Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, krystian3769 napisał:

To mówicie że poszliście Koledzy w te lotki z allegro.

Też szukam i sam nie wiem czy się na nią nie skusze bo ori. ciężko wyhaczyć w dobrej monecie :confused4: 

dać ci namiar? :P to przyjadę i będziemy montować :P

Opublikowano
Teraz, majty2009 napisał:

dać ci namiar? :P to przyjadę i będziemy montować :P

Możesz mi wysłać 

Nie ma problemu. Zapraszam 

Opublikowano
  • Autor

jak będzie gotowa już lotka i nie opanuje to się zgłoszę :)

Opublikowano

Chętnie przy okazji bym ją oblukał :decayed:

Opublikowano
ja mam już z 6 miesięcy i się trzyma, nie poznasz że to nie oryginał.

Co do tego, ze się nie pozna, ze to zamiennik to raczej z daleka. Z bliska to już raczej widać, zamiennik jest grubszy i z racji tego, ze wykonany z żywicy dużo zależy jak lakiernik przygotował i wyrównał podłoże. Wszystko widać jak na dłoni, gdy auto wyjeżdża z myjni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
1 godzinę temu, Szkita napisał:


Co do tego, ze się nie pozna, ze to zamiennik to raczej z daleka. Z bliska to już raczej widać, zamiennik jest grubszy i z racji tego, ze wykonany z żywicy dużo zależy jak lakiernik przygotował i wyrównał podłoże. Wszystko widać jak na dłoni, gdy auto wyjeżdża z myjni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Głupoty opowiadasz. Tyle w temacie. Już raz zrobiliśmy doktorat z tych dokładek i tak samo leży oryginał jak i ta kopia od kawki_22. Najważniejsze żeby do dobrze przykleić. Osobiście uważam że, na samym kleju lepiej siada ta dokładka.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jak to u mnie wyjdzie :) mam nadzieje ze nie będzie aż tak widać :) zrobię foto jak bedzie zamontowana :)

Opublikowano
  • Autor

a jeszcze zapytam :P

ta felga z oponami lato 

1502005413(1).jpg

opony jak nowe, felgi jak nowe za 3600 z wysylka?! warata nie warta? :P 

takie parametry 

Średnica: 18" Producent: 
AUDI OEM
Szerokość: 8,5" ET: 29
Rozstaw: 5*112 Otwór centrujący: 66,6 mm
Model 8T0
Felgi wraz z JAK NOWYMI oponami Producentów klasy Premium 245/40/18 !

Edytowane przez majty2009

Opublikowano

Jak idealne z ładną oponą i wysyłką to cena zła nie jest

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

to jak mówicie ze warta to zamawiam :P hehe 

zima się zbliża :P 

Opublikowano
Teraz, majty2009 napisał:

to jak mówicie ze warta to zamawiam :P hehe 

zima się zbliża :P 

napisz mu że 3500 bo CI żona więcej nie da - zawsze działa ;) 

Opublikowano
1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

napisz mu że 3500 bo CI żona więcej nie da - zawsze działa ;) 

:grin: to prawda

gdzie diabeł nie może...

Moja dziś 1000 na schodach do domu urwała :D

 

Opublikowano
  • Autor

nie chce się ruszyć hehe :) to już nie będę kombinował bo sprzeda :P a dobre ET cale plus takie same oponki jak nowe to warto wziąść :)

Opublikowano

Bierz będą super leżeć :naughty:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, krystian3769 napisał:

:grin: to prawda

gdzie diabeł nie może...

Moja dziś 1000 na schodach do domu urwała :D

 

hehe :) to może jednak warto spróbować :D 

Opublikowano
1 minutę temu, majty2009 napisał:

hehe :) to może jednak warto spróbować :D 

napisz jak Ci mówię :) 

Opublikowano

mam tak samo 

jak coś mam kupić to zaraz mam sraczkę że trza brać bo ktoś podkupi

a jak sprzedaję to zawsze urywam jak głupi :facepalm:

Opublikowano

wszystko zależy czy chcesz sprzedawać czy sprzedać, ja też zawsze spuszczam bo nie mam siły na "januszowe" teorie i wybrzydzania.

Opublikowano
Teraz, l.e.s.t.e.r napisał:

wszystko zależy czy chcesz sprzedawać czy sprzedać, ja też zawsze spuszczam bo nie mam siły na "januszowe" teorie i wybrzydzania.

dokładnie 

ostatnio pogoniłem cały przód co mi został po lifcie

wystawiłem za 5500 a puściłem za 4500 :)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, krystian3769 napisał:

mam tak samo 

jak coś mam kupić to zaraz mam sraczkę że trza brać bo ktoś podkupi

a jak sprzedaję to zawsze urywam jak głupi :facepalm:

no to mamy tak samo :D hehe, graty z modów to po najniższej linii oddaje żeby tylko poszło :)

 

1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

wszystko zależy czy chcesz sprzedawać czy sprzedać, ja też zawsze spuszczam bo nie mam siły na "januszowe" teorie i wybrzydzania.

nie inaczej :) lepiej się pozbyć niż bujać się z tym uj wie ile ;P 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.