Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki uchwyt do telefonu?


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys, kiedys mialem ekstra uchwyt do samochodu na telefon, lecz gdzies mi zaginal. Byl sprawdzony, nie odklejal sie od szyby, telefon zawsze na swoim miejscu i super wytrzymaly. Kupilem go w TK Maxx.

Potrzebuje teraz znow kupic uchwyt. Macie jakies sprawdzone uchwyty? Nie chce kupic jakiegos chinskiego chlamu. :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli telefon mniejszy niż 6cali to Kenu AirFrame+ - mały, w kratkę, stabilny, używam od roku a kupiłem na aliexpressie za kilka funtów.

Oficjalne akcesorium do iPhone, można ponoć u Apple kupić za lekko ponad 100zl ;)

Występuje w dwóch wersjach, zwykłej i plus - oczywiście zależne od wielkości telefonu. Do wersji plus Nexus 6 mieści się na styk, ale muszę go wyjąć z etui.

Przyssawkowych nie lubię bo są w polu widzenia, a ten jest tak mały, że wcisniety w kratkę jest cały czas. A prezentuje się tak w aucie:

8b3ef243486b5ce3fce16d48c0570f13.jpg

Jedyny problem jaki mam w użytkowaniu go z Nexusem to fakt, że ma przyciski głośności w polowie wysokości, próba zamontowania go horyzontalnie wymaga mocowania w 1/3 wysokości i... Przekreca się w uchwycie pod własnym ciężarem. Ale jest on na tyle duży, że w nawigacji nie przeszkadza ;)

Dla ojca w PL zamówiłem na ebayu z Francji z darmową przesyłka. Kosztował mniej jak 30zl.

Na przyklad: http://www.ebay.co.uk/itm/172267277655

via Nexus6@Tapatalk

Edytowane przez marcinwhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem paczkę z uchwytem iOttie Easy View 2. Test był krótki ale jestem pod wrazeniem jakości przystawki. Bez problemu przyczepila się do deski w B7. Od szyby ciężko oderwać. Zobaczę jak na dłuższą metę będzie się sprawował

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Ipka 6 i pod taki chce kupic uchwyt :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bez plusa to na pewno w Kenu wejdzie :) wróć, plus też wchodzi. Znajomy ma.

via Nexus6@Tapatalk

Edytowane przez marcinwhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Ipka 6 i pod taki chce kupic uchwyt :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja do Iphone 6S kupiłem uchwyt w kratkę firmy Belkin:

http://allegro.pl/belkin-uchwyt-samochodowy-iphone-4-4s-5-5s-6-6s-6-i6103873414.html

Uchwyt jeździ w Fiacie 500 i nawet na bardzo dziurawych drogach zarówno uchwyt w kratce, jak i sam telefon siedzą bardzo stabilnie. Sam uchwyt jest bardzo solidnie wykonany. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się spisuje przy orientacji poziomej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się spisuje przy orientacji poziomej??

bdb mam telefon 5,5 " i nie ma problemu że na dziurach sie odwróci albo spadnie ... każdy kto u mnie widzi taki uchwyt od razu go chce mieć:) serio daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam magnetyczny ale taki kulka ( magnesso chyba ) na tasme 3m do deski przyklejony a do telefonu plytka metalowa. Sprawdza sie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam magnetyczny ale taki kulka ( magnesso chyba ) na tasme 3m do deski przyklejony a do telefonu plytka metalowa. Sprawdza sie super.

kupiłem 2 i się rusza na dziurach , teraz zamówiłem ten - http://allegro.pl/uchwyt-magnetyczny-do-telefonu-od-producenta-pl-i5852939419.html

mam nadzieje, że będzie mocniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę oryginalny.Miałem już różne wynalazki i oryginał bije wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę oryginalny.Miałem już różne wynalazki i oryginał bije wszystko :)

Też tak myślałem dopóki nie nabylem magnetycznego.

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i dla mnie lipa. Nie lubię przyklejać czegoś do telefonu,pod klapkę ledwo wchodziło. Poza tym używam telefonu jako nawigacji i rejestratora więc wlot odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam. :grin: Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. :wink::P

dcbb07780d23076c1529cf2fdb4bbc5e.jpg

bffe8960584afe683925aacf2a4f4ab4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus to kierunek nadmuchu z kratki gdzie mamy tel. W upalne dni dmucha w górę zamiast na kierowcę/pasażera.


Sam korzystam z tego uchwytu http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-na-kratke-magnetyczny-okragly-i6333955862.html

Co prawda rzadko ale sprawdza się i trzyma pewnie telefon. Płytkę mam dociętą tak, że wchodzi mi pod obudowę Xcovera3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam. :grin: Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. :wink: [emoji14]

dcbb07780d23076c1529cf2fdb4bbc5e.jpg

bffe8960584afe683925aacf2a4f4ab4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to taki właśnie Ci polecał em, tylko moj jest "chiński brandowy" ;)

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam. :grin: Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. :wink: [emoji14]

dcbb07780d23076c1529cf2fdb4bbc5e.jpg

bffe8960584afe683925aacf2a4f4ab4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to taki właśnie Ci polecał em, tylko moj jest "chiński brandowy" ;)

via Nexus6@Tapatalk

Wiem, wiem :) Dzieki :P jak go zobaczylem to mowie, taki musze znalezc. Maly, wszedzie mozna go schowac :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam magnetyczny ale taki kulka ( magnesso chyba ) na tasme 3m do deski przyklejony a do telefonu plytka metalowa. Sprawdza sie super.

kupiłem 2 i się rusza na dziurach , teraz zamówiłem ten - http://allegro.pl/uchwyt-magnetyczny-do-telefonu-od-producenta-pl-i5852939419.html

mam nadzieje, że będzie mocniejszy ;)

za***isty ! Przyszedł zamontowalem i mój 5.5" ani drgnie na dziurach... Nareszcir mam uchwyt magnetyczny który nie zasłania mi kratki nawiewu :)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam. :grin: Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. :wink: [emoji14]

dcbb07780d23076c1529cf2fdb4bbc5e.jpg

bffe8960584afe683925aacf2a4f4ab4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to taki właśnie Ci polecał em, tylko moj jest "chiński brandowy" ;)

via Nexus6@Tapatalk

Wiem, wiem :) Dzieki :P jak go zobaczylem to mowie, taki musze znalezc. Maly, wszedzie mozna go schowac :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak wygląda mój Belkin:

20160814_155140.jpg
20160814_155208.jpg
Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...