Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emil_A4B6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kupie felgi wzór rs 4 B7 najlepiej z oponami.
  2. Emil_A4B6 odpowiedział(a) na Emil_A4B6 temat w 2.7BiT
    Na Ciepłym.
  3. Emil_A4B6 opublikował(a) temat w 2.7BiT
    Witam. Dzisiaj rano wyskoczył mi błąd silnika P0116. Po wykasowaniu zaczęły falowac obroty na biegu jałowym. Miał ktoś coś takiego ?
  4. Odezwał się ten co ma wielkie pojęcie o mechanice. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to scisnij. Wiem swoje. Nie będę już się wypowiadać. Róbcie co chcecie
  5. No to napisz gdzie widzisz problem ze swap em na automat ?
  6. Jest tyle samo roboty co z automatu na manual.Koszt roboty nie powinien przekraczać 2 tys. W quattro jest Twoja b7 ?
  7. Emil_A4B6 odpowiedział(a) na Emil_A4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki za pomoc
  8. Emil_A4B6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Potrzebuje informacji na temat tylnego mostu w a4 b6 jakie przełożenia dyfra występują w tym modelu. Czy wszystkie mosty są takie same do różnych silników?
  9. Potrzebuje kogoś kto zrobił by mi przekladke od podstaw z automatu tip tronic na manual w audi a4 b6 ASN 3.0 V6 jak coś to pisać na priv
  10. Chyba wezmę koła z et40 najwyżej delikatny dystans się dorobi żeby było lepiej
  11. Emil_A4B6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanie czy do ASN będą pasowały inne skrzynie biegów tiptronica? Np te 7 biegowe ?
  12. A 8,5 et40 18" będzie wyglądać? Chodzi mi o to żeby za bardzo w środek nie wchodziły koła ?
  13. Emil_A4B6 odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    U mnie w trasie 12 na 100 lpg średnio wychodzi 16 litrów ale jak się wyglupiam po mieście to nawet 21 gazu spala.
  14. Szybkie pytanie felgi 18" 9.75 Et20 beda pasowały do a4 b6 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.