Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tym bardziej że auta się starzeją i części też 

Opublikowano

pamiętam jak ktoś pisał na forum że jak zrobi lift to stare części zostawi i jak będzie sprzedawał to zrobi przedlift a liftowe części sprzeda :D

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
Teraz, l.e.s.t.e.r napisał:

pamiętam jak ktoś pisał że jak zrobi lift to stare części zostawi i jak będzie sprzedawał to zrobi przedlift a liftowe części sprzeda :D

czytałem ten wpis...

Opublikowano
  • Autor

hehe w b8 sie to chyba nie opłaca :P bo to się wiąże z kodowaniem itp ?! ja też tak sobie myślałem na początku :P

Opublikowano

W moim obecnym garażu mogę już z pudełek ścianke działową postawić 

a naprawdę już dużo sprzedałem :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe :)

ja już trochę upłynniłem :P ale to cooler, to turbo, to orurowanie, to lampy to kiera to tarcze i tak by jeszcze wymieniać co zostało :D

Opublikowano

jak by tak to zostawić ...

zakopać w stodole :P

to może prawnuczek by się z tych gratów kiedyś ucieszył :decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, krystian3769 napisał:

jak by tak to zostawić ...

zakopać w stodole :P

to może prawnuczek by się z tych gratów kiedyś ucieszył :decayed:

tylko trzeba mieć tą stodołę, ja puki co wyszedłem na prostą i jestem w stanie wjechać autem do garażu :) I jak je wstawiłem 10 dni temu tak stoi :) Jednak garaż to dobra sprawa :D 

Opublikowano
  • Autor

szlak :/ 

koleś odpisał odnośnie felg ;/

"Niestety już sprzedane" :(

Opublikowano
  • Autor

to szukam dalej i odrazu kupuje jak znajde hehe :)

a takie fele co sadzicie 

https://a.allegroimg.com/original/03863c/be1ca97a4dd1883c2521d23dc08a

Felgi do 18"

Średnica 18j

Rozstaw śrub 5x112

szerokość  8,0 et 40

Opony Dunlop 245/40 18

Opublikowano

Podrobki vossena. Do tego et ujowe:(. 

Opublikowano

:thumbdown: tak jak pisze Ruby

Opublikowano
to szukam dalej [emoji4]
a takie coś 
https://f.allegroimg.com/original/03d4fa/665169c44f8a8abdef642ad63a3f
??

Opony: 245/40 18

8,5 x 18, ET29

parametry fajne [emoji4] tylko czy to bedzie dobrze leżało ?! [emoji4]



Ja osobiscie bym tu widzial opone 225 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

a czego nie 245? obecnie mam 245 ale na feldze 19 cali 9J

Opublikowano
a czego nie 245? obecnie mam 245 ale na feldze 19 cali 9J


Bo przy 8,5j bedzie fajnie lezalo. :good: 245 to juz balon jak dla mnie :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

ale 245 juz nie przeskocze bo takie opony w garazu leza :P szukam tych felg na zime, ale jak bym znalazl z oponami letnimi to i w lecie bym coś pohasał :P

a może chrom na wieś? :D

https://e.allegroimg.com/s400/01bbc8/66dca6c64767bff54ec9c6461b2e

Edytowane przez majty2009

Opublikowano
9 godzin temu, majty2009 napisał:

to szukam dalej :)

a takie coś 

https://f.allegroimg.com/original/03d4fa/665169c44f8a8abdef642ad63a3f

??

Opony: 245/40 18

8,5 x 18, ET29

parametry fajne :) tylko czy to bedzie dobrze leżało ?! :)

No to takie jak moje tylko te z A5 mają idealne parametry.

 

Opublikowano

Te z a5 fajnie wyglądają na samochodzie. Zawsze jeszcze możesz poszukać felg innych producentów np. OZ, BROCK ...

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, krystian3769 napisał:

No to takie jak moje tylko te z A5 mają idealne parametry.

 

pokaz foto jak to wygląda? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.