Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Zacznij od najbardziej oczywistych rzeczy. Tak jak napisal@bercik2. Najpierw akumulator. Sprawdz go miernikiem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Do 17” naturalna wysokosc to 45. Jaka masz szerokosc felgi? 215 bedzie okej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Z igly widly. Moze gdzies przez przypdek zadarles i nawet o tym nie wiesz Tak czy siak jezdzil i sie tyl nie przejmuj. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Witamy serdecznie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Kupuj beru. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. 150zl za pedaly razem z podstopnica?! To jak za darmo. Gdzie to dorwales? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Odsun fotel kierocy na maksa do tylu i na maksa do gory. Pod fotelem masz czarna plastikowa zaslepke (prostokatna). Tam masz kostki. Z tego co pamietam to jest ona zolta, ale moge sie mylic :/ Mam ten sam problem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Duzy koszt? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Fajna furka Nie poddawaj sie, bo ja sam mialem dwie lewe lapy do wszystkiego. Raz Ci sie nie uda, pozniej juz Ci wyjdzie Pole do popisu masz. Powoli, malymi kroczkami do celu. Co do kiery to z b5 nie pasuje. Wybierz cos z b7, b8 lub a5. A jeszcze co do majsterkowania to mamy forumowiczow w GB, wiec napewno kogos do pomocy sobie znajdziesz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Ja od siebie moge podrzucic Finish Kare HiTemp 1000. Zdaje egzamin P.S. Masz od tego oddzielny temat na forum Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Tak, dokladnie Zawsze mozesz kupic z innym otworem centrujacym i wrzucic pierscienie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Tak dokladnie o tych. Jesli chcesz auto miec dluzej to oplaca sie kupic nowe 16” szerokosc miedzy 7-7,5j najlepiej i ET miedzy 45-30. Jakie masz zaciski, ile mm? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Przeguby, polosie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. witamy kolejne b7 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakby ktos szukal pompej w dobrej cenie. Felgi Rs6 Rs4 Audi 5x112 19' Opony 16r s-line pierścienie! Oryginałhttps://www.olx.pl/oferta/felgi-rs6-rs4-audi-5x112-19-opony-16r-s-line-pierscienie-oryginal-CID5-IDpDWRx.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Bardzo ciekawy temat, fajnie sie czyta. Widac, ze maszyna trafila w dobre rece Oby tak dalej! Bezawaryjnosci! Jak te zarowki h11 w halogeny? Nie wywala Ci bledu spalonej zarowki? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Wal w Bilstein. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. muunv odpowiedział(a) na plxhorrorx temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piekny egzemplarz. Sam bym chetnie takie cudo zakupil Graty zakupu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. 15 nie kupuj bo sa za male i auto bedzie zle wygladac. Min 16” wrzucaj Tylko odpowiednie et dobierz. Co do opon to ja bym uderzyl w Nokian WR D4, kleja sie zaje**scie. Oceny tez maja bardzo dobre. Osobiscie jezdzilem na roznych oponach i jest to moj nr 1. 2,3-2,4 bara wystarczy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. W Twoim temacie powiem Co to, co Ciebie zadowoli Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Na zime to sam bym wrzucil takie do siebie. Najlepszy wzor na zime Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Toz to 18 19 na zime...? Panie... o.O Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. muunv odpowiedział(a) na Awra temat w Audi A4 B7
    Przod ta najjasniejsza, a tyl chyba na 90%. Nie sa 100% ciemne. Jeden odcien nizej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. muunv odpowiedział(a) na Awra temat w Audi A4 B7
    Zauwaz, ze masa ludzi z forum tak robi, tak ma i jest okey [emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. muunv odpowiedział(a) na Awra temat w Audi A4 B7
    No niestety dziury trzeba zrobic w zderzaku, do powietrza nie przykrecisz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.