Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b8 po lifcie...jakie felgi r17 vs r18?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Panowie jakie felgi zakupić do modelu b8??? Chciałbym rozmiar r18, ale obawiam się o wygodę i komfort jazdy. Auto jest do użytku w moim przypadku nie tylko do oglądania :). Narazić przymierzam się do 17-tek, ale po cichu oczekuje że ktoś podpowie że osiemnastki będą ładniejsze a przy tym komfort i zawieszenie nie straci na tym. Zawieszenie standardowe w moim aucie.

Opublikowano

Zakładaj 18", jakiś prosty wzór żeby koło się nie pomniejszało optycznie.

Opublikowano

Bez urazy ale jak masz zawieszenie 1BA to zrobi ci się mega koza. Albo zostaw 16 albo wrzuć min -20 i większe fale .

Edytowane przez .Pablo.

Opublikowano

1BA zostań przy 16" jak sugerował kolega wyżej. 1BE zakładaj 19".

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

koledzy ja mam zawieszenie 1BA i również chciałem założyć sobie felgi 18". Teraz mam 16", jednak szukałem czegoś większego, ale widze że odradzacie.

Mając zawieszenie 1BA, zęby felga 18" ładnie wyglądała musiałbym zmieniać elementy zawieszania? Amprtyzatory i spręzyny?

Jeżeli nie chciałbym nic ruszać przy zawieszeniu musiałbym zostac przy 16?

Pozdrawiam

Opublikowano

koledzy ja mam zawieszenie 1BA i również chciałem założyć sobie felgi 18". Teraz mam 16", jednak szukałem czegoś większego, ale widze że odradzacie.

Mając zawieszenie 1BA, zęby felga 18" ładnie wyglądała musiałbym zmieniać elementy zawieszania? Amprtyzatory i spręzyny?

Jeżeli nie chciałbym nic ruszać przy zawieszeniu musiałbym zostac przy 16?

Pozdrawiam

Same spręzyny wystarczą :wink:

Nie musisz zostawać przy 16". Poprostu na zwykłym zawiasie 18" będzie słabo wyglądać, za duży prześwit ^_^

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

No ale będzie chyba lepiej niż na 16" bo teraz takie małe koła się wydają plus prześwit. Osobiście nie chciałbym ruszać ori zawieszenia.Wiadomo jak mechanik zajrzy to już nie będzie to samo co fabryka.A raczej 18" i tak będzie lepiej wyglądać niż 16".A może ktoś ma 18" na standardowym zawiasie ,żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać.


A ma ktoś z was fotkę a4 b8 avant ze standardowym zawieszeniem i felgami 18".Chciałbym zobaczyć jak to wygląda.


No ale będzie chyba lepiej niż na 16" bo teraz takie małe koła się wydają plus prześwit. Osobiście nie chciałbym ruszać ori zawieszenia.Wiadomo jak mechanik zajrzy to już nie będzie to samo co fabryka.A raczej 18" i tak będzie lepiej wyglądać niż 16".A może ktoś ma 18" na standardowym zawiasie ,żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać.


A ma ktoś z was fotkę a4 b8 avant ze standardowym zawieszeniem i felgami 18".Chciałbym zobaczyć jak to wygląda.

Można jeszcze zmienić wysokość opony jak będzie za wysoko. Najważniejsze żeby koło się schowało (szerokość felgi i opony) i nie ocierało o błotnik kiedy wpadnie się w dziurę.

Opublikowano

Prześwit między opona a błotnikiem się zwiększy na 18 wiec zastanów się jak to będzie wyglądało dla mnie już lepiej wsadzić 17 cali do tego opony 215/50 i jakoś to będzie wyglądać.

  • 4 lata później...
Opublikowano

Uszanowanie,

dopadl mnie ten sam dylemat (jakie felgi do a4 b8, aktualnie mam 17" seria) i czy możecie mi powiedziec jak rozmiar felgi wplywa na przeswit miedzy blotnikiem a kolem?? Przeciez zmieniajac rozmiar felgi zmienic nalezy takze wysokosc opony tak, by rozmiar calego kola niemal nie odbiegal od serii (czytaj: byl taki sam caly czas) - czy się myle?

Co polecacie do a4 b8 avant na standardowym zawieszeniu - jak to wyglada, komfort jazdy no i faktyczny wplyw na zawieszenie (dla osoby ktora nie trafia we wszystkie dziury/progi).

pozdrawiam

Edytowane przez lukasz.h2o

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.