Treść opublikowana przez muunv
-
Potrzebny rabat do Sizeer
Siema. Ma ktos jakies kupony rabatowe do sklepu Sizeer? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema i pozdrowienia dla dzieci, psa, malzonki no i tesciowej! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Kolo wyglada teraz bardzo przykemnie i cieszy oko. Dobra kolorystyka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
Ja lato wrzucilem 8 kwietnia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
No koncowki Ci sie udaly, nie ma co Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kupilem tak jak mi doradzales, wczoraj nalozylem i jestem mega zadowolony. Latwa i szybka aplikacja, nie ma zadnych smug ani plam. A zapach zaje*isty ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kup sobie zwykle mikrofibry. Sa dobre, nie trzeba cudow szukac wedlug mnie.
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Gratuluje auta i zazdrosze takiej furmanki. Piekna sztuka. Wszystko w czern wyglada genialnie. Lepsza czarna fela niz srebrna w tym zestawieniu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pokrowiec na samochód
Sam przerabialem ten temat, bo auto czesto stoi na dworzu. Na domiar zlego wokol jest masa sosen i swierkow, co wiaze sie z "zielonym osadem" :zly: Kupilem na allegro jakis za 40-60zl. Wszystko super tylko jeden podmuch wiatru i go nie ma na aucie! To po pierwsze, po drugie bardzo latwo go porwac :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
DTM 18" ET47 8J. Dystanse przod 15 tyl 17. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
No teraz widac Kolor b ladny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
No wszystko super, tylko "zdjecie niedostepne" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Demontaz silniczka wycieraczki tyl
Wiec czym to spsiukac? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z piasta i dystansem
Przyszly dystanse z centrowaniem 57.1 / 66.6. Zalozylem i wibracje jakby ustaly... Pierscienie mierzylem i sa z 57.1 / 66.6. Niby nowe pierscienie ale cos z nimi bylo nie tak. Dystanse kupilem w Dystomie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Demontaz silniczka wycieraczki tyl
Spsiukalem wd40, pobawilem sie manetka i zaczela dzialac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Siadzie. Ale bedzie wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
PYTANIE O FELGE ?? Co Sądzicie ?? o tej Feldze ??
17 AUDI 5x112 A3 A4 B7 B8 B6 B7 B8 A5 A6 RS4 Sline S4 AVUS SPEEDLINE https://www.olx.pl/oferta/17-audi-5x112-a3-a4-b7-b8-b6-b7-b8-a5-a6-rs4-sline-s4-avus-speedline-CID5-IDl0vMq.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Demontaz silniczka wycieraczki tyl
Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Demontaz silniczka wycieraczki tyl
Jak ja zdjac? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Demontaz silniczka wycieraczki tyl
Podpowie ktos/ podrzuci link jak dostac sie do silniczka tylnej wycieraczki? Nie moge znalezc takowego tematu. Wlaczylem tylna wycieraczke, ruszyla sie moze z 10cm i stanela deba. Ni w zab nie odzie jej ruszyc, ani drgnie. Odkrecilem ramie ale to nie pomoglo. :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
PYTANIE O FELGE ?? Co Sądzicie ?? o tej Feldze ??
Tzn jakie? Ladne 17" kupisz za 1000-1200zl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Graty zakupu. Ladnie utrzymana sztuka i ten kolor Bardzo fajny. Felga tez zacna Czekam na pierwsze mody! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
PYTANIE O FELGE ?? Co Sądzicie ?? o tej Feldze ??
Wedlug mnie ani jedna, ani druga nie siadzie dobrze na tym aucie. Nie ten typ felgi do tego auta. Poszukaj czegos w OEM felgach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk