Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ruby

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ruby

  1. Ruby odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Niezadowolony właściciel audi Wykop.pl - Zobacz: Kupiłem Audi w salonie czyli jak popełnić motoryzacyjny błąd życia WWW.WYKOP.PL Ten samochód to prawdziwy dramat. Bezpośrednio i z krótkimi przemyśleniami opisana historia zakupu gruza wprost z salonu. Uwaga: Long Story - kilkaset usterek i ciągłe wizyty w serwisach. Przewaga...
  2. Gratki. Wyposażenie nawet nawet - nie jest źle.:)
  3. To teraz nic tylko gaz w podłogę:)
  4. Sprzęgło i dwumas wymieniony przy 220 tyś ( teraz 233tyś) na seryjne - kupiłem od kolegi na forum. Na razie nic się nie ślizga. Tylko czasami mi szarpie przy ruszaniu na pierwszym biegu ( myślę, że do wymiany jest tłumik drgań skrętnych w sprzęgle - który odpowiada za płynne ruszanie).
  5. Ruby odpowiedział(a) na Konrad49 temat w Audi A4 B8
    W GCS miałem modyfikacje dwóch samochodów Peugeota 407 i 508 (gość specjalizuje sie głównie w Peugeot i Ford). Byłem zawsze zadowolony. Choć tu wyszła taka trochę górka.
  6. Był bonus. Mimo 235 tyś przebiegu można było nawet wyciągnąć więcej.
  7. cennik zależy od samochodu (manual, automat) itp itd
  8. Można napisać do osób prywatną wiadomość bo nie każdy siedzi na forum cały czas:)
  9. 5. Ruby Audi A4 B8 2.0 TDI manual 30/10/18 15:00
  10. Podobną sytuacje miał mój brat tylko w 1.4 95KM. Silnik ogólnie katastrofa. Robiono coś przy głowicy ( nie wiem dokładnie co bym musiał się brata zapytać) na gwarancji przy 30 tyś. To samo zaczęło się robić po 60 tyś.
  11. Zderzak przód s-line sprzedałeś?
  12. Uruchomiłem ADS. Ale czy jest jakakolwiek różnica pomiędzy trybami ciężko powiedzieć:).
  13. W sumie masz racje. Bo gdy wymiałem cały zestaw (dwumas+sprzegło) to kolega powiedział mi że dwumas nie miał w ogóle luzów i był w super stanie. Możliwe że za te drgania odpowiada sprzęgło lub docisk.
  14. Szarpanie na rozgrzanym silniku to dwumas+ sprzegło ( tak było u mnie przynajmniej). Na zimnym nie było żadnych szarpnięć. Najgorzej było jak się dłużej postało w korku. To wszystko przy przebiegu 220 tyś.
  15. Jak nie zajmujesz sie profesjonalnie grafiką, tylko potrzebujesz monitir do surfowania po necie to wystraczy zwykły za 600zl. Ważne był miał stopke regulowaną góra/dół.
  16. Delle to świetne monitory - mamy takie w pracy. Tylko ten jest poleasingowy....
  17. Uszkodzony dwumas tez tak "buczy" przy przyspieszeniu.
  18. Na zimnym nie szarpie przy ruszaniu a po rozgrzaniu - tak. Na bank dwumas
  19. BARDZO MI SIĘ PODOBA!!! Ja np już wiem że jak się kupuje Audi to podstawa to dobry silnik i quattro
  20. -35 sprężyny eibach. Zawias BA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.