Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki uchwyt do telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedys, kiedys mialem ekstra uchwyt do samochodu na telefon, lecz gdzies mi zaginal. Byl sprawdzony, nie odklejal sie od szyby, telefon zawsze na swoim miejscu i super wytrzymaly. Kupilem go w TK Maxx.

Potrzebuje teraz znow kupic uchwyt. Macie jakies sprawdzone uchwyty? Nie chce kupic jakiegos chinskiego chlamu. :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jeśli telefon mniejszy niż 6cali to Kenu AirFrame+ - mały, w kratkę, stabilny, używam od roku a kupiłem na aliexpressie za kilka funtów.

Oficjalne akcesorium do iPhone, można ponoć u Apple kupić za lekko ponad 100zl ;)

Występuje w dwóch wersjach, zwykłej i plus - oczywiście zależne od wielkości telefonu. Do wersji plus Nexus 6 mieści się na styk, ale muszę go wyjąć z etui.

Przyssawkowych nie lubię bo są w polu widzenia, a ten jest tak mały, że wcisniety w kratkę jest cały czas. A prezentuje się tak w aucie:

8b3ef243486b5ce3fce16d48c0570f13.jpg

Jedyny problem jaki mam w użytkowaniu go z Nexusem to fakt, że ma przyciski głośności w polowie wysokości, próba zamontowania go horyzontalnie wymaga mocowania w 1/3 wysokości i... Przekreca się w uchwycie pod własnym ciężarem. Ale jest on na tyle duży, że w nawigacji nie przeszkadza ;)

Dla ojca w PL zamówiłem na ebayu z Francji z darmową przesyłka. Kosztował mniej jak 30zl.

Na przyklad: http://www.ebay.co.uk/itm/172267277655

via Nexus6@Tapatalk

Edytowane przez marcinwhite

Opublikowano

Wczoraj odebrałem paczkę z uchwytem iOttie Easy View 2. Test był krótki ale jestem pod wrazeniem jakości przystawki. Bez problemu przyczepila się do deski w B7. Od szyby ciężko oderwać. Zobaczę jak na dłuższą metę będzie się sprawował

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Obecnie mam Ipka 6 i pod taki chce kupic uchwyt :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jeśli bez plusa to na pewno w Kenu wejdzie :) wróć, plus też wchodzi. Znajomy ma.

via Nexus6@Tapatalk

Edytowane przez marcinwhite

Opublikowano

Obecnie mam Ipka 6 i pod taki chce kupic uchwyt :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja do Iphone 6S kupiłem uchwyt w kratkę firmy Belkin:

http://allegro.pl/belkin-uchwyt-samochodowy-iphone-4-4s-5-5s-6-6s-6-i6103873414.html

Uchwyt jeździ w Fiacie 500 i nawet na bardzo dziurawych drogach zarówno uchwyt w kratce, jak i sam telefon siedzą bardzo stabilnie. Sam uchwyt jest bardzo solidnie wykonany. Polecam!

Opublikowano

A jak się spisuje przy orientacji poziomej??

bdb mam telefon 5,5 " i nie ma problemu że na dziurach sie odwróci albo spadnie ... każdy kto u mnie widzi taki uchwyt od razu go chce mieć:) serio daje rade

Opublikowano

Ja tez polecam magnetyczny ale taki kulka ( magnesso chyba ) na tasme 3m do deski przyklejony a do telefonu plytka metalowa. Sprawdza sie super.

Opublikowano

Ja tez polecam magnetyczny ale taki kulka ( magnesso chyba ) na tasme 3m do deski przyklejony a do telefonu plytka metalowa. Sprawdza sie super.

kupiłem 2 i się rusza na dziurach , teraz zamówiłem ten - http://allegro.pl/uchwyt-magnetyczny-do-telefonu-od-producenta-pl-i5852939419.html

mam nadzieje, że będzie mocniejszy ;)

Opublikowano

A ja wolę oryginalny.Miałem już różne wynalazki i oryginał bije wszystko :)

Opublikowano

A ja wolę oryginalny.Miałem już różne wynalazki i oryginał bije wszystko :)

Też tak myślałem dopóki nie nabylem magnetycznego.

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Miałem i dla mnie lipa. Nie lubię przyklejać czegoś do telefonu,pod klapkę ledwo wchodziło. Poza tym używam telefonu jako nawigacji i rejestratora więc wlot odpada :)

Opublikowano
  • Autor

Dobra, mam. :grin: Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. :wink::P

dcbb07780d23076c1529cf2fdb4bbc5e.jpg

bffe8960584afe683925aacf2a4f4ab4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jedyny minus to kierunek nadmuchu z kratki gdzie mamy tel. W upalne dni dmucha w górę zamiast na kierowcę/pasażera.


Sam korzystam z tego uchwytu http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-na-kratke-magnetyczny-okragly-i6333955862.html

Co prawda rzadko ale sprawdza się i trzyma pewnie telefon. Płytkę mam dociętą tak, że wchodzi mi pod obudowę Xcovera3.

Opublikowano

Dobra, mam. :grin: Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. :wink: [emoji14]

dcbb07780d23076c1529cf2fdb4bbc5e.jpg

bffe8960584afe683925aacf2a4f4ab4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to taki właśnie Ci polecał em, tylko moj jest "chiński brandowy" ;)

via Nexus6@Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Dobra, mam. :grin: Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. :wink: [emoji14]

dcbb07780d23076c1529cf2fdb4bbc5e.jpg

bffe8960584afe683925aacf2a4f4ab4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to taki właśnie Ci polecał em, tylko moj jest "chiński brandowy" ;)

via Nexus6@Tapatalk

Wiem, wiem :) Dzieki :P jak go zobaczylem to mowie, taki musze znalezc. Maly, wszedzie mozna go schowac :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja tez polecam magnetyczny ale taki kulka ( magnesso chyba ) na tasme 3m do deski przyklejony a do telefonu plytka metalowa. Sprawdza sie super.

kupiłem 2 i się rusza na dziurach , teraz zamówiłem ten - http://allegro.pl/uchwyt-magnetyczny-do-telefonu-od-producenta-pl-i5852939419.html

mam nadzieje, że będzie mocniejszy ;)

za***isty ! Przyszedł zamontowalem i mój 5.5" ani drgnie na dziurach... Nareszcir mam uchwyt magnetyczny który nie zasłania mi kratki nawiewu :)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra, mam. :grin: Solidnie wykonany, telefon trzyma sie super w kazdej pozycji. Silikonowe wykonczenia wszedzie. Koszt 30zl w TK Maxx. :wink: [emoji14]

dcbb07780d23076c1529cf2fdb4bbc5e.jpg

bffe8960584afe683925aacf2a4f4ab4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to taki właśnie Ci polecał em, tylko moj jest "chiński brandowy" ;)

via Nexus6@Tapatalk

Wiem, wiem :) Dzieki :P jak go zobaczylem to mowie, taki musze znalezc. Maly, wszedzie mozna go schowac :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak wygląda mój Belkin:

20160814_155140.jpg
20160814_155208.jpg

Edytowane przez Krumak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.