Treść opublikowana przez muunv
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zakładaj temat od razu!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy ! Plusów jest jeszcze więcej, wystarczy się zagłębić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika granatowej b6 avant, widziany przed chwila w Gonczycach na swiatlach, jechal w strone Lublina. Blachy WPI, klubowe ramki. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Sproboj recznie wypolerowac auto Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Wedlug mnie, autor poprostu nie ma konkretnego pomyslu na auto Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Znaczenie ET Felgi
Jak ulal... No beda pasowac ale beda schowane Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Nie nazywajmy szamba perfumeria. To esa nie jest Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Mysle, ze nie ma co isc w 3M bo to tylko folia i zawsze jest ryzyko, ze Ci sie odklei. Latwiej dokupic tansza. Tzn latwiej.. W portfelu wiecej zostaje Ja mam jakas zwykla carbon od kolegi i trzyma sie bardzo dobrze juz kilka miesiecy. Zerknij w moim temacie. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Taki prezent m.in. dostalem od narzeczonej z okazji urodzin Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Prawie.. Czekam, az bedzie full S4. Powodzenia w modach i gratuluje wyboru furmanki. Podrzuc wiecej fot Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Nie wiem co gdzie... H850 jest najmocniejszy. Sam szukalem G5 i tylko o tym oznaczeniu, ma 4GB RAM, a reszta ma po 3GB. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Tylko ja bym szukal H850 na Twoim miejscu Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
No stary... Ladnie lecisz z tematem Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Mam dwa pytania odnosnie Xiaomi. Jak wylaczyc powiadomienia przychodzace po wyslaniu wiadomosci? Bo pokazuje mi sie denerwujacy komunikat "wiadomosc zostala dostarczona" + durny dzwiek. Druga sprawa. Da sie wrzucic do klawiatury takie emoji jak w Iphone? Xiaomi Redmi Note 4X Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Tak myślałem, ale chociaż słownik wzbogaciłeś hahahah
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Dużo rzeźby z przełącznikiem z A3?
-
Znaczenie ET Felgi
ET35 ale musisz dokupić pierścionki, no chyba ze będziesz chciał jeszcze bardziej na zewnatrz to od razu dystane z odpowiednim centrowaniem
-
Spotkania na drodze
Między 13-14 jakoś, czarne B6 Avant na blachach RKL, klubowe ramki, leciało w strone Wawy przed Kołbielą od strony Garwolina.
-
System operacyjny Android
Sorki za pytanie w tym temacie, ale czy ktoś z Was, nie ma na zbyciu LG G5 konkretnie H850, z 4Gb RAM?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jakością generalnie chyba nie powala towar od znajomków z Azji Podeślecie link do tego?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Podeślesz link do kamerki? Jak z jakościa na lcd?
-
Znachor tel BlackBerry
Nie tyle problem, tylko kilka pytań. Nie używałem chyba nigdy BB. Chodzi o to, że kupiłem sobie BB Q10 jako zastępczy telefon, ktoś nie wylogował się ze swojego konta i nie moge teraz nic zrobić bez hasła do tego konta. Druga sprawa to aplikacje. Da sie jakoś wrzucic apki takie jak na Andku? Np Google Maps.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
- Znachor tel BlackBerry
Bry Mamy na forum jakiegoś znachora od telefonów BB? - Znachor tel BlackBerry