Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemka Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
  2. Siema Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
  3. Siema Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
  4. Siema Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
  5. pakiet zima Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
  6. dokladke kupilem na allegro jest od leona cupry http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=dok%C5%82adka+leon+cupra&bmatch=base-relevance-aut-1-5-0613z zdjecie zderzaka z bliska wysle ci jutro pozdro Witam troche bylo ciszy w temacie ale cos tam działałem wpadły nowe lampy teraz cos widac w nocy http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/TGKm7_E3swXbq9bpWLbgXl~dK7rIo0 http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/v1jpRZ8JQbq7PlumqpOo10_UQWaokn no i naklejeczka http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Agm2TzTWBlBHc44je93ncnZgo8q57a pozdrawiam
  7. Dzieki kolego naklejka wylecial juz dawno a tak to staram sie powoli rezac twoja tez fajna sztuka powodzenia
  8. Witam fajna jak swoja kupowalem to identycznie wygladala powodzenia w rezaniu
  9. dapper znaczy kolego elegancki moja audi jest elegancka wiec taka naklejke ma proste witam panowie nie dawno kupiłem nowe felgi do mojego cacka jak sie podobaja http://www.directupload.net/file/d/4133/jvh8fom4_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4133/qif69amm_jpg.htm Witam panowie ostatnio wpadły nowe aluski na lato 17'' i nowe oponki 225-45 poprzednie zostaja na zime http://i65.tinypic.com/2v8ijdc.jpg wpadl jeszcze gril gorny sline odrazu lepiej fura wyglada jeszcze dolny i kratki chalogenow i bedzie malina http://i65.tinypic.com/2w2elvq.jpgjak ogarne reszte fantów to pokaze jak sie prezentuje pozdro Witam pany i ja chcialem sie pochwalic swoim malym rezaniem troche ciecia i checi i zrobil sie zderzak sline plus dokladka od cupry i jest git jak sie wam widzi pozdro <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/3e1da23a557a649e"target="_blank"><img src="http://images75.fotosik.pl/627/3e1da23a557a649emed.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/17026a1d68def2d5" target="_blank"><img src="http://images76.fotosik.pl/628/17026a1d68def2d5med.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/f291c35272bccbb0" target="_blank"><img src="http://images76.fotosik.pl/628/f291c35272bccbb0med.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/d66ccecb1e6eaf82" target="_blank"><img src="http://images77.fotosik.pl/627/d66ccecb1e6eaf82med.jpg" border="0" alt="" /></a>
  10. no własnie widze ze cos nie dziala trudno dzieki
  11. Siema panowie czy to ta dokladka sline ktora mozna dorobic do ori zderzaka jak wiekszosc z was ma bo troche na nia polowalem a teraz nie wiem czy to ta dzieki http://allegro.pl/nowy-spojler-dokladka-zderzaka-audi-a4-b6-s-line-i6101949805.html NOWY SPOJLER DOKŁADKA ZDERZAKA AUDI A4 B6 S-LINE (6101949805)
  12. Siema bardzo ładna ta twoja BE5 kolor ciekawy tylko te wlepy.... jak kto lubi powodzonka w modzeniu Siema bardzo ladna ta twoja BE5 fajny projekt tylko te wlepy.....jak kto lubi powodzenia w modzeniu
  13. Projekt pierwsza liga nie mozna sie napatrzec zazdroszcze
  14. Witam ponownie kolego wasiuu ja osobiscie bym nie sprzedawal audi kazdy ma jakis problem ze swoim autkiem mniejsze lub wieksze ja tez mialem nie male na poczatku ale jakos poradzilem choc tez myslalem na poczatku o sprzedazy wywalilem kupe tysiakow zaraz po zakupie remont silnika min wymiana pierscieni zrobienie calej glowicy bo wypalilo zawor,rozrzad,problemy z elektryka nieszczesny bezpiecznik nr 219 pod komputerem zalozenie gazu wymienilem kompletne chamulce i komplet wachaczy załozylem gwint i teraz wkoncu moge jezdzic i cieszyc sie autem no i zrobilem plukanke i przeszedlem na olej motula 10w40 tak wiec mysle ze powoli doprowadzil bys ja do stanu bdb no ale decyzja jest twoja pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.