Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Czy kazda zmieniarka CD z Audi b6, b7 podejdzie pod RNS-E? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Wyjmij schowek i wszystko z pod kierownicy. Proboj wypychac, podwzac jakos zatrzaski z boku. Mialem podobny problem. Ja nie mialem kluczy do radia tego ponizej i jakos je wyjalem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. A penseta probowales? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. I to sie nazywa prawdziwy OEM Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Na zlocie chyba bym dostal za to Eska to moje najwieksze marzenie Ale dzieki! Jeszcze wszystko narazie w proszku. Powoli dazymy do wyznaczonego celu Narazie brak $$ I dzieki za info o zmieniarce, zaraz poszukam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dzieki, dzieki i wzajemnie kolego!
  7. Kolejna zagadka. Wiem tyle, ze to OZ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. W B6 mialem i mialem i nic. Tu (odpukac) mam nadzieje, ze nic aie nie czepna. A jak cos to 2 min roboty i nie ma Edit (25.06.2016r) Wybor padl na PETEX, wlasnie doszly
  9. Jakie oznaczenie musi miec modul i tasma? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Niby tak, ale w temacie lokalnych spotów odezwie się ktoś raz na kilka miesięcy i przestaje się odzywać A no wlasnie... Dlatego pozostaje Spot w Wawie we wtorki Kazdy wybiera co innego, bedzie zle to olej zmienie Edit (24.03.2016) W ramach tego, ze jest cieplo to i z nidow wzialem sie za oklejanke. Wyszlo calkiem, calkiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dzieki Widze coraz nas wiecej w okolicy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Mam zamiar wstawiac nowe koncowki wydechow i zastanawiam sie nad rozcieciem i wybebeszeniem tych dwoch "pudeleczek". Robil to ktos? Chodzi mi czy uzyskam tym lepszy dzwiek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle ja u siebie mam z taka średnicą , najlepsze jest to że mnóstwo ludzi pyta o takie cos ale nikomu sie chce sie schylić z byle metrem czy suwmiarką Problem jest taki, ze nie mam suwmiarki ani zaden kumpel nie ma -.- (nie mozliwe? A jednak). Bylem w sklepie po suwmiare ale najtansza 40zl :/ Wiec wole zaufac forum
  14. Rns-e nie czyta kazdej karty pamieci, czyta tylko zwykle SD bez hc itp. W dodatku tylko do dwoch GB. Nie chce mi sie bawic w karty pamieci, kopiowanie itp. A AUX tez sie przyda
  15. Siema Czy Yatour podlacze pod RNS - E? Kable pod zmieniarke sa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Ale sie uczepiliscie tego castrola... Wczoraj w koncu zawitalo RNS-E ! Do upolowania jeszcze jest zmieniarka No prawie, prawie ale na zywo kolor jest zupelnie inny
  17. Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle
  18. Mialem cos takiego jak kupilem fure Le sprzedalem bo chce oem.
  19. Garwolin, Jana Pawla, 11:15 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Znacie kogos w Wawie, kto handluje rns e? Musze kupic w koncu, a na forum bardzo nikt nie ma. Na olx czy allegro tez w okolicy Wawy nic nie ma. Nie orientujecie sie nic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Pozdrawiam kolege z czarnego b5 avant. Ramki klubowe. Lecial dzis okolo 6.30 ze Starogrodu w strone Minska Mazowieckiego. Blachy WG Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. I tu kolege popieram. Mialem w b6 i bylem mega zadowolony!
  23. Sposób sprawdzony przeze mnie Też właśnie widziałem to na TVN i następnego dnia wypróbowałem w moim dostawczaku. Ani śladu nie było po fajkach.
  24. Od zawsze zalewalem taka i jestem mega zadowolony I spelnia norme 507.00 tak jak pisal Hugo w temacie o olejach. byłem w 3 różnych zakładach tuningowych w okolicach stolicy i każdym powiedzieli że do 3.0tdi (akurat mam w VW) i 2.0tfsi wszystko tylko nie castrola, oglądałem rozebrany silnik 3.0tdi 200tys km i szlam jakich mało po castrolu. Ja wychodzę z założenia po co ryzykować, jeżeli nawet 5 na 10 specjalistów powie że nie poleca castrola a np do motula nikt nie ma żadnych uwag to po co kombinować ? castrol z tego co wiem dobrze się sprawdza w wolnossących silnikach BMW w grupie volkswagen nie radzi sobie już tak dobrze i naprawdę nie jest to opinia pojedynczej osoby. No ja ufam tej marce. Mialem to w poprzednich 3 samochodach. Lalem tylko Castrol i nie bylo zadnych problemow. Kazdy jest przekonany do czego innego Zobaczymy co wyjdzie.
  25. Dlaczego? Sa jego przeciwnicy jak o zwolennicy. Ja lalem go nie raz do swoich samochodow i wszystko bylo tak jak byc powinno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.