-
Jaro-S zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Skradzione
Witam. W dniu 10.02.2016 o godz 9;51 z parkingu przy klasztorze Oo. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej, skradziono Audi A6 Kombi w kolorze Srebrnym o nr. rej KWA EK50. Auto ma przyciemnione tylne szyby. Wiadomo że pojechał DK 28 od Wadowic w stronę Suchej Beskidzkiej. Jeśli ktoś coś widział lub posiada jakieś informacje bardzo proszę o kontakt. 535442008 Za pomoc w odnalezieniu samochodu 5000zł.
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Przydało by się ale krucho z czasem. Może się uda Dokładnie teraz tylko czekać na sezon i jazda
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Nie dawałem bezbarwnego na całość. Jeśli chodzi o rysowanie to trzeba uważać, wkońcu to guma
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Witaj, Świetnie Ci wyszło z tym Dipem ! Mógłbyś zamieścić fotki jak powłoka wygląda z bliska? Jak przygotowywałeś lakier pod Dipa? Dużo tego poszło na auto? Piekne autko, Pozdrawiam! Mam takie zdjęcie z bliska. Jak będe miał chwilę to zrobię więcej. Jeśli chodzi o przygotowanie lakieru, to przejechałem go glinką a na koniec odtłuściłem. Ile poszło to nie pamiętam, bo małowałem etapami, myślę że koło 6, 7 litrów dipu, ale nie jestem pewny. Fajnie że auto się podoba Dzięki
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Kilka fotek podczas lekkich opadów śniegu. [/url]
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Dzięki Wiesz to jest Plastidip. Tak sam robiłem. Kiedyś mnie tak wzięło żeby dach tylko pomalować a skończyło się na całym aucie. Dzięki. Odnośnie modów to nie wiem. Zawsze się coś wymyśli, szczególnie że zima się zbliża, to zawsze w garażu można coś pomodzić
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Korzystając z okazji że miałem chwilę czasu, zrobiłem kilka zdjęć.
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Elegancko siadły
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
I jak tam w temacie felg, jaki wybór ?
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Tak, jak bedzie chwila czasu to skręce jeszcze trochę gwintem żeby niżej siadła. Koło również mi się bardzo podoba. Przy czarnym aucie jasne rolki fajnie się odznaczają.
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
225 takie już kupiłem. Profil może trochę wysoki bo 40 ale opony są nowe No i w ostatni weekend z racji tego ze pogoda była extra, zamieniłem zimówki na letnie. Touareg Atheo w rozmiarze 19'' 9J i oponami 225/40 Continental Contisportcontact juz załozone . A oto kila szybkich fotek Adaptery fajnie spasowaly, przód byl prerabiany bo byly za szerokie ale teraz jest ok. Wiecej fotek jak ustawie gwint na odpowiednia wysokosc bo zostal na zimowym setupie Brak czasu niestety
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Nie nie mam 225/40 wiem wiem ze wysokie ale są nowe i dlatego wzialem
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Oo teraz nie wrzucę żadnej foty bo koła zostały w polsce a ja za granicą teraz jestem. Dopiero w marcu będę zakładał, teraz tylko była szybka przymiarka i niestety nie zrobiłem żadnej foty
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Widzę że rok zwlekałeś z tą decyzją rok temu miałem jechać po te koła na śląsk ale niestety ubiegł mnie Gracjan i kupiłem 3sdmPucek powiedz mi ile mm adaptery zrobić? 2x24 + 2x27? Dołączę się do dyskusji właśnie też mnie ciekawi jakie będą najlepsze tył to jeszcze git ja mam 27mm i tak zostawię bo fajnie siadły. Lecz przód trochę gorzej 27 to za dużo i myślę żeby je sfrezowac na 23/24 ale to dopiero w marcu
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Już są na mierzone jakieś do zakupu?