Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. polecam obejrzec Ghymkhane Kena Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Auto stoi na kostce, jest tu plasko bez wzniesien. Robilem to centymetrem, lapalem od rantu nadkola do ziemi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema Mam dwa biloty do swojego Avanturnika. Myslalem, ze w obu jest slaba bateria, wiec kupilem nowe bateryjki i dalej to samo. Do sedna. Pilot lapie z odleglosci okolo 0,5m od samochodu i najlepiej od strony kierowcy. I jeden i drugi pilot. W kazdym b7 tak jest czy tylko u mnie jest cos nie tak? Chcialbym zeby lapal z dalszej odleglosci, nie raz w ogole nie lapie :/
  4. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Bry Zamowilem u Trevora wlasnie nowe sprezyny -45mm. Caly czas czekm na nie. Robilem sobie jakies male pomiary, jak nisko bedzie siedzial itp. Doptrzylem sie ( teraz spac nie bede mogl :/ ) ze tylna prawa strona siedzi nizej niz lewa, oraz ze przednia lewa strona siedzi nizej niz prawa. Co prawda sa to milimetry, ale sa. Co moze byc przyczyna, jak to zdiagnozowac?
  5. Podepne sie pod temat. ET 48 8J 8". Chce wsadzic na tyl dystans 15mm i mam opone 225. Czyli wyjdzie ET 33. Pytanie, czy na przod tez musze wsadzac dystans? Chodzi mi o to, czy na samym tyle moze byc dystans i na nic nie bedzie mialo wplywu to, ze na przodzie go nie ma? Dodam, ze za kilka dni auto zejdzie o 25mm w dol. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. A bezpiecznik odpowiada za obie szyby? Czy kazda szyba ma swoj? Moze i glupie, ale warto najpierw zaczac od najprostszych rzeczy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Dzieki, juz mam 1. Jaki plyn do mycia felg? 2. Jaka szczotka do mycia felg? 3. Jaki wosk w spreju, zeby na szybko nadac blask? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Nie bede zakladac nowego watku, zapytam tu. Gdzie moge kupic torbe na kosmetyki? Na allegro wpisywalem rozne frazy ale wyskoczyla tylko jedna SONAX. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Szukam 19" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Bierz 17". Ja w B6 na 1BE mialem tez 17 i 18, nie bylo roznicy bardzo, miedzy 17 i 18". Mysle, ze pojedzisz na 17" i zaraz bedziesz mial apetyt na 18". niby na 17 "wyzsza" guma ale.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Wejdze bez problemu 15. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Przegladajac oferty 19" na alledrogo, wpadly mi w oko felgi z linku. Produkcja firmy MAM. ORI produkowalo Audi, Ronal czy kto? Zastanawiam sie czy te fele nie sa slabej jakosci. Made in Germany jeszcze nic nie znaczy No i cena, nie wygorowana? http://allegro.pl/showitem/description/6428243066.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    W5W Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Ja bym uderzal w grafit, tak jak napisal enczu. Czarny juz wizualnie pomniejszy kolo. Chociaz chcialbym jeszcze zobaczyc jakby wygladal bardzo ciemny niebieski na tych felach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Jakies sprawdzone sklepy internetowe? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Cos takiego? http://www.sklepcarchem-silesia.pl/pl/p/-egge-Rekawica-z-naturalnej-owczej-welny/105 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Popecasz cos konkretnego, jakis link podrzucisz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Jaki szampon do mycia auta? Czym myc, gabka czy mikrofibra? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Siema Zakladaj temat i wrzucaj foty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Nie dawaj takich rad bo jeszcze tak zrobi :grin: Aż tak głupi nie jestem Poprostu widziałem na wielu myjniach, że używają takich szczotek. Tylko napewno nie za 50zł.
  22. Podlaczam sie pod temat. 16" 7.5J ET 45 pod zacisk 320mm? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Najzwyklejsza mikrofibra? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    jak to nie robi jak mam do b7 !!!! i to na pewno od roku bo zamawiałem Robi, robo bo z nim wymienilem kilka mejli pare dni temu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.