Treść opublikowana przez kamil12
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
pakiet zima Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
dokladke kupilem na allegro jest od leona cupry http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=dok%C5%82adka+leon+cupra&bmatch=base-relevance-aut-1-5-0613z zdjecie zderzaka z bliska wysle ci jutro pozdro Witam troche bylo ciszy w temacie ale cos tam działałem wpadły nowe lampy teraz cos widac w nocy http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/TGKm7_E3swXbq9bpWLbgXl~dK7rIo0 http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/v1jpRZ8JQbq7PlumqpOo10_UQWaokn no i naklejeczka http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Agm2TzTWBlBHc44je93ncnZgo8q57a pozdrawiam
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
Dzieki kolego naklejka wylecial juz dawno a tak to staram sie powoli rezac twoja tez fajna sztuka powodzenia
-
Granatowa Bestia...:)....
Witam fajna jak swoja kupowalem to identycznie wygladala powodzenia w rezaniu
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
dapper znaczy kolego elegancki moja audi jest elegancka wiec taka naklejke ma proste witam panowie nie dawno kupiłem nowe felgi do mojego cacka jak sie podobaja http://www.directupload.net/file/d/4133/jvh8fom4_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4133/qif69amm_jpg.htm Witam panowie ostatnio wpadły nowe aluski na lato 17'' i nowe oponki 225-45 poprzednie zostaja na zime http://i65.tinypic.com/2v8ijdc.jpg wpadl jeszcze gril gorny sline odrazu lepiej fura wyglada jeszcze dolny i kratki chalogenow i bedzie malina http://i65.tinypic.com/2w2elvq.jpgjak ogarne reszte fantów to pokaze jak sie prezentuje pozdro Witam pany i ja chcialem sie pochwalic swoim malym rezaniem troche ciecia i checi i zrobil sie zderzak sline plus dokladka od cupry i jest git jak sie wam widzi pozdro <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/3e1da23a557a649e"target="_blank"><img src="http://images75.fotosik.pl/627/3e1da23a557a649emed.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/17026a1d68def2d5" target="_blank"><img src="http://images76.fotosik.pl/628/17026a1d68def2d5med.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/f291c35272bccbb0" target="_blank"><img src="http://images76.fotosik.pl/628/f291c35272bccbb0med.jpg" border="0" alt="" /></a> <a href="http://www.fotosik.pl/zdjecie/d66ccecb1e6eaf82" target="_blank"><img src="http://images77.fotosik.pl/627/d66ccecb1e6eaf82med.jpg" border="0" alt="" /></a>
-
dokladka przod S LINE zamiennik
no własnie widze ze cos nie dziala trudno dzieki
-
dokladka przod S LINE zamiennik
Siema panowie czy to ta dokladka sline ktora mozna dorobic do ori zderzaka jak wiekszosc z was ma bo troche na nia polowalem a teraz nie wiem czy to ta dzieki http://allegro.pl/nowy-spojler-dokladka-zderzaka-audi-a4-b6-s-line-i6101949805.html NOWY SPOJLER DOKŁADKA ZDERZAKA AUDI A4 B6 S-LINE (6101949805)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Daily driven Acztery
Siema bardzo ładna ta twoja BE5 kolor ciekawy tylko te wlepy.... jak kto lubi powodzonka w modzeniu Siema bardzo ladna ta twoja BE5 fajny projekt tylko te wlepy.....jak kto lubi powodzenia w modzeniu
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Projekt pierwsza liga nie mozna sie napatrzec zazdroszcze
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Witam ponownie kolego wasiuu ja osobiscie bym nie sprzedawal audi kazdy ma jakis problem ze swoim autkiem mniejsze lub wieksze ja tez mialem nie male na poczatku ale jakos poradzilem choc tez myslalem na poczatku o sprzedazy wywalilem kupe tysiakow zaraz po zakupie remont silnika min wymiana pierscieni zrobienie calej glowicy bo wypalilo zawor,rozrzad,problemy z elektryka nieszczesny bezpiecznik nr 219 pod komputerem zalozenie gazu wymienilem kompletne chamulce i komplet wachaczy załozylem gwint i teraz wkoncu moge jezdzic i cieszyc sie autem no i zrobilem plukanke i przeszedlem na olej motula 10w40 tak wiec mysle ze powoli doprowadzil bys ja do stanu bdb no ale decyzja jest twoja pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Siemka furka malina tak trzymaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Moja audi a4 b6 - niby nic a jednak coś :)
Witam kolege kolejny alt na forum pozdro
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Siemka dokladnie wasiuu słuchaj kolegów wyzej i bedzie dobrze jeszcze zrobisz z niej zacna bestie rdze wyczyscic porzednie troche konserwacji i jeden problem mniej tak jak ci mówiłem troche polerki i juz bedzie na czym oko zawiesic i tak do przodu a co co tych klocków i tarcz co ci dałem to chyba one sa na tył przeciez na przód bys potrzebował klocki z czujnikami przynajmniej ja takie mam takze trzymamy kciuki i obserwujemy dalsze efekty
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
Witam panowie wiedziałem ze nie wszystkim sie spodoba ale ale to kwestia gustu mi ma sie podobac i sie podoba pozdrawiam
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
witam w sumie ja ciebie tez jeszcze nie widziałem pewnie dlatego ze mieszkam 5 km od jawora wydechy robił mi kolega ja tylko kupiłem graty ale wyglada duzo lepiej niz ori . dzieki staram sie zeby jakos wygladała twoja tez ładna sztuka pozdro Witam była chwila czasu to troche grzebło sie przy aucie dokładka od leona znaczki sline teraz powoli rozgladam sie za grilem jaj sie podoba bo mi bardzo wiem na jednym zdjeciu rej zamazana na drugim nie sam nie wiem jak to sie stało
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Kupiłem za 12800, po rejestracji, ubezpieczeniu, letnich kapciach i innych pierdołach wyszło 15500, wtedy się wszystko zaczęło. Pchnąć dalej nie pchniesz, bo będziesz musiał cło zapłacić w wysokości 23% od sprzedaży. Pewnie z początku pomyślałeś, że tej opcji nie rozważałem, ale tak bym wyszedł gorzej. Znacznie gorzej. Dokłdnie kolego z dniem kupna juz straciła na wartosci ponad rok temu szukałem b6 do 16-17 tys i bylo pare sztuk a teraz patrze i do 15 tys jest pare stron zycie jest okrutne
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
No to moze inna ogladalem bedzie dobrze pare tys kupa roboty i bedzie malina
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Witam kolege my juz troche pisalismy o naszych audi ja to samo przerabiałem po kupnie z nieszczesnym altem najpierw kapitalka silnika a pozniej dopiero zaczynasz cieszyc sie autem. Kolorek jak mój dobra polerka i bedzie swiecic sie jak co najmniej moja ale fakt ruda mocno zaatakowała nawet bardzo ale tak jak pisza koledzy wyzej musiała troche postac w wodzie bo u mnie spód auta jest czarniutki a nie kupiłes jej czasem kolego w kłodzku albo w wałbrzychu bo ogladałem taka sama w takim kolorze ponad rok temu jak szukałem sobie tylko jak zobaczyłem tyle rudej pod autem to dałem spokój ogarniesz troche mankamentów i bedzie chulac pozdro