Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Majki1985

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witajcie a co może być przyczyną,sprawdzam bagnet caly w oleju wycieram ponownie sprawdzam o susza dolewam 0.5 l i dalej susza na bagnecie a na fis zadnego komunikatu o co kaman
  2. Dajmonie oby tak dalej życzę szczerze.
  3. Brawo Dajmon oby nowe serducho zagrało tak jak powinno.
  4. Audiabk zmieniłeś auto ??? z alt na coś innego ze nie dolewasz?
  5. Mi pękło wczoraj udokumentowane 200000tys dolewam 1l na 1k
  6. I jeździj dalej trabantem i opuść to forum zrób nam przyjemność
  7. Dev a Ty czym jeździsz że taki urabura jesteś nie Ty kase zostawiasz za remont wiec o co ci kaman?
  8. Mam alt dolewam 1l na 1000km zrazilem sie do audi jak nie wiem co ale.No wlasnie ale podziwiam kolege dajmona za wyzwanie,niestety nie widzę światełka w tunelu i obym się mylił ale coś czuje że auto będzie dalej łupałplo olej i wywalajac 7k na remont to jest przesada moim zdaniem.Dajmon 3mam kciuki,żeby nie poszło to na marne.
  9. Dajmon jestes moim bohaterem że się odważyłeś 7.5tys zł to kupa kasy oby nie poszło na marne
  10. Wczoraj podlączył mechanik pod kompa bład czujnik polożena pedału przyspieszenia sporadycznie taki błąd a nie czujnik wału
  11. Up^ No właśnie dlatego się obawiam bo chce wymienić usczelniacze bez ściągania głowicy ale może się okazać pozniej co innego
  12. Uszol czytałem ale mechanik mi powiedzial że o połowe pobór oleju może spaść więc zacząlem sie zastanawiać nad wymianą tych uszczelniaczy
  13. Mi motul nie pomaga może jakiś podrobiony
  14. Wybijcie mi proszę z głowy wymianę uszczelniaczy bo takie myśli mnie przechodzą auto ma przejechane udokumentowane 199tys a łupie olej aż miło 1l na 1000km.Nie wiem czy wymieniać uszczelniacze czy dolewać i się denerwować.Ps mam uszkodzoną tą rurę 06b 129 627 ab i jest tam mokro od oleju pomoże jej wymiana ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.