Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BIAŁA STRZAŁA AUDI S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mój nowy nabytek Audi a4 1.8tfsi prawie s4 

Plany:

Więcej mocy

Felgi 20"

Hamulce s4 (jakoś trzeba będzie zatrzymać tą moc)

coś tam po drodze  znajdze sie do modzenia.

 

 

IMG_20170525_192926 AUDIIII.jpg

Opublikowano

Fajnie ze pojawia się kolejna s4 w tytule :grin: :grin:

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Prawie.. Czekam, az bedzie full S4. Powodzenia w modach i gratuluje wyboru furmanki. Podrzuc wiecej fot :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co jest z tymi Prawie S4:facepalm:

Opublikowano

Hejka, z a4 zrobic s4... no ok, moc, powymieniac trochę gratow, ale z a1, dałeś chłopie do myślenia....  :facepalm:

Bezawaryjnosci mimo wszystko !

Opublikowano

Super że na forum coraz więcej e-sek się pojawia ??

Opublikowano

Nie wiem po co się ograniczać, trzeba znaczki RS4 wrzucać.

Opublikowano
43 minuty temu, komoornik napisał:

Nie wiem po co się ograniczać, trzeba znaczki RS4 wrzucać.

RS6 od razu, jak na wypasie to konkretnym ...  :banan:

Opublikowano
Super że na forum coraz więcej e-sek się pojawia [emoji6][emoji4]


Nie nazywajmy szamba perfumeria. To esa nie jest :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

''Prawie s4''? A co, swap silnika planujesz?

Opublikowano
Godzinę temu, Veiru napisał:

 

''Prawie s4''? A co, swap silnika planujesz?

 

Swap znaczka zrobiony, to chyba na początek już coś jest .... . :wink:

Opublikowano

no gruby mod :decayed: widzę będzie się działo :naughty:

Opublikowano

Będzie się działo , będzie zabawa ...  :banan:

Opublikowano

Zaczyna się.... xD Ide po popcorn i będę śledził temat ;) Do autora tematu - nie przejmuj się tym co się zaraz tu wydarzy tobie ma się podobać! ;)

Edytowane przez Grohu

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Grohu napisał:

Zaczyna się.... xD Ide po popcorn i będę śledził temat ;) Do autora tematu - nie przejmuj się tym co się zaraz tu wydarzy tobie ma się podobać! ;)

Dzięki pozdrawiam.

Zaczynamy (mody) Panowie jaki kolor grila proponujecie po naprawie oprócz czarnego myślałem o czerwonym bo na błotniki wpadnie czerwony napis V6T

 

hhghjjjjkk.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, grand116 napisał:

Dzięki pozdrawiam.

Zaczynamy (mody) Panowie jaki kolor grila proponujecie po naprawie oprócz czarnego myślałem o czerwonym bo na błotniki wpadnie czerwony napis V6T

 

hhghjjjjkk.jpg

Szczerze mowiac, czerwony grill spieprzy cala robote, i jak ma pasowac tylko do znaczka na boku to darowalbym sobie. Grill bym zostawil czarny i nie ruszal go , bo wyglada dobrze.

Opublikowano

1.8T a na błotniku V6T ???? Czerwony grill ??? Co tu sie wyrabia to jakas prowokacja ??

Opublikowano
29 minut temu, Ogi napisał:

 

1.8T a na błotniku V6T ???? Czerwony grill ??? Co tu sie wyrabia to jakas prowokacja ??

 

Zapomniales o "S4" na przodzie :grin: :facepalm:

Opublikowano

czerwony będzie kozak, wreszcie jakiś indywidualista nie myślący sztampowo  :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, Seikokilla napisał:

 

czerwony będzie kozak, wreszcie jakiś indywidualista nie myślący sztampowo  :decayed:

 

Wzdluzne na czerwono, poprzecznie na zielono proponuje :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.