Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 b7 Avant S-LINE 2.0 TDI BLB BLACK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Prezentuje kilka fotek mojego auta .

A4 Avant 2005 r

Silnik 2.0 tdi 16V BLB

Kolor LY9B

Wypasy Bi xenon navi pół skóry dodatki w środku s-line kierownica multi gałka nakładka ręcznego dekory na progach czarny sufit itd

Auto w moim posiadaniu od lutego 2016, po zakupie dokonałem wszelkich wymian serwisowych olej filtry płyn hamulcowy rozrząd napęd pompy oleju i jeszcze kilkanaście dupereli sprawdzona geometria.

W międzyczasie było kilka napraw drobnych usterek wymiana pompki spryskiwacza czujnika przy dźwigni sprzęgła uszczelnienie pompowtryskiwaczy i regeneracja 1 szt .

Modyfikacje

- dokładka od leona

- ledy w DRL

- ledy we wnętrzu

- przednie szyby przyciemnione 15%

- wymiana gałki i dźwigni ręcznego na nowe

- zmiana tarcz i klockó z 288 i 245 na 312 i 256 wszystko ate

- malowanie zacisków i jarzm kolor niebieski

Pozdrawiam
4c3235ae66bd598bmed.jpg

c6983720d6fe96e2med.jpg

dc5039d42bf3d6c4med.jpg

7679294727a8e8c6med.jpg

9bacb796f2540c47gen.jpg

Edytowane przez Krzysztof Chincz

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładna sztuka, zaciski wyszły całkiem spoko

pozdro :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Doszła kierownica troszkę pozmieniana 

bd13214c42115de5med.jpg

Setup na lato z audi a4 b8  s-line  8x18  et47   w grafitowym kolorku

1e7a0c087512257emed.jpg

Opublikowano

Fajna ta felga na lato ale pomyśl o swapie hamulców na większe bo słabo ta tarcza wygląda

Opublikowano

LY9B :D Ten lakier rysuje sie już od samego patrzenia , ciężki w utrzymaniu no ale po korekcie wygląda obłędnie ;)   Tarcze na tył musza wleciec zdecydowanie wieksze bo słabo to wyglada , zreszta u siebie musze przeprowadzić ten sam mod z hamulcami z tyłu i z przodu.  Auto fajna baza . Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Hamulce są większe jest 255 tyl bylo 245 dla mnie wystarczy  tu jest tylko 140 ps :)

Opublikowano
16 godzin temu, Paczek07 napisał:

LY9B :D Ten lakier rysuje sie już od samego patrzenia , ciężki w utrzymaniu no ale po korekcie wygląda obłędnie ;)   Tarcze na tył musza wleciec zdecydowanie wieksze bo słabo to wyglada , zreszta u siebie musze przeprowadzić ten sam mod z hamulcami z tyłu i z przodu.  Auto fajna baza . Pozdrawiam

Co do lakieru mam to samo u siebie. Człowiek dba, myje woskuje itp a ten lakier non stop się rysuje. Chyba tylko powłoka kwarcowa ratuje sytuacje :)

 

Przy swapie zacisków nie myślałeś żeby od razu wrzucić 320/288?

Edytowane przez tomastbg

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad tym ale tam trzeba już wymienić zaciski a ja u siebie mialem wszystko w super stanie i odpuściłem temat ale te 312 naprawdę daje radę 

 

Opublikowano

Ta kiera jest u dołu ścieta, czy tylko tak wygląda? Gdzie ją oddawałeś, jaki koszt przeróbki? :)

Opublikowano
  • Autor

kiera jest ścięta delikatnie za całą kiera dałem 700  ale są firmy co to zrobią za 400 zł  tylko musisz swoja wysłać

robiłem kiedyś w firmie wpisz na fb obszywanie kierownic autoleder Andrzej Maćko naprawdę spoko wykonanie i ceny

a tą kupiłem na allegro nie robiłem swojej bo mam w super stanie a jak będę sprzedawał auto to wyjmę i sprzedam oddzielnie

Opublikowano
kiera jest ścięta delikatnie za całą kiera dałem 700  ale są firmy co to zrobią za 400 zł  tylko musisz swoja wysłać
robiłem kiedyś w firmie wpisz na fb obszywanie kierownic autoleder Andrzej Maćko naprawdę spoko wykonanie i ceny
a tą kupiłem na allegro nie robiłem swojej bo mam w super stanie a jak będę sprzedawał auto to wyjmę i sprzedam oddzielnie



Jest naprawde kozacko zrobiona :kox::naughty: :fap:
Opublikowano
Hamulce są większe jest 255 tyl bylo 245 dla mnie wystarczy  tu jest tylko 140 ps [emoji4]


U mnie też jest 140 KM ,ale hamulca nigdy za wiele 345/288

ddb0b981416a6bdc38d083894349dca9.jpg
2030db88504c7ff456fb8f790cd0745d.jpg

Fajna sztuka , pompę oleju już przerabiałeś na bezawaryjną?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 23.01.2017 o 08:22, tomastbg napisał:

Co do lakieru mam to samo u siebie. Człowiek dba, myje woskuje itp a ten lakier non stop się rysuje. Chyba tylko powłoka kwarcowa ratuje sytuacje :)

 

Przy swapie zacisków nie myślałeś żeby od razu wrzucić 320/288?

Powłoka też się rysuje , uwierz mi testowałem już praktycznie wszystkie powłoki z górnej półki i każda się rysuje , jedynie mikro zarysowania/hologramy  możemy mieć z głowy :P natomiast jeśli rysujemy to rysujemy powłokę a nie lakier , no i korzyści w postaci odporności na brud i łatwość mycia , o walorach wizualnych nie muszę chyba wspominać :D  niestety dla naszych lakierów nie ma żadnego złotego produktu który zabezpieczy lakier 100% , pozostaje co roku przed sezonem zrobić lekką korektę/odświeżenie i tyle , trzeba z tym żyć .. ja ten kolor kocham i nienawidzę ;)

Hamulce 345mm szły do S4b7 ? 

Opublikowano

Tak S4 b7

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

ten kolor jest mega podatny na zarysowania ale staram się jak mogę aby był cały czas czysty i zabezpieczony woskiem wtedy ryzyko jest mniejsze

co do hebli to super wyglądają  te  345  i sprawność tez pewnie fajna ale co ja tam śmigam 230 to max to idzie :)  myślę nad programem na wiosnę prędkość max nie wzrośnie ale troszkę szybciej się napędzać będzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.