Treść opublikowana przez muunv
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Chodzi plynnie i sprawnie
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ja swojego w czasie deszczu jakoś specjalnie nie chowam. Jak ktoś dzwoni czy napisze sms, to normalnie sie kontaktuje bez obawy o "zawilgocenie". Np teraz w zime, gdy prószy śnieg przecieram zamoczony LCD i tyle. Wodoszczelność przydalaby sie na basenach itp. W tamtym roku byłem w na basenach w Bukowinie, akuart było sporo osób z Szajsungami. Normalnie ich używali pod woda itp. Troche im tego zazdrościłem, nie ukrywam. Ale wątpie zeby 7 można było tak potraktować, tak więc troche bez sens przesiadać sie tylko z tego względu z niższych modeli (6/6s).
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Lepsze okreslenie to - odporny na zachlapanie. Np krople deszczu :kox: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Barwy swiatla, to juz kwestia gustu Nr: 8E0 103 928 C Po przemalowaniu, nie beda juz raczej dawaly tyle swiatla :/ Moze lepiej poszukac gotowych na alieexpress? Btw. Widzialem Cie 2-3 razy na S17 Wawa- Lbl. Pozdrawialem w temacie "Spotkania na drodze".
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Tez bym tak chcial Nie da sie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No kwestia gustu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dl mnie nie, uwielbiam jasnosc w nocy. Wszystko elegancko widac Chociaz kazdy kto wsiadzie po zmierzchu - "ale mocne/ ostre swiatlo" :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzis Ci nie pstrykne fot, bo jestem w pracy ale jutro jak sie sciemni to zrobie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Na zdjeciu wyglada jak 18 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wesolych! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Podejsc, podejdzie. Tylko musisz sie zaopatrzec w pierscienie centrujace i dystanse. Opona 225/40/18 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Zobacz u mnie w temacie. Ja mam 16" 7.5j na 320mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Przepraszam za zwloke ale nie mialem czasu :/ Moze cos zobaczysz na fotkach. Srube ta wkrecana w srodek, tez trzeba poscinac. Malo roboty. Zamowilem na allegro. Nawet nie wiedzialem, ze jest w Garwo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
Polecam ledy Tomnika. Sam mam je u siebie. Zdjecia w moim temacie. Zacna furmana Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak oświetlenia bagażnika w Audi A4 B6
Podwazasz plastik wokol lampki i wyciagasz.
-
Brak oświetlenia w środku
Zacznij od najprostszych rzeczy - bezpieczniki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Wyglada super. Jaki koszt?
-
Przełącznik świateł w chromie
Rozumiem, ze do B7 tez bez problemu podejdzie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Piekna sztuka. Ten tyleczek :fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Jesli zarzucisz dystanse to bedzie to mialo rece i nogi.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
W koncu auto na drodze. Graty! Trzymalem kciuki
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
:fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Na styropianie siedzie i przymocowany jest ta plastikowa sruba przez srodek tylko styropian trzeba podocinac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Bede szukac 16" takiej jak mam na zime. A jak nie to wrzucam 17" dojazd Chociaz wilalbym pelnowymiarowa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ja tez mam zestaw naprawczy w styropianie dlatego robie przesiadke kluczy i lewarka w plastikowe pudelka