Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, majty2009 napisał:

a ktoś może miał taka opone na takiej feldze? bo ja mam na 100% 245/40 a nie chce wtopy zrobić :)

a wracając do tematu lotki w stylu RS to jak sadzicie wymalować w kolorze auta? czy może Black Piano ? :P

masz cały temat o felgach i oponach - poczytaj , 245/40 pasuje i nie trzeba kombinować. Lotka tylko w kolor bo inaczej będzie trąciło cekinem ;) 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Ruby napisał:

Jak jeszcze nie kupiłeś to takie felgi też są fajne z b9 et 31

http://www.audifelgi.pl/content/nowe-audi-a5-8w0-b9-18-nowy-model

jeszcze nie kupiłem bo się cały czas zastanawiam :P 

jeszcze mi się podobają IFG10 20" ale to znowu fele na lato 

a te od B9 tez fajne :)

Opublikowano
  • Autor

i dojechała lotka w stylu RS4 :) juz nie bedzie dupsko takie gołe :P

 

1 rs4 b8.jpg

2 rs4 b8.jpg

Opublikowano

Pisałeś, że na zimę masz felgi 17". Patrzyłeś, czy wlezie Ci to na te hamulce? 

Opublikowano

To zamiennik ? ile PLN płaciłes ?

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Tomasz Krajewski napisał:

Pisałeś, że na zimę masz felgi 17". Patrzyłeś, czy wlezie Ci to na te hamulce? 

nie sprawdzalem :P ale gdzies czytałęm ze minimum 18 cali pod te heble :)

13 godzin temu, Gibons napisał:

To zamiennik ? ile PLN płaciłes ?

tak zamiennik, ale sporo osob z forum ma od tego czlowieka ta lotke i chwala :) 400PLN z wysylka

Opublikowano
Godzinę temu, majty2009 napisał:

nie sprawdzalem :P ale gdzies czytałęm ze minimum 18 cali pod te heble :)

 

Weno zobacz ;). 15 minut z lewarkiem i będziesz mógł budżet planować (albo i nie). I ja przy okazji ;)

Opublikowano
45 minut temu, Tomasz Krajewski napisał:

Weno zobacz ;). 15 minut z lewarkiem i będziesz mógł budżet planować (albo i nie). I ja przy okazji ;)

I ja też :)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, soczi napisał:

I ja też :)

felgi z oponami 17 cali wymienilem juz z miesiac temu na opony zimowe 18 cali :P

 

1 godzinę temu, Gibons napisał:

ja bralem z allegro to nie wiem :) ale lepiej zeby nie to samo :P bo 180zl w plecy :P

Opublikowano

99% to samo ;)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Gibons napisał:

99% to samo ;)

za późno :P lotka już u lakiernika :) powiedz mi ta lotke się zakłada na starą? czy starą trzeba jakoś ściągnąć? 

widzę tez ze masz te nowe tylne zaciski od S4 :P musze sprawdzić ile moje ori heble jeszcze wytrzymają :) to byśmy pohandlowali :P

Opublikowano

Jeżeli teraz masz "zwykłą" lotkę metalową zakładasz na tą. Jeżeli masz s-line trzeba odkleić

Opublikowano
  • Autor

to u mnie jest metalowa,

a na czym ją najlepiej przykleić? 

Opublikowano
4 minuty temu, majty2009 napisał:

to u mnie jest metalowa,

a na czym ją najlepiej przykleić? 

Najlepiej jak większość elementów kolejnych do karoserii, takich jak np. listwy progowe sline 

Dajesz taśmę dwustronną np. 3M i klej do szyb 

Opublikowano

Dokładnie chociaż sam klej wystarczy. Trzyma jak nei wiem

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Dokładnie chociaż sam klej wystarczy. Trzyma jak nei wiem

Klej do szyb jest niezawodny.

Ori. lotki są tylko na samej taśmie i też trzymają.

Ale ja też wolał bym na klej do szyb:paker:

 

Opublikowano

To mówicie że poszliście Koledzy w te lotki z allegro.

Też szukam i sam nie wiem czy się na nią nie skusze bo ori. ciężko wyhaczyć w dobrej monecie :confused4: 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
12 minut temu, krystian3769 napisał:

To mówicie że poszliście Koledzy w te lotki z allegro.

Też szukam i sam nie wiem czy się na nią nie skusze bo ori. ciężko wyhaczyć w dobrej monecie :confused4: 

ja mam już z 6 miesięcy i się trzyma, nie poznasz że to nie oryginał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.