Jump to content
IGNORED

Koła 16 cali do audi a4 b7

JimmyA4

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym zakupić koła 225/55/R16.7,5Jx16 ET45 oryginalne audi czy będą pasowały do a4 b7 sline ? ostatnio mierzyłem 15 cali (stalówki) i niestety hamulce przeszkadzały w założeniu. Z góry dziękuje za odpowiedź.

5 minut temu, przem8 napisał:

Jeśli już to 205 lub 215/55 :D

akurat sprzedający ma 225/55/R16 więc wyboru w tym przypadku nie ma :) dlatego pytam czy wyżej wymieniony zestaw będzie pasował

Za duży balon będzie 225/55 i z resztą producent na felgi 16 zaleca 205 lub 215/55. Nie spotkałem się jeszcze w ogóle z takim rozmiarem w audi a4 :P

10 minut temu, przem8 napisał:

Za duży balon będzie 225/55 i z resztą producent na felgi 16 zaleca 205 lub 215/55. Nie spotkałem się jeszcze w ogóle z takim rozmiarem w audi a4 :P

między 215 a 225 nie aż tak dużej różnicy koła siedziały w audi TT, jeżeli się zmieszczą ja nie widzę problemu aby na takich jeździć :)

9 minut temu, JimmyA4 napisał:

między 215 a 225 nie aż tak dużej różnicy koła siedziały w audi TT, jeżeli się zmieszczą ja nie widzę problemu aby na takich jeździć :)

Zapodaj potem fotę jak to wygląda i napisz jak się jeździ :P Ja jakoś tego nie widzę ale się nie znam.

Edited by przem8

Felga będzie pasować, a rozmiar opony 225/55/16 jest w normie jeśli chodzi o średnicę koła w stosunku do fabrycznych rozmiarów.

Edited by Bruuuum
  • Upvote 1

Smialo mozesz brac te kola bo beda pasowac.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Upvote 1

Ja mam koła od b8 16/225/55 opony jak nowe, cena 1500 

IMG_00243.jpg