Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

7 godzin temu, komoornik napisał:

Jak na moje oko, koło wystaje poza obrys auta.

Moje 20" to dopiero wystają a jakoś parę dni temu nikt na badaniu technicznym mi uwagi nie zwrócił.

Tak że nie przesadzaj ... :wink:

Opublikowano

Na badaniu technicznym na nic nie zwracają uwagi.

Fakty są jednak takie że policja może dowód zatrzymać.

Opublikowano

1/4 forum jeździ z takim wystawaniem i nikt się nie przejmuje. Dowód prędzej za Bixa bez sprysków wezmą bo maja czarno na białym że nie spełnia wymagań.

 

Ładnie razasz, pokaż środek samochodu jeszcze ;) Ładnie Ci siadła ta zawiecha z A5, to był sportback czy coupe? auto prowadzi się pewnie?  

Opublikowano
3 godziny temu, komoornik napisał:

Na badaniu technicznym na nic nie zwracają uwagi.

Fakty są jednak takie że policja może dowód zatrzymać.

Yhyyyy to już teraz wiem dlaczego w sobotę jak wyprzedzałem w zabudowanym w momencie kiedy się rozkładali z suszarka...

...tak się na mnie gapili :kwasny:

Pewnie :huh: przez te wystające koła :decayed:

 

Opublikowano
  • Autor

Źle nie jest :) nie wystaje to aż tak, i myślę że nie będzie problemu z policja :)

środek zrobię zrobię tylko czasu brak :P 

Na zawieszeniu z A5 jeździ się ok nie ma problemów (jak narazie) :P 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziś audi zostało odebrane z DetailKing Strzyżów - Auto Detailing :) chłopaki znają się na rzeczy, zobaczcie sami :)

wykonano: 

- Wieloetapowe mycie
- Deironizacja
- Dekontaminacja
- Jednietapowa korekta lakieru System RUPES Big Foot (bezpieczne usuwanie zarysowań, zmatowień itp) 
- Zabezpieczenie karoserii powłoką kwarcową Gyeon PRIME 
- Zabezpieczenie alufelg
- Zabezpieczenie opon
- Kosmetyka

FOTKI:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

10.jpg

11.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żeby nie było ze się nic nie dzieje :P

dziś dojechały lampy TYL NEON LED :) już się micha cieszy :)

teraz tylko przekaźnik żeby ładnie migało i jak sobie nie poradzimy to kogoś żeby zamontował :)

20170511_130517.jpg

Opublikowano
  • Autor

obecnie Audi pojechało na przegląd plus montaż stage3 i przednich lamp bixów :)

Opublikowano

RaceLogic będzie grany?

Opublikowano
  • Autor

a tego ci nie powiem :) ale hamownia będzie :) tylko ze to nie takie proste hehe :) okazuje się ze stage3 bylo z 2.0TFSI takiego jak moje a wydech jest na jedna strone tylko i to 2 rurki jak w TDI ;/ a ja mam dyfuzor pod 2 rurski z prawej i lewej :/ i sporo jeszcze problemow po drodze :/

Opublikowano

Bo to z sedana?

Opublikowano
  • Autor

wlasnie ze z avanta miało być :/ ale jakos to ogarne :) 

Opublikowano
  • Autor

zaciski 4 tłoczkowe brembo in progres :)

połowa roboty zrobione, tak to wyglada:

hydrografika 

 

18342613_1237038899755651_2930104071503403708_n.jpg

18425147_1237038863088988_7615951420672657747_n.jpg

Opublikowano

Witaj, 

Ciekawie to wyszło.

Jak z wytrzymałością tej hydrografiki na temperaturę, myjki itp.?

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładnie się zapowiada :kox: obserwuję dalej :decayed:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zaciski jeszcze nie sa do konca gotowe :) pokaże jaki bedzie efekt końcowy :)

Hydrografika niby ma wytrzymac temperature i inne czynniki :) a jak bedzie sie okaze :)

Powoli caly czas do przodu :) planów jest sporo :)

Opublikowano
  • Autor

Zaciski gotowe :) teraz tylko montaż :P

tak to wygląda:

 

20170518_175140.jpg

20170518_175145.jpg

20170518_175152.jpg

20170518_175158.jpg

Opublikowano

Tez jestem ciekaw jak z wytrzymaloscia hydrografiki na zaciskach. Bede obserwowal temat ;)

Na felgi nie wolalbys jednak czarnych dekielkow?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

Audi coraz bliżej efektu końcowego :) niestety przed strojeniem stage3 okazało się że rozrząd plus wałek rozrządu z wariatorem musiał być do wymiany :( ale tak to już jest w naszym pięknym kraju.... auto kupiłem i miałem fakturę ze 2 miesiące temu rozrząd był robiony :/

Podziękowania dla Gregor10 i ekipy z Auto-Polak którzy znają się na rzeczy a nie wciskają dobry kit :)

dziś dojechał kompletny tył z S4 bo magnaflow może być za głośny jednak hehe :)

Jak cos na sprzedaż idzie wydech magnaflow plus tylnia klapa, oddam tanio :P

 

1fc7b02543169431e79085e0b93b.jpg

e7bcd3ee4d4d8ecbfd91fd633809.jpg

a7235f1f4832874cb4090f849dd4.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po długiej przerwie, mogę coś napisać w temacie :) audi stało dobre 1,5 miesiąca u mechanika :/ pierwszy remont kochany Rzeszowski warsztat zrobił na sztukę i silnik nie wytrzymał stage3 :/ tak to wyglądało:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

auto trafiło w dobre ręce i silnik został zrobiony jeszcze raz :) spora inwestycja ale teraz chodzi cichutko a nie jak TDI :)

nowe tłoki (zostały ściągnięte o 0,6mm)

nowe pierścienie

szlif bloku 

nowy wał

nowy wałek rozrządu z wariatorem

nowy rozrząd 

auto obecnie na dotarciu, soft od gregor10 na pokładzie (aż kusi przycisnąć) :) ale jak tyle wytrzymałem to jeszcze te 1500-2000km wytrzymama :)

auto generuje w szczycie 1.5bara, skrzynia też została przeprogramowana i przesunięta odcinka do 7tys obr.

Edytowane przez majty2009

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.