Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Padły hamulce po teście abs-u co mogło się wysypaś ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zalazłem tylne mechaniczne silniczki od ręcznego (a6 c6 lift) wykasowałem błąd i przez dwa tygodnie było ok po dwóch tygodniach znów brak recznego, podłączyłem kompa i nie mogłem skasować błędu odłączyłem aku, ręczny zaczął działać zapaliła sie kontrolka abs wiec wszedłem opcje test abs i zaczeło sie pod koniec testu pedał hamulca zrobił się taki twardy ze nie można było go wcisnąć po chwili wpadł w podłogę nie wiedziałem co się dzieje bo auto nie ma w ogóle hamulców pedał chodzi jak by w układzie nie było płynu, po dłuższych oględzinach dostrzegłem ze jak wciskam hamulec to płyn jest wypychany przez żółty korek zbiorniczka wyrównawczego jak puszczam hamulec słyszę jak przez uszczelkę żółtego korka zasysane jest do środka powietrze i teraz pytanie co uległo awarii pompa hamulcowa czy serwo ??

Opublikowano

Pompa hamulcowa padła.

W tym konkretnym przypadku nie wolno wciskać dźwigni hamulca nożnego do oporu.

Opublikowano
  • Autor

Pompa hamulcowa padła.

W tym konkretnym przypadku nie wolno wciskać dźwigni hamulca nożnego do oporu.

A co jeśli już wcisnełem pedał hamulca do podłogi, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale to automat.

Świeci mi sie tez na liczniku kontrolka od samopoziomowania zółty samochodzik tylko nie wiem czy to jest zwiazane jakos z hamulcami czy z moja głupota bo sprawdzałem bezpieczniki w desce rozdzielczej z lewej strony i wyjełem jakaś dziwna kostke umieszczona nad bezpiecznikami i po tej akcji wyskoczyła masa błędów.

Edytowane przez Rzeznik533

Opublikowano

Pompa hamulcowa padła.

W tym konkretnym przypadku nie wolno wciskać dźwigni hamulca nożnego do oporu.

A co jeśli już wcisnełem pedał hamulca do podłogi, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale to automat.

Świeci mi sie tez na liczniku kontrolka od samopoziomowania zółty samochodzik tylko nie wiem czy to jest zwiazane jakos z hamulcami czy z moja głupota bo sprawdzałem bezpieczniki w desce rozdzielczej z lewej strony i wyjełem jakaś dziwna kostke umieszczona nad bezpiecznikami i po tej akcji wyskoczyła masa błędów.

Skoro wcisnąłeś to już nic gorszego nie da sie chyba zrobić. Nie wiem czy to ma jakiś związek czy nie ale spróbuj odpowietrzyć może hamulce?

Co do błedów, pokasowałeś je, czy nadal pozostały?

Opublikowano
  • Autor

Pompa hamulcowa padła.

W tym konkretnym przypadku nie wolno wciskać dźwigni hamulca nożnego do oporu.

A co jeśli już wcisnełem pedał hamulca do podłogi, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale to automat.

Świeci mi sie tez na liczniku kontrolka od samopoziomowania zółty samochodzik tylko nie wiem czy to jest zwiazane jakos z hamulcami czy z moja głupota bo sprawdzałem bezpieczniki w desce rozdzielczej z lewej strony i wyjełem jakaś dziwna kostke umieszczona nad bezpiecznikami i po tej akcji wyskoczyła masa błędów.

Skoro wcisnąłeś to już nic gorszego nie da sie chyba zrobić. Nie wiem czy to ma jakiś związek czy nie ale spróbuj odpowietrzyć może hamulce?

Co do błedów, pokasowałeś je, czy nadal pozostały?

Tak błędy pokasowane, znajomy ma profesjonalny sprzęt (kts) wiec zajął się błędami, pozostaje brak hamulców ale to chyba już bez wymiany pompy nic nie zdziałam ale to za dwa tygodnie bo dzisiaj wyjeżdżam.

Edytowane przez Rzeznik533

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.