Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap manual na automat


fafa61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy opłacalne jest zrobienie swapa z manuala na automat w b7 brd?

Ewentualnie na jakie koszty trzeba do szykować.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle samo roboty co z automatu na manual.Koszt roboty nie powinien przekraczać 2 tys. W quattro jest Twoja b7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest tyle samo roboty co z automatu na manual.Koszt roboty nie powinien przekraczać 2 tys. W quattro jest Twoja b7 ?

Chyba nie wiesz o czym mówisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażby temat instalacji elektrycznej...
Nie twierdzę, że nie jest do wykonania ... ale nie za 2000 zł

Edytowane przez kuba84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato w moim V V40 wysypał się manual 5 na tyle, że trzeba było zarzucać nową skrzynie. Pomyślałem sobie, że do tego woła roboczego zarzucę automat bo przecież tyle samo roboty co w drugą stronę. Okazuje się, ze cała elektryka na aucie jest kładziona inaczej, i wyobraź sobie że na tyle inaczej, że przez 3 tygodnie dzwoniłem po warsztatach - lepszych, gorszych, z pytaniem o taką przekładkę. Efekt taki, że nadal jest manual, bo 90% serwisów mówiło że się tego nie podejmie, a 10% którzy by se podjęli, ale nawet bez gwarancji (bo nigdy wcześniej tego nie robili) krzyczeli taką cenę, że śmiało mogłem sprzedać moje V40 jako uszkodzone, dołożyć tyle co by chciał serwis, i kupić automat, i to jeszcze wersje T4.

Impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten co ma wielkie pojęcie o mechanice. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to scisnij. Wiem swoje. Nie będę już się wypowiadać. Róbcie co chcecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wieksze od twojego jak widze twoje wypociny,widze tez ze przerabiales z automatu na manual,i dlatego zes sie wyrwal z takim babolem,widziales komputer od skrzyni w automacie? wkladajac manual mozesz go odciac i wywalic wystarczy kodowanie,a wkladajac automat co tez sobie zrobisz kodowanie? cala ta wiazke trzeba polozyc wybebeszyc cale auto,roboty wiecej niz przy przerobce anglika ktore robilem pare razy wiec chyba jakies pojecie mam.Ale jak zrobisz koledze za 2 tysiaki przekladke na automat kompleksowo to mysle ze mozesz smialo dzialalnosc otwierac i za rok sobie juz wille wystawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...