Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

Led wewnątrz to podstawa :thumbup1: Sam też od tego zawsze zaczynam modzenie w każdym moim Audi ?

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

LED'y fajna sprawa ?

Emblematy bym usunął,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2019 o 19:03, dekiel 13 napisał:

Na norweskich blachach ?

Jakby nie było, Norbi w NO mieszka?

W dniu 5.08.2019 o 23:51, Norbas napisał:

Wstawiłem na próbę osramy o barwie 4200K ale chyba bede musiał zainwestowac w jakieś dobre ledy.

Taki jakby troszke przyciemne... albo tak się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

Jakby nie było, Norbi w NO mieszka?

 

Jak balchy RJ to okolice Stavanger , stolica dawnego STATOILa. ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Adam87 napisał:

Ja jestem w okolicy gdzie jest rejka KH...

Drammen ? Ja w Larviku 100km na południe ale blachy mam SU z .... Bergen bo pani adwokat od której kupiłem B6 mieszka w Bergen i sprowadziła auto w 2009.

P.S. NORBAS sorki za ot. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden spam, luz na szelkach ;) W sumie to bez różnicy jakie blachy bo i tak auto ma dożywotnio je :) Ja Stavanger, rodakow sporo ale nikt się nie chce integrowac za bardzo ;)

Podziękowania dla @MaciekPL za paczkę ?

DSC03492.JPG

DSC03504.JPG

 

 

 

 

Dodatkowa jedna fota z minispotu z @WojtekA4B8 , szkoda, że zapomniałem aparaciora. Dzięki za kawe i miło było poznać :hi:f46dc1e6-4607-4b55-a15b-1bbcac0f6d87.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieka może miesiąc na forum nie było a tu takie zmiany ?

 

Gratulacje Norbert! Niech służy jak najlepiej...bo o mody w Twoim wykonaniu jestem spokojny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne zabawki wpadły ?

Modzenie ruszyło z kopyta !

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Animal napisał:

Człowieka może miesiąc na forum nie było a tu takie zmiany ?

 

Gratulacje Norbert! Niech służy jak najlepiej...bo o mody w Twoim wykonaniu jestem spokojny :decayed:

Dzieki, dzieki ? 

 

8 godzin temu, black4 napisał:

Ładne zabawki wpadły ?

Modzenie ruszyło z kopyta !

Pozdrawiam ?

W sumie pierdki ale cieszą ?

7 godzin temu, MaciekPL napisał:

Nie ma co dziękować, zakładać i używać :D

Tak jest ?

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Moja 'błękitna laguna' i bedziewiątka alroład. ?

20190808_080823.jpg

20190808_080845.jpg

Jak dobrze kojarzę to dwa lata temu do sprzedania była. Mały przebieg, pakiet s-line, 1.9tdi w quattro tak ? Ten się sprzedl i jechałem po A3 ? nad kolorem troszkę pracować, dwie rurki z tylu, kolo   i auto kosa ?

Chyba się pomyliłem tamten był nagaro blue a ty piszesz ze masz błękitna laguna 

 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały przebieg 137 tyskm / oczywiście ori bo tu się liczników nie cofa/. AVF, 2 lata temu , bez sline golas i przód napęd. Stan idealny można powiedzieć. Działam powoli bo czasu brak , 320/288 leżą. KWV1 i bixy do zamówienia i obecnie 4 komplety felg.Pomysłów na tył mam 3 zobaczymy ,podobnie z przodem. Środek już doinwestowany. Ogólnie beedzie zwracać uwagę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dekiel 13 napisał:

Mały przebieg 137 tyskm / oczywiście ori bo tu się liczników nie cofa/. AVF, 2 lata temu , bez sline golas i przód napęd. Stan idealny można powiedzieć. Działam powoli bo czasu brak , 320/288 leżą. KWV1 i bixy do zamówienia i obecnie 4 komplety felg.Pomysłów na tył mam 3 zobaczymy ,podobnie z przodem. Środek już doinwestowany. Ogólnie beedzie zwracać uwagę.?

To tamten miał lekko ponad 100k bito było jakoś początek listopada... 

mimo wszystko 137k na ten model to jest śmiech. Z tym kolorem to już zwraca uwagę ? muszę do Ciebie w temat zajrzeć ? auto trzymać bo niedługo będzie mega poszukiwany i ceniony model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbas jakbyś chciał zrobić grube heble do auta daj znać. Z Gibons`em ogarniemy Ci jakieś 356mm z przodu i 330mm z tyłu:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galerii nie mam , może póżniej założę. Auto kupiłem we wrześniu 2017 . Miałem w tym roku EU kontroll i mechanik powiedział ,że już dawno nie widział tak zadbanego egzemplarza tym bardziej ,że parę gratów u Domina  min. dołożyłem. Auto zaczyna wyglądać... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Norbas napisał:

Z tym kolorem to już zwraca uwagę ?muszę do Ciebie w temat zajrzeć ? auto trzymać bo niedługo będzie mega poszukiwany i ceniony model ?

No ja miałem przyjemność widzieć na żywo, kolor mega, o temat z autem też już kilka razy pisałem i nic hehe, Paweł zarobiony bardzo musi być w tej NO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wandej napisał:

Norbas jakbyś chciał zrobić grube heble do auta daj znać. Z Gibons`em ogarniemy Ci jakieś 356mm z przodu i 330mm z tyłu:kox:

No trzeba będzie coś pomyśleć w tym temacie, jeszcze z 10k przelatam na tym zestawie ;) 

4 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Galerii nie mam , może póżniej założę. Auto kupiłem we wrześniu 2017 . Miałem w tym roku EU kontroll i mechanik powiedział ,że już dawno nie widział tak zadbanego egzemplarza tym bardziej ,że parę gratów u Domina  min. dołożyłem. Auto zaczyna wyglądać... ?

Nie ma co ukrywać jak norki dbają o auto po okresie gwarancyjnym ... czasem nawet i w czasie. Rzadko kiedy zdarzy się,ze ktoś ma (jak na norka) mega czysto w aucie i fura jest naprawiana ze sztuka ;)  Jak kupiłeś od kogoś kto nie żałował na utrzymanie to masz jesZcse sporo bezawaryjnej jazdy. Trzymać eksploatacje i będzie miodzio ? eu jeszcze masz na dwa lata czy już co rok ? 

4 godziny temu, kamil-vag napisał:

No ja miałem przyjemność widzieć na żywo, kolor mega, o temat z autem też już kilka razy pisałem i nic hehe, Paweł zarobiony bardzo musi być w tej NO :P

No tak, żona z dziećmi  w pl, kochanka z dziećmi  w no, robota i kochanka na 4 kółkach :decayed: ta ostatnia najwiecej czasu potrzebuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu, świeża zadbana sztuka cieszy oko, niech Ci dobrze służy ?

Audiholizm się szybko odzywa i w fabrycznej konfiguracji długo nie pojeździ hah :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...