Treść opublikowana przez muunv
-
Zmieniarka CD Audi
Czy kazda zmieniarka CD z Audi b6, b7 podejdzie pod RNS-E? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zapchane otwory na wyjmaki - POMOCY!
Wyjmij schowek i wszystko z pod kierownicy. Proboj wypychac, podwzac jakos zatrzaski z boku. Mialem podobny problem. Ja nie mialem kluczy do radia tego ponizej i jakos je wyjalem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zapchane otwory na wyjmaki - POMOCY!
A penseta probowales? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Granatowa Bestia...:)....
I to sie nazywa prawdziwy OEM Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Na zlocie chyba bym dostal za to Eska to moje najwieksze marzenie Ale dzieki! Jeszcze wszystko narazie w proszku. Powoli dazymy do wyznaczonego celu Narazie brak $$ I dzieki za info o zmieniarce, zaraz poszukam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dzieki, dzieki i wzajemnie kolego!
-
Co to za felga?
Kolejna zagadka. Wiem tyle, ze to OZ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
W B6 mialem i mialem i nic. Tu (odpukac) mam nadzieje, ze nic aie nie czepna. A jak cos to 2 min roboty i nie ma Edit (25.06.2016r) Wybor padl na PETEX, wlasnie doszly
-
Podlaczenie kiery multi z lopatkami
Jakie oznaczenie musi miec modul i tasma? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Niby tak, ale w temacie lokalnych spotów odezwie się ktoś raz na kilka miesięcy i przestaje się odzywać A no wlasnie... Dlatego pozostaje Spot w Wawie we wtorki Kazdy wybiera co innego, bedzie zle to olej zmienie Edit (24.03.2016) W ramach tego, ze jest cieplo to i z nidow wzialem sie za oklejanke. Wyszlo calkiem, calkiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzieki Widze coraz nas wiecej w okolicy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wybebeszenie tlumikow 3.0 TDI
Mam zamiar wstawiac nowe koncowki wydechow i zastanawiam sie nad rozcieciem i wybebeszeniem tych dwoch "pudeleczek". Robil to ktos? Chodzi mi czy uzyskam tym lepszy dzwiek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle ja u siebie mam z taka średnicą , najlepsze jest to że mnóstwo ludzi pyta o takie cos ale nikomu sie chce sie schylić z byle metrem czy suwmiarką Problem jest taki, ze nie mam suwmiarki ani zaden kumpel nie ma -.- (nie mozliwe? A jednak). Bylem w sklepie po suwmiare ale najtansza 40zl :/ Wiec wole zaufac forum
-
Yatour pod rns e
Rns-e nie czyta kazdej karty pamieci, czyta tylko zwykle SD bez hc itp. W dodatku tylko do dwoch GB. Nie chce mi sie bawic w karty pamieci, kopiowanie itp. A AUX tez sie przyda
-
Yatour pod rns e
Siema Czy Yatour podlacze pod RNS - E? Kable pod zmieniarke sa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ale sie uczepiliscie tego castrola... Wczoraj w koncu zawitalo RNS-E ! Do upolowania jeszcze jest zmieniarka No prawie, prawie ale na zywo kolor jest zupelnie inny
-
Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mialem cos takiego jak kupilem fure Le sprzedalem bo chce oem.
-
Spotkania na drodze
Garwolin, Jana Pawla, 11:15 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znacie kogos w Wawie, kto handluje rns e? Musze kupic w koncu, a na forum bardzo nikt nie ma. Na olx czy allegro tez w okolicy Wawy nic nie ma. Nie orientujecie sie nic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolege z czarnego b5 avant. Ramki klubowe. Lecial dzis okolo 6.30 ze Starogrodu w strone Minska Mazowieckiego. Blachy WG Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
I tu kolege popieram. Mialem w b6 i bylem mega zadowolony!
-
Naprawa dziur po papierosach
Sposób sprawdzony przeze mnie Też właśnie widziałem to na TVN i następnego dnia wypróbowałem w moim dostawczaku. Ani śladu nie było po fajkach.
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Od zawsze zalewalem taka i jestem mega zadowolony I spelnia norme 507.00 tak jak pisal Hugo w temacie o olejach. byłem w 3 różnych zakładach tuningowych w okolicach stolicy i każdym powiedzieli że do 3.0tdi (akurat mam w VW) i 2.0tfsi wszystko tylko nie castrola, oglądałem rozebrany silnik 3.0tdi 200tys km i szlam jakich mało po castrolu. Ja wychodzę z założenia po co ryzykować, jeżeli nawet 5 na 10 specjalistów powie że nie poleca castrola a np do motula nikt nie ma żadnych uwag to po co kombinować ? castrol z tego co wiem dobrze się sprawdza w wolnossących silnikach BMW w grupie volkswagen nie radzi sobie już tak dobrze i naprawdę nie jest to opinia pojedynczej osoby. No ja ufam tej marce. Mialem to w poprzednich 3 samochodach. Lalem tylko Castrol i nie bylo zadnych problemow. Kazdy jest przekonany do czego innego Zobaczymy co wyjdzie.
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dlaczego? Sa jego przeciwnicy jak o zwolennicy. Ja lalem go nie raz do swoich samochodow i wszystko bylo tak jak byc powinno