Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Poszukuje informacji na temat gwintu do mojego auta. Konkretnie chodzi mi o to, gdzie kupic i jak dobrac zawieszenie? Ktos na forum zajmuje sie sprzedaza gwintow?
  2. Np. to Look what I found on AliExpress http://s.aliexpress.com/nmiie2EF Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. muunv odpowiedział(a) na kk71 temat w Audi A4 B5
    Przeczyść styk. Jak się błąd powtórzy to skasuj i nie powinien prędko wrócić
  4. Również polecam tą firme
  5. Bez problemu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Jesli dobrze pamietam to w b6 1.8t mialem 44 lub 47mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. I do takiego tematu to ja sie juz podpinam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Napewno BBS Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Nie bardzo moglem znalezc temat, ktory mnie interesuje wiec zakladam nowy. Jak wylaczyc dzwiek nie zapietych pasow na fotelu pasazera i dezaktywowac kontrolke na zegarach? A4 B7
  10. Witamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Chodzi Ci o to, jakiej firmy chce wsadzic? Jeszcze nie wiem. Nawet nie bardzo wiem, jaka tak jest zarowka. P21W? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Pytam, poniewaz chcemy dziewczynie zmienic telefon. Przekonuje ja do Apple ale twoerdzi, ze moja 6 jest za wielka. Dlatego rozwazam SE, by przekonac ja do tego systemu.
  13. Jak bateria? Nie za maly telefon? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Jest ktos chetny do pomocy przy wymianie drl na biale w b7? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Uzywa juz ktos SE? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muunv odpowiedział(a) na Skrzypek temat w Audi A4 B6/B7
    Podnosnik, szarpaki. Nic nie wywrozysz. Ja obstawiam wahacze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. muunv odpowiedział(a) na Skrzypek temat w Audi A4 B6/B7
    Też obstawiam wahacz. Przechodziłem to
  18. Bralem go od mojego znajomego. Ponad 200zl za kabelek Oczywiscie nowy.Edit 23.08.2016 ~213.000km i wymiana oleju oraz filtrow. Zakupilem rowniez klocki ale te w samochodzie jeszcze sie nadaja Zostal rowniez wymieniony wachacz przedni. I jeszcze foto ze spotu Audi Garwolin EDIT 27.08.2016r W koncu znalazla sie odpowiednia ORI lampa prawa. Poprzednia byla jakas przyciemniona, zmatowiala.. Odrozniala sie strasznie od lewej, wiec ja wymienilem
  19. Spoko, spoko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Szukaj na forum zestawu lub na alledrogo. Na forum co o rusz ktos sprzedaje takie zestawy. Co do ASO to mysle, ze nawet nie ma sie co pytac o ceny. Odnosnie kategorii wagowych itp, nie pomoge bo nie do konca sie na tym znam. Ale ogolnie amory i sprezyny moge zalatwic z takiego zawieszenia z b6 i b7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Na 1ba bedzie koza bo jest to komfortowe zawieszenie. Albo wyglad albo komfort. Dziwne, ze po takim okresie sie nie przyzwyczailes
  22. Same spręzyny wystarczą Nie musisz zostawać przy 16". Poprostu na zwykłym zawiasie 18" będzie słabo wyglądać, za duży prześwit
  23. Tabela : http://www.nakole.pl/tabela-szerokosci-felgi-a-opony.php Chyba, że chcesz robić naciąg to już co innego. Lepiej, żeby ośki się nie różniły bieżnikami. 4-ery takie same opony i oszczędzisz sobie powstałych przez to problemów.
  24. A co jeśli już wcisnełem pedał hamulca do podłogi, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale to automat. Świeci mi sie tez na liczniku kontrolka od samopoziomowania zółty samochodzik tylko nie wiem czy to jest zwiazane jakos z hamulcami czy z moja głupota bo sprawdzałem bezpieczniki w desce rozdzielczej z lewej strony i wyjełem jakaś dziwna kostke umieszczona nad bezpiecznikami i po tej akcji wyskoczyła masa błędów. Skoro wcisnąłeś to już nic gorszego nie da sie chyba zrobić. Nie wiem czy to ma jakiś związek czy nie ale spróbuj odpowietrzyć może hamulce? Co do błedów, pokasowałeś je, czy nadal pozostały?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.