Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Na 8.5J ja bym wrzucil standardowa opone 235/35 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. A probowales odwracac kabel? Moj Chinol, ktory mam w samochodzie, dziala tylko na jednej stronie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Bardzo mozliwe. Ja uzytkowalem kilka kabli i nie ktore, nie ladowaly mojego sprzetu :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. A co powiecie na temat Kormoran Gamma B2? Nowe w rozmiarze 225/40/18 na allegro kosztuja 750zl. Czy lepiej wybrac Zeetex? Zobacz ofertę: 4x OPONY LETNIE 225/40R18 92Y Zeetex HP2000 VFM FV http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6760376220 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema Od dluzszego juz czasu, na dolkach skrzypi mi cale zawieszenie. W zime tak tego nie bylo slychac. Mam zawias -45mm H&R. Bylem na szarpakach i zawieszenie jest w bdb stanie. Czy do tych sprezyn potrzebne sa jakies odboje inne? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Tylko nie mam nic tego typu do prania. Ogarnie to zwykly proszek i plyn? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jak pierzecie "szmaty" do pielegnacji auta? Chodzi mi o mikrofibry, rekawice z welny do mycia oraz reczniki do osuszania karoserii. Moge wrzucic wszystko razem do pralki czy uprac to w reku? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Dzis przed 7, przy dawnym Swojaku w Garwolinie. Grafitowe B7 Avant z klubowymi ramkami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Co z chemical guys? Jak to sie stosuje w ogole? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. muunv odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    No kocur! Jeszcze daj mu blachy "VADER" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Stosowalem kilka razy po umyciu SG Morning Dew ale zostawia po sobie dziwny osad. Chce uzyc innego "wosku na mokro". Jakiego? Tak samo do plastikow we wnatrz, uzywalem pare razy SG Apple Dressing ale wszystko sie klei po tym przynajmniej takie jest odczucice po zastosowaniu tego. Wole juz przetrzec calosc wnetrza wilgotna mikrofibra. Tutaj co polecicie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. No konfikuracja naprawde "bombowa" Hudrografa na boxie to dobry kierunek w uzupelnieniu. Dla mnie brakuje jeszcze dokladki na dwa kominy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Przegladalem fb i natknalem sie na ta strone. Ostatnio robili swap 2.7BiT w B7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Wiem, ale zobaczymy jak to wyjdzie narazie.. Troche sie zmartwilem z tymi felami bo wszystkie na allegro i olx maja ET43, a ja mam 47 :/ Znaczki OEM wszystkie sa. Domin jeszcze mnie namawia na skladane lusterka Bo akurat ma moduly [emoji14] Jest i kolorek na zaciskach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Dlaczego maja wystawac? Na przod 15mm, przy takim et i szerokosci felgi powinno byc na styk... Chyba Kolor zolty, do tego kapsle felg odnowie. Ramk wokol srebrna, znaczek OOOO srebrny, a kapsel zolty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Dzieki [emoji4] Felgi kupione. Od razu poszly do renowacji, czeka je malowanie proszkowe. [emoji4] Trafily sie w bardzo przystepnej cenie. Parametry : 18x8J ET47 Dodatkowo zostaly zakupione dystane ze sklepu DYSTOM. 2x15mm i 2x17mm. Oraz cos do odswiezenia zaciskow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ktos sie moze wypowiedziec na temat TOYO Proxes Sport? Opona warta uwagi? Planuje zakup nowych opon 215/40/18 na felge 8j. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. A w BKN byly DPF? Chyba dopiero w ASB. Tez podejrzewalismy wtryski, aczkolwiek narazie nic sie z nimi nie dzieje. Po glowie chodzi mi cooler, wtedy mozna by bylo wiecej dlubac. Narazie starcza mi mocy pod noga Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Jakie masz dekory? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. No stary, wyglada przekozak! Jedne z moim ulubienych modeli felg. Siadlo super! Sam szukam JR ciagle Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Mala zmiana [emoji4] Stara zapalara byla juz zmeczona. Wpadla nowa zaslepka Dodatkowo pelny serwis, olej i wszystkie filtry Jbc mam dostep do czesci w atrakcyjnych cenach! Info PW.
  25. Tylko allegro. Musisz patrzec, zeby nie byl refubrished. Bo raczej nigdzie indziej nie dostaniesz. Ew szukaj od osob prywatnych, moze ktos w abonamencie dostal. Tylko juz fvat nie masz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.