Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil12

  1. Witam Ładny sedanik kolor tez super powodzenia w modach
  2. siemka olej jak to w alcie po remoncie silnika jest nie najgorzej jakies 0,5l na 1000km a przed remontem nawet nie wiem ile bo co chwile dolewałem wczesniej jezdzilem na mobilu 5w30 a teraz na motulu 6100 10w40 i dobrze jest pozdro
  3. Caly komplet jest TA TECHNIX przód gwint tyl sprezyny czerwone -40 tez TECHNIX
  4. Siema witam wszystkich chcialem i ja sie pochwalic swoja audi jezdze nia juz ponad rok ale dopiero teraz znalazłem chwile na wstawienie zdjec wczesniej latałem a4 b5 z silnikiem 1,8 i przez cztery lata zadnego problemu i zachciało mi sie cos nowszego troche poszukałem i znalazła sie ladny granatowy sedan z altem pod maska zdjecia z dnia kupna tylko ze zmienionymi felgami od b5 i zaczelo sie pojezdziłem trzy miesiace i remont silnika zapiekły sie pierscienie glowicy wypalilo zawór rozrzad oleje chamulce lpg i mozna bylo dopiero zaczac jezdzic na poczatek przerobiłem wydechy od 1,8 turbo póżniej pomalowałem dokładki w kolor nie dawno kupilem niezłe felgi 17 225/45 a w tamtym tygoniu odkupilem od kolegi gwint technixa troche mnie poniosło ale teraz jest do jazdy i ma przod i tyl -40 i jeszcze swiezo zalożone listwy drzwi sline z takich pierdół to kupilem jeszcze pakiet chrom spoilerek na klape i chyba tyle zdjecie srodka mam tylko jedno ale niema co ogladac biedna seria jeszcze bo napewno sie zmieni to chyba tyle a plany; zmienic kiere na ta z b7 kupic ori radio moze nawi a pózniej sie zobaczy pozdrawiam czekam na komentarze te mniej mile tez bo najwarzniejsze ze auto mi sie podoba
  5. kamil12 odpowiedział(a) na husky904 temat w Audi A4/S4 B6
    Ladny sedanik i w slusznym kolorze
  6. Witam ja do swojego alta leje zawsze do niebieskiej kreski ale moze dlatego ze mi troche pobiera
  7. Ja pisałem myslac o swojej audi chyba mialem jakiegos pecha jak ja kupowalem a mam ja nie caly rok silnik lubi pobierac olej i pobiera po kupnie brala 0,5l na 700km bylem w szoku wymienilem pierscienie bo mi zapiekło na jednym tłoku nie maly koszt z wszystkimi uszczelkami z rozrządem olejem teraz przelece ok 2 tyś i trzeba dolac ok 0,5l niestety ten silnik lubi olej. Zalozyłem gaz staga działa elegancko pali ok 11l przy normalnej jezdzie prawie w tym samym czasie wypaliło mi zawór zrobilem głowice na tip top całe bebechy nowe gumki zawory pozniej spalil sie taki przekaznik który jest pod komputerem nr 219 dostepny tylko w serwisie znowu koszta teraz konczy mi sie wariator od zmiennych faz rozrzadu glosno terkocze zamowilem w serwisie koszt z łańcuszkiem prawie 2 tyś masakra przeciez to audi ma 14 lat mam 240 tyś kupilem sprowadzona z niemiec licznik na bank cofany bo troche duzo tych awarji jak na ten przebieg chyba ze dostała porzadnie w dupe u poprzedniego własciciela kupiłem tanio to teraz troche mnie kosztuje ale jeszcze pare tys i doprowadze silnik do perfekcji .Pozatym fajne autko elastyczne fajnie sie jezdzi latam 2 razy w roku nia na niemcy 750km w jedna mańke prawie caly czas lece 170km/h i zadnego problemu poza tymi wymienionymi wyzej .Wczesniej latałem a4 b5 1,8 125KM 4 lata i tylko olej wymienialem i do przodu miejmy nadzieje ze z twoja bedzie wszystko ok i bedziesz zadowolony pozdro
  8. Ładny sedanik plus za silnik mam taki sam bezawaryjności choć przy tym silniku nie bedzie to łatwe pozdro
  9. witam jestem Kamil i od nie calych 3 miesiecy mam audi daje zdjecie z dnia kupna bede mial troche czasu to zrobie wiecej i lepszej jakosci pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.