-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Witajcie a co może być przyczyną,sprawdzam bagnet caly w oleju wycieram ponownie sprawdzam o susza dolewam 0.5 l i dalej susza na bagnecie a na fis zadnego komunikatu o co kaman
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Dajmonie oby tak dalej życzę szczerze.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Brawo Dajmon oby nowe serducho zagrało tak jak powinno.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Audiabk zmieniłeś auto ??? z alt na coś innego ze nie dolewasz?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Mi pękło wczoraj udokumentowane 200000tys dolewam 1l na 1k
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
I jeździj dalej trabantem i opuść to forum zrób nam przyjemność
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Dev a Ty czym jeździsz że taki urabura jesteś nie Ty kase zostawiasz za remont wiec o co ci kaman?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Mam alt dolewam 1l na 1000km zrazilem sie do audi jak nie wiem co ale.No wlasnie ale podziwiam kolege dajmona za wyzwanie,niestety nie widzę światełka w tunelu i obym się mylił ale coś czuje że auto będzie dalej łupałplo olej i wywalajac 7k na remont to jest przesada moim zdaniem.Dajmon 3mam kciuki,żeby nie poszło to na marne.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Dajmon jestes moim bohaterem że się odważyłeś 7.5tys zł to kupa kasy oby nie poszło na marne
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
.
-
Świeci się kontrolka EPC brak mocy.
Wczoraj podlączył mechanik pod kompa bład czujnik polożena pedału przyspieszenia sporadycznie taki błąd a nie czujnik wału
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Up^ No właśnie dlatego się obawiam bo chce wymienić usczelniacze bez ściągania głowicy ale może się okazać pozniej co innego
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Uszol czytałem ale mechanik mi powiedzial że o połowe pobór oleju może spaść więc zacząlem sie zastanawiać nad wymianą tych uszczelniaczy
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Mi motul nie pomaga może jakiś podrobiony
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wybijcie mi proszę z głowy wymianę uszczelniaczy bo takie myśli mnie przechodzą auto ma przejechane udokumentowane 199tys a łupie olej aż miło 1l na 1000km.Nie wiem czy wymieniać uszczelniacze czy dolewać i się denerwować.Ps mam uszkodzoną tą rurę 06b 129 627 ab i jest tam mokro od oleju pomoże jej wymiana ??
Majki1985
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta