-
Numer pomy paliwa 2.7 TDI
Znalazłem coś takiego 8E0919050P lub 8E0919050Q - wiecie może czym się różnią?
-
Numer pomy paliwa 2.7 TDI
cześć, wiecie może jaki jest numer pomy paliwa do 2.7 TDI (180KM)?
-
Schowki foteli przednich - montaż
Dzięki za pomoc. 20 min i po sprawie (miałem już pod fotelem zamontowane blaszki w gratisie).
-
Multitronic Kraków
....a kojarzycie Matic na ul Malborskiej?
-
Multitronic Kraków
cześć, polecacie kogoś do wymiany oleju w automacie (multitronic)?
-
Schowki foteli przednich - montaż
cześć, kojarzycie czy przed odłączeniem kostek pod fotelem muszę odłączyć akumulator?
-
235/40R18 - może coś innego
...a czy 225/45/R18 nie będzie o nic obeicrać? ..i czy w sumie najważniejsze pytanie, czy przy zmianie kół 16'' (zima, 205/55) > 18'' (lato, 235/40) mam ustawiać geometrię?
-
235/40R18 - może coś innego
miałem 215/50/17, jeździło się dobrze. Co myślicie o 235/45 lub 225/45 (R18)? szerokość felgi 8''
-
235/40R18 - może coś innego
cześc, do tej pory jeździłem (lato) na 235/40R18, teraz przesiadłem się na zimówiki (205/55R16) i jest: - jezus maria wygodniej, bez stuków, ładnie tłumi nierówności - mam wrażenie że auto znacznie lepiej przyśpiesza (?) - oczywiście wolniej wytraca prędkość (co zrozumiałe - mniejsze opory toczenia). Teraz zastanawiam się czy na lato nie zmienić gum na inne (wygodniejsze). Jest coś rozsądnego w tym rozmiarze (R18), czy może lepiej zmienić na R17?
-
Różnice w taśmach
cześć, wiecie może czym się różni taśma 8E0953541A od 8E0953541C, 8E0953541D, 8E0953541E Znalazłem jeszcze 4E0953541A, czy to to samo co 8E0953541A?
-
A4 B7 2.7 TDi BPP
Norbert - jak wyniki? Marcin4x4 - jest sens z multitronikiem?
-
kupno kamerki samochodowej
Sformatuj kartę w samej kamerce Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć, jako że po powrocie z urlopu zauważyłem że jakiś buc ukradł mi koła (letnie gumy + fele 17'') rozglądam się za czymś sensownym w sensownych pieniądzach. może któryś z kolegów ma coś na sprzedaż?
-
śruby pod lusterkiem zewnętrznym
cześc, niedawno zauważyłem, że przy lewym lusterku brakuje dwóch śrub/wkrętów. chcialem sprawdzić jakie są to wkręty więc próbowałem odkręcić z prawego lusterka / ...lekki ruch śrubokręta i wkręt pękł ;/ dwa pytania: 1. wiecie co to są za wkręty? 2. macie jakiś pomysł jak pozbyć się cześci zardzewiałego wkręta który został w obudowie lusterka?
-
Olej Audi a4b7 2.7 TDI
co polecacie do 2.7 tdi (fabrycznie bez dpf): 1. LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W40/ 2. MOTUL 8100 X-CESS 5W40 5L 3. LIQUI MOLY DIESEL SYNTHOIL HIGH TECH 5W40 ? ....swoją drogą kojarzycie "kolegaberlin" -- edit: nikt/ nic?
monsoon
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta