Treść opublikowana przez muunv
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
polecam obejrzec Ghymkhane Kena Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Krzywo stoi moje B7
Auto stoi na kostce, jest tu plasko bez wzniesien. Robilem to centymetrem, lapalem od rantu nadkola do ziemi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pilot nie lapie
Siema Mam dwa biloty do swojego Avanturnika. Myslalem, ze w obu jest slaba bateria, wiec kupilem nowe bateryjki i dalej to samo. Do sedna. Pilot lapie z odleglosci okolo 0,5m od samochodu i najlepiej od strony kierowcy. I jeden i drugi pilot. W kazdym b7 tak jest czy tylko u mnie jest cos nie tak? Chcialbym zeby lapal z dalszej odleglosci, nie raz w ogole nie lapie :/
-
Krzywo stoi moje B7
Bry Zamowilem u Trevora wlasnie nowe sprezyny -45mm. Caly czas czekm na nie. Robilem sobie jakies male pomiary, jak nisko bedzie siedzial itp. Doptrzylem sie ( teraz spac nie bede mogl :/ ) ze tylna prawa strona siedzi nizej niz lewa, oraz ze przednia lewa strona siedzi nizej niz prawa. Co prawda sa to milimetry, ale sa. Co moze byc przyczyna, jak to zdiagnozowac?
-
dystans dobór
Podepne sie pod temat. ET 48 8J 8". Chce wsadzic na tyl dystans 15mm i mam opone 225. Czyli wyjdzie ET 33. Pytanie, czy na przod tez musze wsadzac dystans? Chodzi mi o to, czy na samym tyle moze byc dystans i na nic nie bedzie mialo wplywu to, ze na przodzie go nie ma? Dodam, ze za kilka dni auto zejdzie o 25mm w dol. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nie otwiera się szyba po stronie pasażera w Audi A4 B7
A bezpiecznik odpowiada za obie szyby? Czy kazda szyba ma swoj? Moze i glupie, ale warto najpierw zaczac od najprostszych rzeczy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzieki, juz mam 1. Jaki plyn do mycia felg? 2. Jaka szczotka do mycia felg? 3. Jaki wosk w spreju, zeby na szybko nadac blask? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi 16 czy 17
Popieram
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie bede zakladac nowego watku, zapytam tu. Gdzie moge kupic torbe na kosmetyki? Na allegro wpisywalem rozne frazy ale wyskoczyla tylko jedna SONAX. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi warte zachodu?
Szukam 19" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi 16 czy 17
Bierz 17". Ja w B6 na 1BE mialem tez 17 i 18, nie bylo roznicy bardzo, miedzy 17 i 18". Mysle, ze pojedzisz na 17" i zaraz bedziesz mial apetyt na 18". niby na 17 "wyzsza" guma ale.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy felga 15 na zacisk 280mm
Wejdze bez problemu 15. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi warte zachodu?
Przegladajac oferty 19" na alledrogo, wpadly mi w oko felgi z linku. Produkcja firmy MAM. ORI produkowalo Audi, Ronal czy kto? Zastanawiam sie czy te fele nie sa slabej jakosci. Made in Germany jeszcze nic nie znaczy No i cena, nie wygorowana? http://allegro.pl/showitem/description/6428243066.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie zarowki w DRL?
W5W Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Odnowienie felg - propozycja koloru
Ja bym uderzal w grafit, tak jak napisal enczu. Czarny juz wizualnie pomniejszy kolo. Chociaz chcialbym jeszcze zobaczyc jakby wygladal bardzo ciemny niebieski na tych felach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jakies sprawdzone sklepy internetowe? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szczotka do mycia auta?
Cos takiego? http://www.sklepcarchem-silesia.pl/pl/p/-egge-Rekawica-z-naturalnej-owczej-welny/105 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Popecasz cos konkretnego, jakis link podrzucisz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jaki szampon do mycia auta? Czym myc, gabka czy mikrofibra? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Zakladaj temat i wrzucaj foty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szczotka do mycia auta?
Nie dawaj takich rad bo jeszcze tak zrobi :grin: Aż tak głupi nie jestem Poprostu widziałem na wielu myjniach, że używają takich szczotek. Tylko napewno nie za 50zł.
-
Jaka felga 16 cali pod zacisk/tarcze 320mm?
Podlaczam sie pod temat. 16" 7.5J ET 45 pod zacisk 320mm? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szczotka do mycia auta?
Najzwyklejsza mikrofibra? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie zarowki w DRL?
jak to nie robi jak mam do b7 !!!! i to na pewno od roku bo zamawiałem Robi, robo bo z nim wymienilem kilka mejli pare dni temu