Treść opublikowana przez muunv
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Bardzi fajnie Ci wyszly te dekory. Nie bylem przekonany co do tego, ale patrzac na Twoje zdjecia coraz bardziej chce to Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Nie mam gdzie trzymac tego ani $ na tyle chemii Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Springi dobry wybor. Sam na takich jezdze Wkladasz kawal serca w to auto. Ja bym zostawil jak jest bez relingow. Marzy mi sie taka kolekcja kosmetykow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co to za wtyczka w tunelu środkowym? A4 B5 LIFT
Podpiecie tela. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
Ja jestem za gwintem. Bronilem sie orzed gwintem i wsadzilem tylko springi -45mm. Teraz zaluje, ze nie gwint. Na przyszly sezon planuje juz gwincior. Poprostu jest ten niedosyt, ze moze byc nizej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
Ale koza W dol ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ciekawy to jest lakier na nich, wstawie foto jak bedzie sloneczny dzien i fela wyczyszczona [emoji6] Edit Tak wyglada w sloneczny dzien. Trzeba tylko przyblizyc foto Mieni sie fajnie jak brokat
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
No wlasnie Meguiars sie tak swieci, sam mam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Wlasnie chcialbym kupic listwy od Es ale narazie nic sie nie trafia A jak sa to w cenach ~1500zl Co do kierunku to sie waham.. Nie wiem czy chce bialy Zawartość dodana 0 minutes later No ma w sobie cos takiego, co cieszy oko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Dressing na oponie musi buc konkretny Widac, ze auto trafilo w dobre rece Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 TDI Avant by Pawisco
Ladna sztuka Podlokietnik wg mnie to must have Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zakladaj watek! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Takie projekty to ja lubie :love: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Tzn, konkretniej...? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Na listwy s4 sam poluje. Siemian ma do sprzedania listwy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Co teraz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No to zamawim Finale Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z piasta i dystansem
Nie no, sruby sa dobrze dobrane. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A jaki quick detailer do karoserii? Nie chce zadnego Morning Dew, ani nic z SG. Potrzebuje czegos sprawdzonego i dobrego. Konkretny wosk na mokro, plak chyba cos takiego mial. Ale chcialbym cos takiego z wyzszej polki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
"bez gwiazdy, nie ma jazdy" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema [emoji4] Pochwal sie bexiakiem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nie działające elektryczne przednie szyby
Rozpiske bezpiecznikow znajdziesz w sieci. Winny moze tez byc przelacznik szyb. https://www.google.pl/search?q=bezpieczniki+a4+b5&rlz=1CDGOYI_enPL682PL682&hl=pl&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiVveucv5vTAhUHDiwKHcTCAksQ_AUIBygB&biw=375&bih=591#imgrc=h4tFBeVXXsN4GM:
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Nie bedzie za miekko. W razie co, mozesz zmienic amory. Co do zakretow to mozna wchodzi z naprawde duzymi predkosciami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew