Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer


Virnik

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent: a4b7 3.0 tdi (fajki w dół) średnica końcówki jaka mnie interesuje to 90 (pojedyncze). Czy średnica montażowa 55mm jest poprawna ? nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tym forum.

Tutaj buzzer (nie ma 55mm do wyboru)

http://www.tlumikisportowe.com/220,koncowka-zz93x.html

oraz jest na obejmy a nie do wspawania tak? bo lepiej chyba będzie wspawać?

Z góry dzięki za czas i nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem 55 mm do a4 b5 1.9. Tdi

Chcesz kupić 1 końcówkę czy 2 ?

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2, myślisz że srednica montażowa jest taka sama w 1.9 jak w 3.0? mi miarką wychodzi coś w tych okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć wydaje mi się że powinien być trochę większy, ja wstawiłem od razu podwójny

http://allegro.pl/koncowka-tlumika-podwojna-ulter-n2-70rs-2x-70mm-i5920700041.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 3.0 tdi bierz 55mm montażową

no właśnie w buzzerach najbardziej zbliżona średnica to 57mm, ale jak czytam wyżej to może być?

http://www.tlumikisportowe.com/154,koncowka-zz91x.html

///edit

zamówiłem n1-90rs 55mm

Edytowane przez Virnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ok , ori koncówki w 3.0tdi maja zwężenie , jak podniesiesz auto do góry do montażu tych to bedziesz wiedzial o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ok , ori koncówki w 3.0tdi maja zwężenie , jak podniesiesz auto do góry do montażu tych to bedziesz wiedzial o co chodzi

Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ok , ori koncówki w 3.0tdi maja zwężenie , jak podniesiesz auto do góry do montażu tych to bedziesz wiedzial o co chodzi

Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle :D

ja u siebie mam z taka średnicą , najlepsze jest to że mnóstwo ludzi pyta o takie cos ale nikomu sie chce sie schylić z byle metrem czy suwmiarką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ok , ori koncówki w 3.0tdi maja zwężenie , jak podniesiesz auto do góry do montażu tych to bedziesz wiedzial o co chodzi

Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle :D

ja u siebie mam z taka średnicą , najlepsze jest to że mnóstwo ludzi pyta o takie cos ale nikomu sie chce sie schylić z byle metrem czy suwmiarką :wink:

Problem jest taki, ze nie mam suwmiarki ani zaden kumpel nie ma -.- (nie mozliwe? A jednak). Bylem w sklepie po suwmiare ale najtansza 40zl :/ Wiec wole zaufac forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu, wiec moze sie podkleje. Czy ktos stosowal takie koncowki dokrecane jak ta? http://allegro.pl/showitem/description/6153378368.html

Chodzi o wydechy 1.8T, nie chce wspawywac tylko przykrecac, czy moze ma ktos fotke jak to wyglada? Tylko ten typ idzie przykrecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest chyba tylko do wspawania

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem jest taki, ze nie mam suwmiarki ani zaden kumpel nie ma -.- (nie mozliwe? A jednak). Bylem w sklepie po suwmiare ale najtansza 40zl :/ Wiec wole zaufac forum :wink:

można kupić plastikową za 9zł lub zmierzyć zwykła metrówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

A jaka powinna być średnica montażowa końcówki Ulter N1-90RS/Buzzer ZZ91X pod wydech z 1.8T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamietam to w b6 1.8t mialem 44 lub 47mm

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zakładał właśnie taka końcówkę pod taki wydech średnica montażowa to od 44-47mm bo jest trochę jajo czyli 50 spokojne wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie koniecznie zmierzcie suwmiarką fi rury idącej od ostatniego tłumika do końcówki!

Różnice bywają istotne.

Dla przykładu w A4 B7 2.0 TFSI Quattro średnica rury to 50 mm a w A4 B7 1.8 T Quattro 55 mm.

BTW. Końcówki należy wspawać!

Na forum jest parę osób, które pogubiły przykręcane końcówki!

Mogę polecić Buzzer.pl

Robią kawał solidnej roboty za rozsądną cenę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...