Treść opublikowana przez muunv
-
Dobór gwintu
Poszukuje informacji na temat gwintu do mojego auta. Konkretnie chodzi mi o to, gdzie kupic i jak dobrac zawieszenie? Ktos na forum zajmuje sie sprzedaza gwintow?
-
Jaki uchwyt do telefonu?
Np. to Look what I found on AliExpress http://s.aliexpress.com/nmiie2EF Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kontrolka poduszki powietrznej
Przeczyść styk. Jak się błąd powtórzy to skasuj i nie powinien prędko wrócić
-
Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
Również polecam tą firme
-
Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
Bez problemu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
Jesli dobrze pamietam to w b6 1.8t mialem 44 lub 47mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak kupować, jak oczędzać
I do takiego tematu to ja sie juz podpinam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co to za felga?
Napewno BBS Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przypomnienie o nie zapietych pasach
Sory i dzieki
-
Przypomnienie o nie zapietych pasach
Nie bardzo moglem znalezc temat, ktory mnie interesuje wiec zakladam nowy. Jak wylaczyc dzwiek nie zapietych pasow na fotelu pasazera i dezaktywowac kontrolke na zegarach? A4 B7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chodzi Ci o to, jakiej firmy chce wsadzic? Jeszcze nie wiem. Nawet nie bardzo wiem, jaka tak jest zarowka. P21W? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Pytam, poniewaz chcemy dziewczynie zmienic telefon. Przekonuje ja do Apple ale twoerdzi, ze moja 6 jest za wielka. Dlatego rozwazam SE, by przekonac ja do tego systemu.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Jak bateria? Nie za maly telefon? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest ktos chetny do pomocy przy wymianie drl na biale w b7? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Uzywa juz ktos SE? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 dziwny problem
Podnosnik, szarpaki. Nic nie wywrozysz. Ja obstawiam wahacze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 dziwny problem
Też obstawiam wahacz. Przechodziłem to
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Bralem go od mojego znajomego. Ponad 200zl za kabelek Oczywiscie nowy.Edit 23.08.2016 ~213.000km i wymiana oleju oraz filtrow. Zakupilem rowniez klocki ale te w samochodzie jeszcze sie nadaja Zostal rowniez wymieniony wachacz przedni. I jeszcze foto ze spotu Audi Garwolin EDIT 27.08.2016r W koncu znalazla sie odpowiednia ORI lampa prawa. Poprzednia byla jakas przyciemniona, zmatowiala.. Odrozniala sie strasznie od lewej, wiec ja wymienilem
-
Podniesienie z 1bv na 1ba
Spoko, spoko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podniesienie z 1bv na 1ba
Szukaj na forum zestawu lub na alledrogo. Na forum co o rusz ktos sprzedaje takie zestawy. Co do ASO to mysle, ze nawet nie ma sie co pytac o ceny. Odnosnie kategorii wagowych itp, nie pomoge bo nie do konca sie na tym znam. Ale ogolnie amory i sprezyny moge zalatwic z takiego zawieszenia z b6 i b7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podniesienie z 1bv na 1ba
Na 1ba bedzie koza bo jest to komfortowe zawieszenie. Albo wyglad albo komfort. Dziwne, ze po takim okresie sie nie przyzwyczailes
-
Audi a4 b8 po lifcie...jakie felgi r17 vs r18?
Same spręzyny wystarczą Nie musisz zostawać przy 16". Poprostu na zwykłym zawiasie 18" będzie słabo wyglądać, za duży prześwit
-
Czy moge zalozyc 225/35/19
Tabela : http://www.nakole.pl/tabela-szerokosci-felgi-a-opony.php Chyba, że chcesz robić naciąg to już co innego. Lepiej, żeby ośki się nie różniły bieżnikami. 4-ery takie same opony i oszczędzisz sobie powstałych przez to problemów.
-
Padły hamulce po teście abs-u co mogło się wysypaś ?
A co jeśli już wcisnełem pedał hamulca do podłogi, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale to automat. Świeci mi sie tez na liczniku kontrolka od samopoziomowania zółty samochodzik tylko nie wiem czy to jest zwiazane jakos z hamulcami czy z moja głupota bo sprawdzałem bezpieczniki w desce rozdzielczej z lewej strony i wyjełem jakaś dziwna kostke umieszczona nad bezpiecznikami i po tej akcji wyskoczyła masa błędów. Skoro wcisnąłeś to już nic gorszego nie da sie chyba zrobić. Nie wiem czy to ma jakiś związek czy nie ale spróbuj odpowietrzyć może hamulce? Co do błedów, pokasowałeś je, czy nadal pozostały?