: zakochani.1 na numer 72355 (2.46zł) (dowolną ilość, mnożnik x10) Niestety 1. i 2. opcja są o tyle uciążliwe, że trzeba się zarejestrować na stronie w/w gazety. Ale może komuś się akurat zechce Jeszcze raz proszę o głosy, ew. rozesłanie info po znajomych. Każdy głos się przyda! Miłego dnia, pozdrawiam, Łukasz Podbijam, wciąż baaardzo prosimy o głosy... - Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
luk.22222
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta