-
Moja bestyjka :)
Witam samochód jeździ i będzie jeździł jednak teraz zakupiłam audi a8 d2 4.2 więc autko do sprzedania gdyby ktoś lub coś pw )
-
Moja bestyjka :)
Felgi to AXE EX15 bodajże widziałem ją wielokrotnie na facebooku ! jest dobra ;D! tak axe ex 15 dzięki dziękujemy i szykujemy sie na kolejne mody
- Moja bestyjka :)
-
Moja bestyjka :)
dziękuje bardzo
-
Moja bestyjka :)
Dziś moi drodzy wkońcu pokaże wam naszą ciężką prace aby moje cudo wyglądało jak wygląda. https://www.youtube.com/watch?v=FpEdW2SFWzA zapraszam do oglądania czekamy jeszcze teraz na zderzaki aby zakupić z slina
-
Moja bestyjka :)
ok. 1500 zł Tu Cie zdziwie nie jestem facetem Witam ponownie Panie i Panowie dziś kolejna porcja fotek przemiany A4 B6 w moją bestie tak wyglądało cacko na gwincie , felgi i opony juz były założone lecz trzeba było je ściągnąć przez pogode ślizgało sie na nich strasznie ale nic straconego pozdrawiam jutro kolejna porcja zmian aha , tutaj autko juz miało ori lampy tył i z lewej strony lampa przód
-
Moja bestyjka :)
tak wyglądał samochód 4 miesiące temu pierwsze zakupy przy gwincie kawałek felgi widać , jutro kolejna porcja fotek
-
[B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
Ładna, ale ! gleba albo air dobra 19,20 przód z slina i autko na raceism )
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
Ładne Ładne !! Ale za wysoko siedzi jeszcze !
-
Moja bestyjka :)
A wszystko zaczęło się od: W planach miały dojść felgi 19, gwint środek recaro zderzaki z slina i lotka oraz wymiana plastików w środku ale o tym w następnych moich postać, gorąco pozdrawiam i zapraszam do zaglądania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam od początku roku stałam się szczęśliwą posiadaczką b6 ) pozdrwiam gorąco
husky904
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta