Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Tomnik robi robote Patrzac Twoj temat to mam jeszcze miliony pomyslow na zmiany Krotoski- Cichy Wawa Edit Zostalo mi troche plasti dipa, wiec pomalowalem ten chrom. Nie wyszlo jakbym chcial ale w planach jest zostawienie tego w czarnym macie. No i do kompletu zastrzask w schowku zrobiony. Cale 13.90 na alledrogo. Kilka wskazowek od Blade13 i wyszlo tak jak chcialem.
  2. Hahahahaha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Wedlug mnie lepiej kupic kabel i sciagnac program. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Moje kosmetyki przy Twoich to kropla w morzu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Chodzi mi po glowie kamerka z blenda z Q7, ale na razie brak $ na tuner AV Chodzi o plastik w miejsce zaznaczone na zielono. W czerwonym kolku element, ktory za bardzo wystaje. Pozostale dwie strzalki to miejsca na wkrety. Niestety sa za daleko od siebie, plastik ma dziury w innych miejscach. Edit : Jeszcze jeden mod Ledy od Tomnika! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. muunv odpowiedział(a) na djtomek16 temat w Audi A4 B8
    A jesli to nie pomoze to pewnienowa zarowa.
  7. Graty zakupu kolego i witaj w klubie Ale wrzuc wiecej zdjec bo jestem ciekawy jak to sie wszystko prezentuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Tez mi sie wydaje, ze beda wystawac.. :/Dzia odebralem z ASO kilka gratow, reszta bedzie w przyszlym tygodniu Zamowilem i juz zamontowalem kompletna wycieraczke z Q5 : Przy okazji kupilem apteczke. Niestety tej, ktora idealnie pasuje w podlokietnik tylni nie ma, zostala wycofana z produkcji I jeszcze przy okazji wizyty w Wawie, natknalem sie na element, ktorego szukalem od 5-ciu miesiecy. Siatka! Oczywiscie ORI Dodatkowo wpadl element standardowy do klapy trojkata Niestety jeden element nie pasuje do komory silnika (plastik zakrywajacy) i bede musial go zwrocic do ASO. Mam nadzieje, ze przyjma zwrot.. Na dniach wpadna spryski mgielkowe oraz podszybie Pogoda nie za bogata ale kilka zdjec poki czysty I jeszcze moj maly zestaw sie powoli powieksza. Wosk, ktory mi polecili w dziale Detailingu spelnia moje oczekiwania w 100% ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. muunv odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Moze ktos polecic jakis tuner AV? Nie mam tego u siebie i musze sobie sprawic pod kamerke Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Wygld wynagradza brak pelnej funkcjonalnosci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Myslalem, ze moja kiera jest fajna, ale ta jest kocur Zazdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Siemasz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Z tyl zmniejszaniem kola to roznie bywa.. Mialem 18" w czerni w B6 i jakos wygldalo na 18". Ale w BMW 18" czern juz wydawala sie mala lukaszooo - ja bym pomalowal w grafit. Ale tak jak enczu pisze, sa gusta i gusciki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Orlen i tylko orlen Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Ten obrazek mi sie przyda ! Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Nie wiem czy wejda z takim ET przy -45mm.. Ale musi byc 19" Wyglada naprawde nie ziemsko To zapraszam w przyszłości Miło było pomóc, przyjemnie się dobijało dila Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Jest męsko! Zglosze sie napewno, rowniez polece Cie nie jednej osobie bo i kontakt i czas oczekiwania, pomoc na mega wysokim poziomie !
  18. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Chyba tak zrobie i sprobuje jeszcze raz. Wyjalem obie srebrne klamry, jedna srubke w boczku, podloge. Wyciagnalem boczek z dwoch pierwszych zaczepow od strony lampy. Zatrzymalem sie na 3-cim "czyms" na wysokosci szyby.
  19. W jednym miejscu to i ja znalazlem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Mam taki nr sprysku. Podgrzewany czy nie? Nie widze tu nic na temat dyszy o nr 8e0 955 988 :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. 205 55 16 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Poleglem. Nie potrafie zdjac boczka. Nie chce szarpc zeby czegos nie urwac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Tez sie balem sprezyn, ze bedzie twardo. Mylilem sie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Wystarczy zapytac po zlozeniu zamowienia, czy dostane rabat? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Ja juz temat rozwiazalem. Kupilem 16" 7.5J ET45 pod 320mm. Jest idealnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.