Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI CDNC 2010r. seria 211KM  


Wyposażenie:

  • - Kolor nadwozia: LY7G
  • - silnik 2.0 TFSI 211KM (kapitalny remont: tłoki, pierścienie, szlif bloku, wałek rozrządu z wariatorem, rozrząd)
  • hybrydowa turbosprężarka na bazie k04 z s3
  • duży czołowy intercooler
  • - Dolot 3 cale
  • - 3 cale downpipe z nierdzewki
  • - Hamulce przód 345mm nawiercane zimmerman + zaciski brembo z Q5 4 tłoczkowe pokryte hydrografika
  • - Tylni zderzak i dyfuzor z S4
  • - Lampy tył z polifta NEON-LED plus dynamiczne kierunki 
  • - Lampy przód Bi-xenon LED 
  • - Kierownica z S3 ścięta dołem i łopatkami 
  • - Kompletny wydech z S4
  • - napęd Quattro
  • - Navi MMI   
  • - 4 x Elektryczne szyby 
  • - klimatronik 
  • - parkotronik z wizualizacją 
  • - zawieszenie S-line 1BV ( już kupione nówka sztuka z A5, czeka na montaż )
  • - felgi 19" 9J ET33 lato 245/35 Nowe Matadory Czarny Połysk 
  • - felgi 17" Zima 
  • - Skrzynia DSG (7 stopniowa, przesunięta odcinka do 7 tys obr) 
  • - centralny zamek + otwieranie i domykanie szyb z kluczyka 
  • - ABS+ESP+ASR+EBD 
  • - podłokietnik przód  

Plany

  • - bluetooth
  • - navi 3G z dyskiem
  • - czarny grill od S4

 

Zaraz po zakupie:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

OBECNIE:  

Audi nabrało blasku po wizycie u chłopaków z DetailKing :)

wykonano:

- Wieloetapowe mycie
- Deironizacja
- Dekontaminacja
- Jednietapowa korekta lakieru System RUPES Big Foot (bezpieczne usuwanie zarysowań, zmatowień itp) 
- Zabezpieczenie karoserii powłoką kwarcową Gyeon PRIME 
- Zabezpieczenie alufelg
- Zabezpieczenie opon
- Kosmetyka

 

 

 

1.jpg

5.jpg

7.jpg

10.jpg

11.jpg

- Hamulce przód (nowe tarcze zimmerman, nowe klocki ferrodo, zaciski z Q5 2016r plus powłoka hydrografika)

20170518_175145.jpg

20170518_175152.jpg

20170704_113124.jpg

20170704_113135.jpg

 

Kompletny tył od S4 B8 :)

 

1fc7b02543169431e79085e0b93b.jpg

 

Lampy tył z polifta NEON LED

 

a20170511_130517.jpg

 

20170711_213856.jpg

 

20170712_191355.jpg

20170712_191404.jpg

Edytowane przez majty2009

Opublikowano

Ładna sztuka, kolor lava grau?  Szkoda ze na zwyklej lampie bo odejmuje wyglądu B8. 

Skrzynia DSG? AUDI wklada multitronic przy FWD.

Edytowane przez turzol

Opublikowano
  • Autor

OBECNIE (słabe foty) :/ 

20170318_155344.jpg

Zawartość dodana 5 minutes later
10 minut temu, turzol napisał:

Ładna sztuka, kolor lava grau?  Szkoda ze na zwyklej lampie bo odejmuje wyglądu B8. 

Skrzynia DSG? AUDI wklada multitronic przy FWD.

Kolor LY7G

Lampy może jak doczytam jakie i gdzie kupić to z polifta zawitają :) jak ktoś może pomóc co do lamp to będę wdzięczny

Edytowane przez majty2009

Opublikowano
58 minut temu, majty2009 napisał:

Lampy może jak doczytam jakie i gdzie kupić to z polifta zawitają :) jak ktoś może pomóc co do lamp to będę wdzięczny

Nie zamontujesz samych lamp z polifta. Do poliftowych lamp trzeba zmienić cały przód.

Możesz natomiast włożyć przedliftowe lampy xenon-led skrętne, bądź nieskrętne. ;)

Opublikowano

Tip 6 biegowy? Bo to USA?

Opublikowano
  • Autor

Mango155:  Możesz natomiast włożyć przedliftowe lampy xenon-led skrętne, bądź nieskrętne.

no to polifte odpada :) a takie xenon-led przedliftowe to wystarczy same lapmy zmienic czy to wieksza kombinacja? 

komoornik:  Tip 6 biegowy? Bo to USA?

Auto ściągnięte z Włoch, z tego co pokazuje na wyswietlaczu to jest 7 biegów

Opublikowano

Czyli S Tronic. Nie wiem co chcesz tu wzmacniać.

Tak samo nie wiem co chcesz osiągnąć zabawą z układem wtrysku.

Opublikowano
  • Autor

koncowy wynik to 380-400km i 500NM mysle ze pasuje wzmocnic zeby nie zmieliło :)

chociaz widze po Twojej dopisce ze 2.0 TFSI ma 281km i 472NM to tez sporo, a co masz zrobione u siebie?

Opublikowano
3 godziny temu, majty2009 napisał:

 a takie xenon-led przedliftowe to wystarczy same lapmy zmienic czy to wieksza kombinacja? 

Do tego system poziomowania, układ mycia reflektorów, moduł, kodowanie i pewnie coś jeszcze. 

Opublikowano
9 godzin temu, majty2009 napisał:

koncowy wynik to 380-400km i 500NM mysle ze pasuje wzmocnic zeby nie zmieliło :)

chociaz widze po Twojej dopisce ze 2.0 TFSI ma 281km i 472NM to tez sporo, a co masz zrobione u siebie?

Nie ma się co bawić paliwem, bo to przerost formy nad treścią.

Dobra hybryda, downpipe i IC - okolice 350KM będzie.

W dziale o modyfikacjach jest temat co u mnie siedzi.

Opublikowano

Super kolorek i fajna baza do dalszego modzenia :naughty:

Opublikowano

Kolor mega :kox: jak o niego zadbasz do tego :PB98::thumbup1:

Przydały by się lampy led z tyłu i przodu.  Baza do modów idealna.

Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie za dobre słowo :):P

coś będę modził bo seria mało :P

wleciało wczoraj nowe zawieszenie z A5 S-Line 2016r 1BV

 

3883ccbb4db488f076acf9dbbc38.jpg

6a17eb784c02b2ec9bec4ad5e44c.jpg

30c9a8614a8f86126b19cff29302.jpg

Opublikowano

dawaj foty jak siedzi

Opublikowano

Zawiecha z A5 do B8 Avant - może być nieciekawie.

Opublikowano
  • Autor

jutro podeśle fotki jak wyglada :)

komoornik: dlaczego moze byc nie ciekawie? jak klient od ktorego kupowałem zalozyl gwint i dostał zawias od A4 B8 :)

i zalozyl i wszystko gra :) ja zalozylem jego ori zawieszenie i tez wszystko gra

Opublikowano

Co planujesz zrobić ze starą zawiechą? 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Tomasz Krajewski napisał:

Co planujesz zrobić ze starą zawiechą? 

chce sprzedać tylko nie wiem jeszcze komu i za ile :) a co? chcesz kupic? :)

Opublikowano
39 minut temu, majty2009 napisał:

komoornik: dlaczego moze byc nie ciekawie? jak klient od ktorego kupowałem zalozyl gwint i dostał zawias od A4 B8 :)

i zalozyl i wszystko gra :) ja zalozylem jego ori zawieszenie i tez wszystko gra

Nieciekawie, dlatego że A5 od A4 B8 Avant znacznie różni się masą, a zawieszenie dobierane przez producenta jest do danego typu nadwozia, przez co charakterystyka pracy zarówno sprężyn jak i amortyzatorów jest całkiem inna.

Opublikowano

Dokładnie. Pierwszy objaw może być taki, że auto nie będzie równo stać - a to tylko efekt wizualny. Niepoprawne dobranie zawiasu może mieć nieciekawe zakończenie w sytuacji podbramkowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.