Jump to content

zasieg pilota-problem rozwiązany

Recommended Posts

nawet po wymianie na nową jest słaby zasięg a żeby otworzyć szyby z pilota to praktycznie trzeba trzymać jego przy samym aucie

Ja na razie zostawiłem ten temat, bo auto mam u mechanika. jak odbiorę i będzie lepsza pogoda to poszukam i podłubię przy tym.

nawet po wymianie na nową jest słaby zasięg a żeby otworzyć szyby z pilota to praktycznie trzeba trzymać jego przy samym aucie

bo tak ma być

bo tak ma być

No nie wiem czy tak ma być, bo mi szyby otwiera z odległości 15-20 metrów. :wink:

zazdroszczę CI Bromchit, ja muszę dotykać szyby pilotem i tak miałem od samego początku, pomimo wymian baterii.

nie rozumiem, dlaczego niby ma tak być?

giede jak ci się uda ogarnąć temat to daj znać,interesuje mnie gdzie jest ta antena i gdzie ona wychodzi

giede jak ci się uda ogarnąć temat to daj znać,interesuje mnie gdzie jest ta antena i z kąt ona wychodzi
Giede a tobie pomogło? I gdzie jest ta wiązka z anteno

Chłopie, chociaż trochę podstaw gramatyki byś zachował bo mnie aż krew zalewa jak to czytam... :facepalm:

oj już się tak nie czepiajcie, wielu połyka litery lub je przestawia w słowach, ale poprostu jak się szybko pisze to tak się dzieje. Już nie wspomnę o szyku w zdaniach i interpunkcji. sorki za ot :hi:

bo tak ma być

No nie wiem czy tak ma być, bo mi szyby otwiera z odległości 15-20 metrów. :wink:

Masz instrukcje obsługi do A4? Jeśli nie to masz cytat:

Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości około 2 metrów od samochodu.

Więc nie wiem jak udało Ci sie to zwiększyć do 20m.

oj już się tak nie czepiajcie, wielu połyka litery lub je przestawia w słowach, ale poprostu jak się szybko pisze to tak się dzieje. Już nie wspomnę o szyku w zdaniach i interpunkcji. sorki za ot :hi:

oj nie kolego, tutaj problemem nie jest połykanie liter czy przestawianie ich, tutaj jest po prostu brak znajomości elementarnej gramatyki języka polskiego i mnie osobiście to bardzo mocno razi.

Co do pilota, u mnie jeśli chodzi o domykanie szyb to tak jak napisał poprzednik, działa z około 2-3m chociaż szczerze przyznam, że nie próbowałem zamykać okien z większych odległości natomiast zamykanie czy otwieranie samochodu i z 30m mi działa po włożeniu nowej baterii, wystarczy dotknąć metalowej części kluczyka językiem :)

bo tak ma być

Masz instrukcje obsługi do A4? Jeśli nie to masz cytat:

Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości około 2 metrów od samochodu.

Więc nie wiem jak udało Ci sie to zwiększyć do 20m.

Dziś specjalnie sprawdziłem i u mnie też spokojnie z 20metrów mogę otwierać i zamykać szybki z pilota :whistling:

daro84 może być słaby styk bateria-blaszki. Przeczyść delikatnie blaszki styku baterii i delikatnie je podegnij. Pilot powinien działać z min 15metrow - łącznie z otwieraniem /zamykaniem szyb.

Yogi3000, instrukcja mówi prawdę - "ze względów bezpieczeństwa" - to nie to samo z jakiej odległości działa pilot :)

Ja tak od 5 lat przykładam do głowy - stary sprawdzony sposób, ale nie oto chodzi -trzeba trak zrobić by pilot działał z kieszeni

Ja tam zamykam szyby spokojnie stojąc na np 1 piętrze i auto stoji jeszcze za bramą więc te "względy bezpieczeństwa" to jakaś ściema :)

giede jak ci się uda ogarnąć temat to daj znać,interesuje mnie gdzie jest ta antena i gdzie ona wychodzi

Od modułu komfortu idzie kabel antenowy do bagażnika więc wszystko wskazuje na to że podłączany jest do wzmacniacza antenowego, a antena jest w szybie.

Jest gdzieś na forum temat o montażu ori alarmu tam pewnie będą wszystkie informacje. :smiley:

We wzmacniaczu antenowym jest nawet wejście:

Modu_anteny_z_lewej_strony_R108_Avant_page.jpg Modu_anteny_z_lewej_strony_R108_Avant_page.jpg Modu_anteny_z_lewej_strony_R108_Avant_page.jpg

zauważyłem jeszcze że przy otwieraniu auta kluczykiem otwierają się tylko drzwi kierowcy. Zamyka prawidłowo

nic nie pomaga i pada w ciągu miesiąca

miesiąca :shock3: ja pół roku temu wymieniałem i łapie mi z 20 metrów na pewno.