-
pojemność baku 80 litrów
Siema sory za dłuższą nieobecność , urlopy itp... No to najwyraźniej robią wałka na litrze. przy normalnym tankowaniu nie zauważy się pewnie tego ale jak bak jest pusty pusty a tankuje pod korek ( odpowietrzając) to ewidentna sprawa. Tak więc odradzam tankowanie na shellu w Bolesławcu przy ul. spółdzielczej 15. 1 dystrybutor
-
pojemność baku 80 litrów
Witam Czy jest możliwe żeby do 62 litrowego baku (dane techniczne ) weszli aż 80 litrów? Wczoraj tankowałem pod szyjkę i wlazlo niby 80 litrów. Zawsze wchodzi max 70, nie wiem czy nie robią wała na dystrybutorze. Spotkał sie ktos z tym?
-
Brak Kierunkowskazów, długich świateł, elektrycznych szyb, wycieraczek.
Wydaje mi się że problem jest jednak w elektronice. Do tej pory było wszystko okej, w przeciągu kilku dni nie poruszałem się autem i nagle nic nie działa. Może to być spowodowane albo wilgocią przez przeciek. (padał dość intensywnie deszcz wczoraj i dziś) albo po prostu padł jakiś przekaźnik.....ale sprawdzę. aktualnie autko stoi u mechanika na wymianie sprzęgła z dwumasą ale jak wróci to sprawdzę. Zobaczymy co jeszcze VAG przeczyta.... Witam , Po podłączeniu pod kompa nie mógł się połączyć z modułem kolumny kierowniczej . Błąd czujnika kąta skrętu,... Czy to wina modułu czy może MCE? Witam, Wymiana modułu kierownicy 8E0 953 549 N pomogło.
-
szukam elektryka we Wrocławiu
Witam, Odgrzeję temat. Ma ktoś do polecenia fachowca od elektryki ? Miałem problem z modułem kierownicy 8E0 953 549 N po wymianie usterki ustały ale są jakieś błędy czujnika kąta skrętu. Chciałbym żeby ktoś to posprawdzał.
-
Brak Kierunkowskazów, długich świateł, elektrycznych szyb, wycieraczek.
sprawdziłem kanały pod szybą drożne, zero jakichkolwiek śladów wilgoci. Czytałem że może to mieć związek z odpięciem akumulatora ale od tygodnia auto stoi na parkingu i nie było nic grzebane,.. dziwna sprawa żeby tak samo przez się....
-
Brak Kierunkowskazów, długich świateł, elektrycznych szyb, wycieraczek.
byłem właśnie umówiony z moim specem na wizytę a tu taka niemiła niespodzianka, Czytam właśnie na forum o zalanym module, może gdzieś jest przeciek....
-
Brak Kierunkowskazów, długich świateł, elektrycznych szyb, wycieraczek.
Witam Wszystkich, Problem zauważyłem gdy wsiadłem do auta i chciałem włączyć wycieraczki , padał deszcz. Nie działały, jakby manetka w ogóle nie działała, potem zauważyłem że manetka świateł nie włącza świateł mijania i kierunkowskazów. Później zauważyłem że nie działa również elektryka szyb. Ponoć moduł komfortu albo kolumny kierowniczej.... Ktoś spotkał się z takim problemem ?
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
ok dzięki:)
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
a między piastę a tarcze?
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Witam, Mam zamiar samemu wymienić sobie tarcze + klocki ATE, I chciałem zapytać czy smarować tylko prowadnice smarem miedziowym czy jeszcze coś? Po zdjęciu tarczy wyczyścić dokładnie piastę kątówką i czymś zaimpregnować np. WD-40 czy nic nie kombinować. Jeśli chodzi o tłoczki to smarować czymś czy lepiej nie żeby się syfy nie zbierały?
-
Wymiana Koła dwumasowego + sprzęgła, gdzie kupić
Witam, Doszedłem do momentu w którym chyba już muszę wymienić dwumasę + sprzęgło. w in.. carsie wycenili na komplet 1850. Myślę że można by coś taniej znaleźć. Ktoś z kolegów ma info gdzie dobrze i tanio kupić ? Ktoś się może orientuje jakie są ceny w warsztatach za wymianę?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przepraszam nie podałem danych auta. A4 B6 1.9 TDI 130 KM 2002 rok Warto inwestować spory pieniądz w ATE ( w warsztacie wycenili mi 850 z wymianą) czy jednak coś tańszego? Ktoś może pomóc i coś zaproponować. Dzięki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam, czy mogę prosić o dobór klocków i tarcz przód i tył ( WAUZZZ8E93A217852) Proponowano mi w warsztacie ATE ale czytając na forum często pada pozytywna opinia o FERODO. proszę o pomoc i ewentualną wycenę jeśli jest taka możliwość z góry dziękuję
-
[B6 AVF] Nagłe duże spalanie
Witam, miałem to samo przyczyną był padnięty pompowtrysk na 4 cylindrze - wartości twojego pierwszego cylindra wskazują na to że może być podobna sytuacja.
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Mam pytanie, Przy wymianie rozrządu, części można kupić na allegro czy w autoryzowanym sklepie? Pasek i pompa najlepiej INA czy jakiś inny? proszę o podpowiedź....
lysymakak
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta