Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b620

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kolejne ładne autko nie ma co. Mody zdecydowanie na duży plus ,ale w Norwegii to hajsy majo
  2. A4b620 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lecą w swoim żywiole
  3. Mój Alt umarł 2 lata temu , no ale tutaj widzę ma się wszystko dobrze (mimo ,że całego tematu nie czytałem) i oby tak dalej.
  4. Eee nie ma człowieka tyle czasu na forum, a tu jeb jak rocky balboa w pysk. Sama ciekawość , jak to będzie gadać XD
  5. A4b620 odpowiedział(a) na nexetix temat w 1.6
    Witajcie dawno mnie nie było no i właśnie co do oleju to przychodzi mi czas wymiany w Passeratti B5FL 1.6 ALZ, choć poprzednio nie mam pojęcia czym był zalany no i oscyluje żeby zalać 5w30 - lecz jakiej firmy ?
  6. A4b620 odpowiedział(a) na Damiana4b temat w 2.0
    Raczej standardowy odgłos tego silnika. Też tak mam i nic nie za uwarzyłem żeby było coś nie tak.
  7. Docierasz silnik i kazał zmienić olej ? Coś dziwnie tak. ALe jeżeli tak chcesz to zalej motula 10w40 taka moja sugestia.
  8. A jaki silnik wziąłeś w a6c6 diesla czy benzyna ?
  9. P.H.U.OCTOPUS Marek Czupryna - Katowice.
  10. A4b620 odpowiedział(a) na Qweer temat w 2.0
    Oczywiście, że wiem bo sam wertowałem wszystkie strony i podfora dotyczące Alta. :] Pytam po prostu z typowej ludzkiej ciekawości.
  11. A4b620 odpowiedział(a) na Qweer temat w 2.0
    A jak to wyliczyłeś ile Tobie bierze na 1K Km ?
  12. ...

    A4b620 odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Nowy rok, to i nowe zmiany.
  13. Można odświeżyć zdjęcia ??
  14. Dlatego też własnie jak jadę w dalszą trasę. to zabieram z sobą prócz gaśnicy jeszcze własnie "litrowy "zapas oleju. Lub poszukać czegoś innego, tak jak napisałeś albo 1.8T , lub ewentualnie jakiś Diesel 1.9 w Quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.