Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo :hi: 

Chciałbym przedstawić kolejne auto, tym razem Allroad B8.5 

 

Silnik: 2.0TDI 177KM (CGLC) 

Skrzynia: S-tronic

Napęd: Quattro

Kolor: Monsoon Grey Metallic 

 

DSC03656_edited1.jpg

 

IMG_0723.jpg

IMG_0724.jpg

IMG_0725.jpg

IMG_0726.jpg

IMG_0731.jpg

IMG_0732.jpg

IMG_0743.jpg

 

Wyposażenie

Bi-Xenon + samopoziom + siuśki

Asystent świateł drogowych

DRL+CLH

Halogeny

Centralny zamek + otwieranie/domykanie szyb z kluczyka

Szyba przednia akustyczna

Czujnik deszczu + zmierzchu

PDC przód + tył wraz z kamerą 

Kierownica 3-ramienna, wielofunkcyjna, sportowa, obszyta skórą

Handsfree + SDS

DAB

Audi Music Interface

8 jaśków

Klima 3-strefowa

Webasto / wentylacja wnętrza

Sportowe fotele - alcantara i skóra - kolor tytanowo-szary + grzanie + pompowane lędźwie + fotel kierowcy w elektryce

ISOFIX

Pakiet oświetlenia wnętrza 

FIS w kolorze + wskaźnik biegu

Tempomat

Navi MMI Low

4x el. szyby

Lusterko wewnętrzne fotochrom

Elektryczne i podgrzewane lusterka z fotochromami

Airbag off 

Start/Stop 

Pakiet dodatkowych schowków

Lato 18"

Zima 17"

Hak odpinany

+++

Plany:

- Gwint na następny sezon

-20"/19" na następny sezon

Chromy na czarno

Do końca gwarancji reszta musi być nie ruszona, potem pewnie program silnika/skrzyni no i jakiś męski hamulec ?  

 

Zrobione:

Grill i ringi halo w czarnym macie

Full led wnetrza

Pokrętło lusterek z A6 C6

Kiera ścięta+łopatki

Gałka S-line

Znaczki z klapy usunięte

Test wskazówek/lap timer/ temp.olej/ ambient light

Start-stop wykodowany

Wyczyszczona i zaimpregnowana skóra

Nakladki na pedała 

Klamki RS4 + podświetlenie białe klamek 

Relingi z RS4 czarny mat

Znaczek na klapie czarny

Tylny dyfuzor czarny mat

Lato 8jx20” ET25 plus opona 255/35

 

 

                Pozdrówki  :hi: 

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Nooo Norbert - gratulacje fury :)

który rok? 

Opublikowano

Gratki furki?

Teraz to na grubo poleciałeś?

 

Opublikowano

Środek bardzo ładny, podobają mi się te jasne fotele. Jeszcze  czarna podsufitka i będzie mega to wyglądać. Z zewnątrz kwestia gustu, jak wrzucisz gwint i dobre koło powinno już wyglądać jakoś :D

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano

Garty zakupu Norbert ?

Jednak dłuuugo nie szukałeś :P

To teraz możesz śmigać bez obaw po skandynawskich klimatach hehe 

Gwint się nie wyklucza z regulacją wysokości ? ? ? Bo nawet nie wiem jak to tam teraz to jest robione...

Opublikowano

o fuj, ale brzydkie wnętrze :decayed: za to kolorek ciekawy :good:

Opublikowano

Witaj,

Gratulacje nabytku!

Niech dobrze służy.

Btw. Idealna buda pod gwint i  duże, szerokie kółko np. 10.5x20" z niskim ET np.25

Pozdrawiam ?

 

Opublikowano
1 godzinę temu, black4 napisał:

 

Btw. Idealna buda pod gwint i  duże, szerokie kółko np. 10.5x20" z niskim ET np.25

 

:good:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki panowie ?

4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Garty zakupu Norbert ?

Jednak dłuuugo nie szukałeś :P

To teraz możesz śmigać bez obaw po skandynawskich klimatach hehe 

Gwint się nie wyklucza z regulacją wysokości ? ? ? Bo nawet nie wiem jak to tam teraz to jest robione...

Nie ma ADS wiec spokojnie można pakować gwinty itd. Jak jest ADS to trzeba kasowniki kupować dedykowane przez eibacha ;) 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, MaciekPL napisał:

Środek bardzo ładny, podobają mi się te jasne fotele. Jeszcze  czarna podsufitka i będzie mega to wyglądać. Z zewnątrz kwestia gustu, jak wrzucisz gwint i dobre koło powinno już wyglądać jakoś :D

Maciek coś fajnego w halogeny i kierunki przód możesz polecić ? 

Opublikowano
4 godziny temu, Norbas napisał:

Maciek coś fajnego w halogeny i kierunki przód możesz polecić ? 

Hmm w kierunki nie mam nic, zwykła seria. W halogeny mam jakieś 6000k musiałabym poszukać gdzie zamówiłem. Z tyłu we wsteczne to w moim temacie znajdziesz. 

 

 

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, MaciekPL napisał:

Hmm w kierunki nie mam nic, zwykła seria. W halogeny mam jakieś 6000k musiałabym poszukać gdzie zamówiłem. Z tyłu we wsteczne to w moim temacie znajdziesz. 

Jak będziesz miał chwilke to poszukaj ? one zwykle halogenowe jo? To nie osramy czasem ? 

10 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Nooo Norbert - gratulacje fury :)

który rok? 

Rok modelowy mam wbity 2014... pierwsza rejestracja atswsssi25.06.2013 także nie wiem na jakiej podstawie to ogarniają...  za to auto ma nakulane 64kkm :decayed: ale jak wiadomo zawsze coś może się wysrac nawet i przy takim przebiegu. Oby latał jak najdłużej .oleje,filtry wymieniany co 20k ? co prawda lepsze to niż 30k

Opublikowano

Kolega w halogeny w A5 cos tego typu wkładał:

Pozdrawiam ?

Opublikowano
44 minuty temu, black4 napisał:

Kolega w halogeny w A5 cos tego typu wkładał:

Pozdrawiam ?

Ja mam dokładnie te w halogenach i jak dla mnie są OK!

Opublikowano

Piękna sztuka,znikomy przebieg,

gratuluję :)

Opublikowano

Gratki zakupu, kolor fajny, będzie młodsza furka na dupowóz, ale gdzieś na necie widziałem allroada na powietrzu o pięknie wyglądał. ???

Opublikowano

Przepiękny:hi: Fotele miazga

Opublikowano

Gratulacje Norbert:thumbup:wygląda super, a napewno po twoich zabiegach będzie sztos?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Rabbi napisał:

Piękna sztuka,znikomy przebieg,

gratuluję :)

 

2 godziny temu, karol1981 napisał:

Gratki zakupu, kolor fajny, będzie młodsza furka na dupowóz, ale gdzieś na necie widziałem allroada na powietrzu o pięknie wyglądał. ???

 

2 godziny temu, Wandej napisał:

Przepiękny:hi: Fotele miazga

 

2 godziny temu, instruktor83 napisał:

Gratulacje Norbert:thumbup:wygląda super, a napewno po twoich zabiegach będzie sztos?

 

Dziękować :hi: 

 

7 godzin temu, black4 napisał:

Kolega w halogeny w A5 cos tego typu wkładał:

Pozdrawiam ?

Nawet spoko cena ;) 

6 godzin temu, kris67 napisał:

Ja mam dokładnie te w halogenach i jak dla mnie są OK!

Nie generują żadnych błędów na fis ? 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.