Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Żywotność silnika / Wasze przebiegi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam w niemieckiej instrukcji takie cos

Opublikowano

kupiłem jak miał 202 000 teraz 212000.

przebieg raczej oryginalny wlasciciel poprzedni sprowadzil z niemiec, miał od 150000 tyś, porobił wiele rzeczy.

no i mam nadzieje na 350 tyś bez remontu generalnego :banan: , oczywiście nie zaniedbując autka technicznie

Opublikowano

Jak kupiłem 208 000 a teraz 245 000. Wymiana wariatora i czujnika obrotowego silnika a teaz walcze z błędem 16804

Opublikowano

Jak kupiłem 208 000 a teraz 245 000. Wymiana wariatora i czujnika obrotowego silnika a teaz walcze z błędem 16804

też jestem przed wymianą czujnika obrotowego, wariator narazie zostawiam, choć przydało by sie zregenerować to mniejszy problem ;)

co do błędu katalizatora 16804 miałem taki sam wraz z czujnikiem g82 (temp. płyn chłodzącego) wymieniłem czujnik i problem katalizatora znikł :P

Edytowane przez TomOskroba

Opublikowano

Ja mam w niemieckiej instrukcji takie cos

a gdzie dokładnie się to znajduje w instrukcji ??

Opublikowano

Siemka.ja tez mam blad katalizatora w moim alt ale to nic,przejechalem trase polska holandia po wymianie oleju i nic a tu nagle zaczal brac jak szalony.ostatnio mi sie zaswiecila kontrolka oleju to zalalem mu troszeczke i tak dolewalem caly tydzien i wyszlo ze wlalem litr w ciagu tygodnia a zrobilem tylko 100km.teraz tez mi sie zaswiecila i zalalem mi pol litra do max na bagnecie i po tygodniu jezdzenia bagnet pokazuje polowe.dodam ze prawie wcale nie dymi.czasami lekko potrafi.przebieg 221.macie chlopaki jakies porady?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dymi po nocy ?możliwe ze uszczelniacze zaworów mówią pa pa .

Opublikowano

Jak zapala sie kontrolka co 100km otworz maske na 30s nie dolewaj oleju zamknij maske i zobacz czy zgasnie kontrolka jezeli tak to do wym.czujnik poziomu oleju

Opublikowano

Jak zapala sie kontrolka co 100km otworz maske na 30s nie dolewaj oleju zamknij maske i zobacz czy zgasnie kontrolka jezeli tak to do wym.czujnik poziomu oleju

Zawsze gasnie jak zamkne klape nawet bez dolewania.czemu to tak dziala?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak zapala sie kontrolka co 100km otworz maske na 30s nie dolewaj oleju zamknij maske i zobacz czy zgasnie kontrolka jezeli tak to do wym.czujnik poziomu oleju

Zawsze gasnie jak zamkne klape nawet bez dolewania.czemu to tak dziala?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Zamknięcie maski kasuje błąd, a kolejny pomiar za 70-100 km

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak zapala sie kontrolka co 100km otworz maske na 30s nie dolewaj oleju zamknij maske i zobacz czy zgasnie kontrolka jezeli tak to do wym.czujnik poziomu oleju

Zawsze gasnie jak zamkne klape nawet bez dolewania.czemu to tak dziala?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Zamknięcie maski kasuje błąd, a kolejny pomiar za 70-100 km

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Czyli musze wymienic czujnik poziomu?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Takie pytanie jeszcze:czujnik gdzie sie znajduje?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja tak miałem na tym syfie zwanym Castrol. Tragedia olej. Około 100km i kontrolka. Olej maks. Zmieniłem na Mobila i spokój. Teraz jeżdżę na Motul X-Cess 5W40

Ja bym na Twoim miejscu wpierw sprawdził na innym oleju...

Edytowane przez rybus85

Opublikowano

ja mam castrola 5w30 czyli i jak tak dalej pojdzie to se sam olej eymienie przez dolewanie.dzieki za info.zaczne od tego.pozdro

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

A na jaki najlepiej zmienic?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ja tak miałem na tym syfie zwanym Castrol. Tragedia olej. Około 100km i kontrolka. Olej maks. Zmieniłem na Mobila i spokój. Teraz jeżdżę na Motul X-Cess 5W40

Ja bym na Twoim miejscu wpierw sprawdził na innym oleju...

Motul xcess jest a3b4 a xclean c3 to ktory wziac?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeden i drugi ok. Clean ponoć do kata dobry :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

KtjAbUt.jpg

Opublikowano

ja mam aktualnie przechulane 229 tys ori przeviegu auto przywiozłem prosto z niemcowni chodził cały czas na castrolu 5w30 ale wypłukałem silnik płukanką LM i zmieniłem olej na 10w 40 Motul jak narazie przejechałem 500km i nie ubyło nic także może tragedii nie będzie :wink:

Opublikowano

Mogłeś zostać na 5w30 ale na motulu

Opublikowano

myślałem o tym ale stwierdziłem że skoro w zamiarze mam gaz lepiej będzie odrazu przejść na pół syntetyk zreszta zobaczymy jak narazie nie bierze oliwy albo bierze na tyle mało że niezauważalnie ;) pojeździmy zobaczymy...

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie u mnie ALT na razie 340000 na cyferblacie. Od 240000 lata na gazie? Czy był kręcony to nie wiem. Padł ostatnio katalizator i żłopie olej. Po za tym wszystko o. k. 

Opublikowano

280 blat

200 cofnięte.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.