Treść opublikowana przez muunv
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Cos podobnego do tego? Tylko nie z SG ? Cos co bedzie odpychac wode. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
No to niech plany sie przeradza i realizacje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
W cale sie nie dziwie, ze sie zakochales. Bo ja sam juz sie w niej podkoc**je ^^ Nie bylo sie nad czym zastanawiac, jesli wszystko z nia bylo w porzadku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
Kupiles w takim stanie czy cos modziles juz? Graty zakupu Zakebi*ty kolor! Marzy mi sie takie b8 w takiej kolorystyce i wypasie :fap: Bezawaryjnosci! I dbak o ten piekny kolorek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Co tu zostalo uzyte do tego malego pedzelka do detali? Jaki preparat do tego oraz jaki pedzelek do tego polecacie? Widzialem, ze cos podobnego jest stosowane np. na pedalach w srodku auta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ktos poleci jakas naprawde dobra aktywna piane do rozrobienia z woda? Chce sobie to rozrobic w dozowniku. Widzialem juz pare osob, ktore nie maja profesjonalnej pianownicy i uzywaja takiego sposobu. Ktos mi polecil ADBL Yeti? Warte to uwagi czy moze jest jeszcze cos innego wartego uwagi? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jedna strona wyzej
Bry Chcialem wrzucic talerzyki od b5 do swojego tylko przeswit z lewej to 3cm, a z prawej 4.5cm. Czym moze byc to spowodowane? :/ Wylane amory czy cos? Sprezny kupowalem przed zima nowe H&R. Nie widac zebys ktorys strzelil. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Czy Tobie dobre foty musza wychodzic nawet srajfonem? :/ Zawsze mogloby byc nizej.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A6 C7 by 7ups
Fajnie wyszlo, od razu mi sie przypomnialo to "a6" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Ma ktos te talerzyki na springach -30/35/45mm? Ja mam -45mm i zastanawiam sie, czy przod nie bedzie trzec. Mam felge 8j 18" et47 z dystansem 15mm.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Znalazlem taki produkt w katalogu Meguiarsa. Czy to naprawde dziala tak, ze na zakurzony samochod mozna to zastosowac i zetrzec wszystko bez uszkodzenia lakieru? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarny biedak :)
Fajnie zmodzony egzemplarz, brzmienie wydechu super Powodzenia w dalszych modach! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Przegladam i przegladam, widze ze jeden z najgrubszych projektow sie tu zapowiada. Powodzenia w dalszym modzeniu i jak najszybszego zlozenia auta Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
O ku@wa :nsughty: :fap: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
Powodzenia w dalszych modach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
Felgi ladnie siadly Lotka zrobi swoje, od razu zmieni sie wyglad auta. Wrzucasz dystanse? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
215 to napewno. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Fajna sztuka. Powodzenia w dalszych modach. Ramki musza byc Oswietlenie dobre, sam mam cale od Tomnika Sadzaj ja w koncu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Tak. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Wejdzie. ET47 7.5J wchodzi pod 320mm, wiec ET48 8J powinno niby wejsc pod 320mm. Ale nie jestem pewien na 100%. Mam u siebie 18" 8J ET47 i pod 320 wchodzi na styk. Mam dystanse na przodzie 15mm. Zreszta jak chcesz takie ET to od razu dokupuj dystanse zeby to wygladalo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Wejde bez problemu Jeszcze bedziesz chcial dystans wrzucac. Wedlug mnie najlepiej 225/40. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Potrzebny rabat do Sizeer
No mi akurat Nike High Mid. Jest teraz promocja na stronie ale rabat zawsze sie by przydal Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk