Treść opublikowana przez muunv
-
Jak srawdzić ilość punktów karnych
Nie ma takiej opcji. Idziesz na komende, daja Ci kajecik, podpisujesz się i CI mówią ile masz. W mojej miejscowości jest do tego specjalny pokój i dwie "miłe" Panie, które się tym zajmują. Trwa to 5 minut.
-
Pilot nie lapie
Sprawdziłem, nie działa dalej. :/
-
Audi a4b6 1.8T Quattro BFB
BFB.. Piekna sprawa, fajnie sie zapowiada. Z przodu masz dokladke s-line, wiec rzucaj listwy i na klape lotke Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AWX] Zwykły czarny Avant+161KM+19"ASA GT1+Sportline by Floorian
Jak tam ze srodkiem? Jakies mocniejsze plany? Wedlug mnie chociaz dokladke na tylna klape zakladaj z s-line Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Niedosyt przodu
W zyciu nie rozklejalem lampy i nie chce nawet Nie mam zdolnosci manualnych Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Niedosyt przodu
Kto na forum sie tym zajmuje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Niedosyt przodu
Tylko ja mam chromy wokol szyb Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Niedosyt przodu
Rozumiem, ze trzeba rozkleic lampe?
-
Niedosyt przodu
Mam maly niedosyt przodu w moim aucie. Czegos mi tu brakuje tylko sam nie wiem czego :/ Aktualnie mam 1BV i zamowilem od Trewor87 H&R springi -45mm. Jakies propozycje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ja tak samo aktualizowalem 5s mojej.. Masakra. :/ Tez mysle nad 7, ale dopiero kolo grudnia jak troszke ceny spadna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nagrody Orlen - klub Verva czy warto?
Ja jestem zdania, ze skoro i tak tankujesz auto to warto miec karte i zbierac pkt. W moim przypadku od stycznia uzbieralem 74k. Dostalem dwie dodatkowe karty, ktore moge dac komus i beda mi nabijac punkty. Karte paliwowa tez mam, ale nie jest przypisany do niej zaden nr auta, wiec kazdy na nia tankuje. Ja akurat odkladam na karcher 120k. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Kola ekstra Sam zastanawiam sie ciagle nad 19" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co to za felga?
Nowych raczej nie kupisz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy w Tiptronic wymienia sie olej?
A co jesli wymieni olej mechanik, w najprostszy sposob bez tej wymiany dynamicznej? Bedzie to mialo skutki uboczne? Mozliwe, ze od dlugiej NIE wymiany oleju silnik poszarpuje jadac rownym gazem przy predkosci 30-50km/h? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Sory, wszedlem w link z innego tematu i nie zwrocilem iwagi, ze dotyczy tylko 2.0. Olej nie wiem kiedy byl zmieniany. Auto mam od maja, ale przymierzam sie do wymiany. Bledow brak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Podpinam sie i ja. Mam automat, jadac okolo 30-50km/h na rownym gazie szarpie silnik cala buda. Juz mnie to naprawde zaczyna draznic. Z tego co wyczytalem, zaczac od EGR? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony letnie
215/50 prosze Pana Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Fajna map z zaznaczonymi moejscami i ciekawe opcje w sms. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Lektura na temat zmian : http://tech.wp.pl/mgaleria.html?gid=18503698 Martwi mnie tylko to, ze bateria "niby" ma szybciej padac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Wlasnie mi sie pobiera. Co sie zmienilo? Jest odczuwalna roznica? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wlasnie mi sie pobiera. Co sie zmienilo? Jest odczuwalna roznica? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Nie zwrocilem uwagi, masz racje. Aktualizowal jiz ktos do 10? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
I ja sie zastanawiam na 7, czy nie pozbyc sie swojej 6 Na stronie apple zauwazylem, ze kolor "piano", czyli ten czarny polysk jest o wiele drozszy od pozostalych. Nie wiem czym to sie ma, ale jesli mialbym brac to tylko ten kolor. No i pamieci na dane jest sporo wiecej na start Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
No Panowie, lada dzien 7 zawita w sklepach. Co sadzicie o niej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co to za felga?
Alledrogo lub olx. Czasem trafia sie w naprawde dobrym stanie, za fajne pieniadze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
dystans dobór
Czyli jak na tyl wrzuce 15mm, a przod zostawie w spokoju to nic aie dzialo nie bedzie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk