Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta druga będzie leżała idealnie

Opublikowano
21 minut temu, Gibons napisał:

Ta druga będzie leżała idealnie

Dokładnie. Idealne parametry jak na 18"

A i wzór też ciekawy 

Opublikowano

Zdecydowanie ta druga. Miałem ją w poprzedniej b8 i wyglądała mega.

Opublikowano
  • Autor

no wzór fajny właśnie :) chodzą mi jeszcze po głowie rotory ale ciężko dostać 18 cali plus połowa forum takie posiada :P

2 minuty temu, Ruby napisał:

Zdecydowanie ta druga. Miałem ją w poprzedniej b8 i wyglądała mega.

masz może jakieś zdjęcia jak leżała na aucie? 

Opublikowano
4 minuty temu, majty2009 napisał:

no wzór fajny właśnie :) chodzą mi jeszcze po głowie rotory ale ciężko dostać 18 cali plus połowa forum takie posiada :P

masz może jakieś zdjęcia jak leżała na aucie? 

 

IMG_20170409_133854.jpg

Opublikowano
  • Autor

o fajnie fajnie :) i chyba taka felga wpadnie :)
tylko pytanko, bo zlokalizowałem 


Średnica: 18"     

Szerokość: 8,5"    
ET: 29

Rozstaw: 5*112    

Otwór centrujący: 66,6 mm

Opona: 245/40/18R

FOTO

 

1502005413(1).jpg

 

czy ten zestaw bedzie dobrze leżał ? przód zacisk Brembo 4 tłoczki i tarcza 345MM

i jeszcze jedno pytanko :) czy ta klapa podejdzie, czy bedzie się czyms roznic? ewnetualnie czy da sie kupic sama lotke z RS?! bo ta seryjna w B8 wyglada jak by na stałem byla z klapa ;/

http://allegro.pl/audi-a4-b8-rs4-avant-kombi-klapa-spoiler-i6733883884.html#thumb/1

z gory dzięki za pomoc 

Edytowane przez majty2009

Opublikowano

lotka podejdzie. Każdą lotkę do A4 b8 "nakładasz" na klapę (klej, taśma dwu stronna) - na kleju lepiej siada . Lotkę też możesz kupić, jak kupowałem na allegro taką właśnie jak w tej klapie za coś koło 400zł

Opublikowano

Felgi o szerokosci 8,5 i ET29 sa z A5 ,na A4 beda mocno wystawac

Opublikowano
1 godzinę temu, majty2009 napisał:

czyli nie ma sie co pchac w cala klape :)

l.e.s.t.e.r a co powiesz na temat tej lotki 

http://allegro.pl/audi-a4-rs4-b8-avant-spoiler-tuning-nowosc-i6902533026.html

dokładnie od niego kupowałem, napisz do niego mail, napisz że jesteś z A4klub polska to Ci cenę lepszą powinien zrobić.

Opublikowano
22 minuty temu, MarcinOslo napisał:

Felgi o szerokosci 8,5 i ET29 sa z A5 ,na A4 beda mocno wystawac

nie prawda, pasują idealnie nie trzeba żadnych dystansów to chyba najpopularniejszy wybór parametrów felgi na tym forum.

Opublikowano
2 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

nie prawda, pasują idealnie nie trzeba żadnych dystansów to chyba najpopularniejszy wybór parametrów felgi na tym forum.

Ale ze co jest nie prawda ?

Opublikowano
Teraz, MarcinOslo napisał:

Ale ze co jest nie prawda ?

ET29, 8,5 ,18 wszyscy tu pakują do A4 i nic nie wystaje. Więc nie prawdą jest to co napisałeś że będą wystawać. 

Opublikowano

Ze wystaja jest nie prawda

Opublikowano
  • Autor

ufff juz sie wystraszylem :P ze nie bedzie pasowało :P hehe bo jest dobra cena z prawie nowymi oponami na lato, u mnie w garażu leża zimoweczki to będę sobie mógł posmigać i w lecie :P 

Opublikowano

zależy jaką gumę naciągniesz, sama felga jest na równo z nadkolem, i od wyskokości zawieszenia prawdopodobnie > kąty

Edytowane przez qlimazz

Opublikowano

Będzie idealnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

no gumy to 245/40/18R takie sa na felgach lato plus ja mam taki sam rozmiar tylko zima :P to chyba trzeba zamowic bo znikna i bede dalej w d..ie :P

Opublikowano

Ja miałem założone opony 235/40/r18 nic nie wystawało. Nie wiem jak z oponą 245

Opublikowano
  • Autor

a ktoś może miał taka opone na takiej feldze? bo ja mam na 100% 245/40 a nie chce wtopy zrobić :)

a wracając do tematu lotki w stylu RS to jak sadzicie wymalować w kolorze auta? czy może Black Piano ? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.