-
Wysokie spalanie
-
Wysokie spalanie
zatankowałem do pełna i przejechałem 100km, zrobiłem 50km miasto i 50km trasa żeby było szybciej, pojechałem na orlen i weszło 8 litrów... średnie w trasie pokazało 6.0 L / 100km, zasięg na pełnym zbiorniku po trasie pokazuje 1080km, jestem zadowolony ? czyli zbiornik ma 70 litrów, ale komputer 5 litrów nie widzi, bo zasięg jest liczony z 65 litrów... 65 : 6 (średnie spalanie) = 1080km zasięgu.
-
Proszę o ocenę logów 2.0 ALT
Nie było żadnych błędów
-
Proszę o ocenę logów 2.0 ALT
Statyczne: http://vaglogi.pl/log-001_002_003_5fY6l5Y.html http://vaglogi.pl/log-001_032_033_RnDyt.html http://vaglogi.pl/log-014_015_016_1f71b6.html http://vaglogi.pl/log-031_032_033_W2pBb9.html http://vaglogi.pl/log-091_020_014_rN8jJ.html http://vaglogi.pl/log-130_131_134_vmX6PzG.html Dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-001_032_033_Kt8vq.html http://vaglogi.pl/log-002_032_033_44Ku60G.html http://vaglogi.pl/log-007_013_023_Opoo2ps.html http://vaglogi.pl/log-013_018_023_4V2zd.html Basic Settings: http://vaglogi.pl/log-001_ktTh69P.html http://vaglogi.pl/log-034_ygFWK.html http://vaglogi.pl/log-043_o2n8Sl.html http://vaglogi.pl/log-046_MPJ4d.html http://vaglogi.pl/log-070_3t5yej9.html z góry dziękuję za ocenę
-
Wysokie spalanie
dodałem logi, dzięki z góry za ocenę
-
Wysokie spalanie
Witam, kupiłem audi 2.0 benzyna 130km i chyba sporo za dużo pali, gdy zapaliła się rezerwa od razu zatankowałem za 50zł - 9,5 litra benzyny, jeździłem spokojnie po mieście i zrobiłem nie całe 50km i znowu zapaliła się rezerwa, świece i filtr powietrza wymieniony, żadnych błędów VCDS nie pokazuje. normalnie odpala, nie dymi, z moich obliczeń wychodzi 19 litrów na 100km, co można jeszcze sprawdzić, żeby się dowiedzieć co jest nie tak, przepływomierz powietrza, nieszczelny dolot, zatkany katalizator, jakiś czujnik, czy może wtryski leją? Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrawiam
darkos20v
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta