Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darkos20v

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darkos20v

  1. darkos20v odpowiedział(a) na darkos20v temat w 2.0
    100km po samym mieście 9,5 litra weszło do pełna czyli wszystko w normie :)
  2. darkos20v odpowiedział(a) na darkos20v temat w 2.0
    zatankowałem do pełna i przejechałem 100km, zrobiłem 50km miasto i 50km trasa żeby było szybciej, pojechałem na orlen i weszło 8 litrów... średnie w trasie pokazało 6.0 L / 100km, zasięg na pełnym zbiorniku po trasie pokazuje 1080km, jestem zadowolony ? czyli zbiornik ma 70 litrów, ale komputer 5 litrów nie widzi, bo zasięg jest liczony z 65 litrów... 65 : 6 (średnie spalanie) = 1080km zasięgu.
  3. Statyczne: http://vaglogi.pl/log-001_002_003_5fY6l5Y.html http://vaglogi.pl/log-001_032_033_RnDyt.html http://vaglogi.pl/log-014_015_016_1f71b6.html http://vaglogi.pl/log-031_032_033_W2pBb9.html http://vaglogi.pl/log-091_020_014_rN8jJ.html http://vaglogi.pl/log-130_131_134_vmX6PzG.html Dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-001_032_033_Kt8vq.html http://vaglogi.pl/log-002_032_033_44Ku60G.html http://vaglogi.pl/log-007_013_023_Opoo2ps.html http://vaglogi.pl/log-013_018_023_4V2zd.html Basic Settings: http://vaglogi.pl/log-001_ktTh69P.html http://vaglogi.pl/log-034_ygFWK.html http://vaglogi.pl/log-043_o2n8Sl.html http://vaglogi.pl/log-046_MPJ4d.html http://vaglogi.pl/log-070_3t5yej9.html z góry dziękuję za ocenę
  4. darkos20v odpowiedział(a) na darkos20v temat w 2.0
    dodałem logi, dzięki z góry za ocenę
  5. darkos20v opublikował(a) temat w 2.0
    Witam, kupiłem audi 2.0 benzyna 130km i chyba sporo za dużo pali, gdy zapaliła się rezerwa od razu zatankowałem za 50zł - 9,5 litra benzyny, jeździłem spokojnie po mieście i zrobiłem nie całe 50km i znowu zapaliła się rezerwa, świece i filtr powietrza wymieniony, żadnych błędów VCDS nie pokazuje. normalnie odpala, nie dymi, z moich obliczeń wychodzi 19 litrów na 100km, co można jeszcze sprawdzić, żeby się dowiedzieć co jest nie tak, przepływomierz powietrza, nieszczelny dolot, zatkany katalizator, jakiś czujnik, czy może wtryski leją? Pozdrawiam.
  6. Witam wszystkich i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.