Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tomnik robi robote Patrzac Twoj temat to mam jeszcze miliony pomyslow na zmiany Krotoski- Cichy Wawa Edit Zostalo mi troche plasti dipa, wiec pomalowalem ten chrom. Nie wyszlo jakbym chcial ale w planach jest zostawienie tego w czarnym macie. No i do kompletu zastrzask w schowku zrobiony. Cale 13.90 na alledrogo. Kilka wskazowek od Blade13 i wyszlo tak jak chcialem.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Hahahahaha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy warto kupic?
Wedlug mnie lepiej kupic kabel i sciagnac program. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Moje kosmetyki przy Twoich to kropla w morzu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Chodzi mi po glowie kamerka z blenda z Q7, ale na razie brak $ na tuner AV Chodzi o plastik w miejsce zaznaczone na zielono. W czerwonym kolku element, ktory za bardzo wystaje. Pozostale dwie strzalki to miejsca na wkrety. Niestety sa za daleko od siebie, plastik ma dziury w innych miejscach. Edit : Jeszcze jeden mod Ledy od Tomnika! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
po 2 min. gasnie bixenon
A jesli to nie pomoze to pewnienowa zarowa.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Graty zakupu kolego i witaj w klubie Ale wrzuc wiecej zdjec bo jestem ciekawy jak to sie wszystko prezentuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tez mi sie wydaje, ze beda wystawac.. :/Dzia odebralem z ASO kilka gratow, reszta bedzie w przyszlym tygodniu Zamowilem i juz zamontowalem kompletna wycieraczke z Q5 : Przy okazji kupilem apteczke. Niestety tej, ktora idealnie pasuje w podlokietnik tylni nie ma, zostala wycofana z produkcji I jeszcze przy okazji wizyty w Wawie, natknalem sie na element, ktorego szukalem od 5-ciu miesiecy. Siatka! Oczywiscie ORI Dodatkowo wpadl element standardowy do klapy trojkata Niestety jeden element nie pasuje do komory silnika (plastik zakrywajacy) i bede musial go zwrocic do ASO. Mam nadzieje, ze przyjma zwrot.. Na dniach wpadna spryski mgielkowe oraz podszybie Pogoda nie za bogata ale kilka zdjec poki czysty I jeszcze moj maly zestaw sie powoli powieksza. Wosk, ktory mi polecili w dziale Detailingu spelnia moje oczekiwania w 100% ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Moze ktos polecic jakis tuner AV? Nie mam tego u siebie i musze sobie sprawic pod kamerke Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Wygld wynagradza brak pelnej funkcjonalnosci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Myslalem, ze moja kiera jest fajna, ale ta jest kocur Zazdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Białe auto, jaki kolor felg 18.
Z tyl zmniejszaniem kola to roznie bywa.. Mialem 18" w czerni w B6 i jakos wygldalo na 18". Ale w BMW 18" czern juz wydawala sie mala lukaszooo - ja bym pomalowal w grafit. Ale tak jak enczu pisze, sa gusta i gusciki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Na jakich stacjach tankujecie
Orlen i tylko orlen Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wzmacniacz antenowy avant
Ten obrazek mi sie przyda ! Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Nie wiem czy wejda z takim ET przy -45mm.. Ale musi byc 19" Wyglada naprawde nie ziemsko To zapraszam w przyszłości Miło było pomóc, przyjemnie się dobijało dila Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Jest męsko! Zglosze sie napewno, rowniez polece Cie nie jednej osobie bo i kontakt i czas oczekiwania, pomoc na mega wysokim poziomie !
-
Wzmacniacz antenowy avant
Chyba tak zrobie i sprobuje jeszcze raz. Wyjalem obie srebrne klamry, jedna srubke w boczku, podloge. Wyciagnalem boczek z dwoch pierwszych zaczepow od strony lampy. Zatrzymalem sie na 3-cim "czyms" na wysokosci szyby.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
W jednym miejscu to i ja znalazlem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Mam taki nr sprysku. Podgrzewany czy nie? Nie widze tu nic na temat dyszy o nr 8e0 955 988 :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaka felga 16 cali pod zacisk/tarcze 320mm?
205 55 16 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wzmacniacz antenowy avant
Poleglem. Nie potrafie zdjac boczka. Nie chce szarpc zeby czegos nie urwac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J
Tez sie balem sprezyn, ze bedzie twardo. Mylilem sie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zakup i Rabat na części z ASO
Wystarczy zapytac po zlozeniu zamowienia, czy dostane rabat? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaka felga 16 cali pod zacisk/tarcze 320mm?
Ja juz temat rozwiazalem. Kupilem 16" 7.5J ET45 pod 320mm. Jest idealnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk