Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po długiej przerwie, mogę coś napisać w temacie :) audi stało dobre 1,5 miesiąca u mechanika :/ pierwszy remont kochany Rzeszowski warsztat zrobił na sztukę i silnik nie wytrzymał stage3 :/ tak to wyglądało:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

auto trafiło w dobre ręce i silnik został zrobiony jeszcze raz :) spora inwestycja ale teraz chodzi cichutko a nie jak TDI :)

nowe tłoki (zostały ściągnięte o 0,6mm)

nowe pierścienie

szlif bloku 

nowy wał

nowy wałek rozrządu z wariatorem

nowy rozrząd 

auto obecnie na dotarciu, soft od gregor10 na pokładzie (aż kusi przycisnąć) :) ale jak tyle wytrzymałem to jeszcze te 1500-2000km wytrzymama :)

auto generuje w szczycie 1.5bara, skrzynia też została przeprogramowana i przesunięta odcinka do 7tys obr.

Edytowane przez majty2009

Opublikowano
  • Autor

dzis audi doczekało się lepszego hebla :)

zaciski brembo 4 tłoczkowe z Q5 plus hydrografika 

nowe tarcze zimmerman 

nowe klocki ferodo 

tak to wygląda 

 

20170704_113124.jpg

20170704_113135.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

Ciekawy jestem tylko tej hdrografiki, jak z trwałością na zacisku ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Co to za model opon?

Opublikowano
  • Autor

chłopaki którzy mi robili hydrografike na zacisku gwarantuje ze ma wytrzymać temperaturę i nie zejdzie to :) ale jak to będzie to się okażę :) narazie fajnie sie prezentuje :P

co do opon to Matador MP 47 Hectorra 3

Opublikowano
  • Autor

to lecimy dalej :P hehe

Lampy przód Bi-xenon LED

Lampy tył z polifta NEON LED + Dynamiczne kierunki

Nowe zegary od S4 B8 Lift 

podziękowania dla WRC Laguna i Pana Sławka :) za montaż lamp przód, tył, zegarów i parktronica :) teraz audi wygląda :P

 

20170712_110415.jpg

20170712_110345.jpg

20170712_110325.jpg

 

plus dziś dojechała kierownica od S3 z łopatkami :)

 

20170712_110244.jpg

20170712_110253.jpg

Edytowane przez majty2009

Opublikowano

:thumbup1: 

Opublikowano

Co z wyskalowaniem prędkościomierza?

Opublikowano
  • Autor

do piątku czekam na ściągnięcie  ochrony komponentu, później  wszystko już będzie  grało.

dziś odebrałem też zderzak z dyfuzorem od S4, plus wydech ori z S4

 

 

20170712_191404.jpg

20170712_191355.jpg

Opublikowano

grubo lecisz, piękna jest ta kiera

Opublikowano
  • Autor

dzięki :) kiera w realu super wygląda :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam, 

udało się dorwać grill w stylu RS plus kratki halogenów :) grill był w chromie ale jakoś mi nie pasował :P i poszło wszystko w czerń :P\

tak to wygląda 

 

20170801_194546.jpg

20170801_192034.jpg

20170801_194504.jpg

20170801_194546.jpg

Opublikowano

Piekna dupcia :fap: Ciekawe mody, widac ze zadbana ;)

Gdzie oznaczenie klubowe?! :mysli:

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, muunv napisał:

Piekna dupcia :fap: Ciekawe mody, widac ze zadbana ;)

Gdzie oznaczenie klubowe?! :mysli:

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

A dzięki dzięki :)

oznaczenie będzie ;) tylko się zebrać nie mogę :P

 

Opublikowano

Piękny AVANT.. [emoji106] [emoji6] [emoji6] podoba mi się..

Opublikowano

a jak z olejem sie ma

Opublikowano

Gratulacje furki,

B. ładna i fajny wypas!

Fajnie z czernią gra sreberko,

Niech dobrze służy ;D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, barca8585 napisał:

a jak z olejem sie ma

stronę wyżej jest pokazane co i jak z silnikiem :) silnik zrobiony jest od podstaw góra i dół, i już nie ma problemu z poborem oleju :) 

reszcie wielkie dzięki za dobre słowo ;) modyfikacje cały czas trwają :P 

Opublikowano
  • Autor

witam,

co sadzicie o takiej feldze na setup zimowy:

8Jx18 ET41 plus opona 245/40/18 

 

77108c464e22845ef324763d2ee3.jpg

 

czy lepiej cos takiego

8,5JX18 ET 29 i opony 245/40/18

 

56cf19f74fefbc095576b30a48dc.jpg

Edytowane przez majty2009

Opublikowano
  • Autor

bedzie to wszystko dobrze leżało w A4 B8 Avant z zawieszeniem sline? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.