Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Tyle trzeba zaplacic w Wawie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Podesle, no problem Co do jakosci to je smailo polecam Znajomi maja te same i na prawde zdaja egzamin W ASO 1szt - 1.90zl x 20 = 38zl (+klucz do ich sciagania 7zl) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Udowodnij How? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Jak cos sie trafi teraz, to teraz. Jak nie, to na przyszly Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Zastanwiam sie tylko czy to ni bedzie odwrotny efekt do tego, ktory chce uzyskac Nie chce zeby pozniej chodzil jak Civic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Czekam na wizyte u "doktora" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Lakier w dobrym stanie Jaka glinka, clener i wosk? Co polecasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. W temacie detailingu jestem nowicjuszem. Jakich kosmetykow uzywac do takiego koloru auta oraz co zrobic by nadac mu blask? Polerka na takim kolorze bedzie widoczna? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    A od czego pasuje kierownica do mojej poduszki, mojego Avanciora? Oprocz B7 i B8. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. muunv odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Podlaczales pod VAG'a? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czy kierownica z A5 (http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5835856794) bedzie pasowac do A4 B7? Czy moja poducha bedzie psowac? Tasme pod multi sobie zalatwie Moja kiera obecna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. muunv odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    "chrabotanie turbiny" czyli konkretnie co?
  13. No to sory, moj blad... Dzwonilem wlasnie do kogos z forum w sprawie springow i powiedzial, ze 1BV ma -30mm. EDIT ! ! ! Przyszly nakladki na sruby w czarnym macie A takze doszly naklejeczki od - slaweq
  14. Ty masz springi -45mm? To raptem 1.5cm nizej niz mam teraz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Zobaczymy co sie trafi Jesli sie trafia ladne 18, to wezme 18. Jesli sie trafia ladne 19, to wezme 19 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zobaczymy co sie trafi Jesli sie trafia ladne 18, to wezme 18. Jesli sie trafia ladne 19, to wezme 19 Co do gleby to dopiero przyszly sezon ^^ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Nie jestem orzekonany co do podrobek.. :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Ale na 2017! Tu pojawilo sie cos w miare ciekawego : Felgi BBS CH028 18" ET 43 5x112 8J z audi s4 b7 https://r.tapatalk.com/shareLink?url=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/362002-Felgi-BBS-CH028-18%22-ET-43-5x112-8J-z-audi-s4-b7&share_tid=362002&share_fid=41415&share_type=t Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Gwint to plan na sezon 2017r Jesli sie trafia ladne 19 to biore, jesli 18 to 18. Dobrze, ze odmowilem z rantem bo sporo ogladalem takich w necie i roznie to wyglada... Choruje od dzis na BBS CH! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. I teraz znow szukanie felg czas zaczac.. Moj budzet jest dosyc niski. Moge przeznaczyc na 19" jedynie 3000zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Sprzedajacy felgi powiedzial, ze wysylka felg sie opozni, wiec odmowilem je... Poszukam jakichs 19, choc latwe to nie bedzie A to mod z dzisiejszego dnia Szybki przednie najslabsza folia przyciemnione. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. zgadza się, czarny optycznie pomniejsza +rant tez pomniejsza optycznie felgę. Felgi bardzo ładne ale zobaczysz że przy felgach bez rantu obok, Twoje będą się wydawały że są sporo mniejsze. Ale mi ryjecie.. :/ Zaraz zglupieje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Sproboj wlozyc cos miedzy szybe, a deske rozdzielcza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Co do optyki. Mysle, ze przez chromowany rant nie bedzie sie wydawac mniejsza. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Dlaczego ciezka w utrzymaniu? Mialem w poprzednim aucie czarna fele i wygladalo spoko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.