Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Moze @Kowi87 pomoze.
  2. muunv odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4 B6/B7
    Generalnie to wrozenie z fusow. Dopoki nie rozbierzesz skrzyni to nie bedziesz wiedziec.
  3. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Widzisz jak Ty pomocny. Dzieki
  4. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wedlug mnie okazja, ale pytalem na kilku grupch czy ktos posiada taki zestaw i narazie cisza ? Nie chce kupic i z tym zostac.
  5. muunv odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4 B6/B7
    Moze sprzeglo powoli sie sypie.
  6. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiem, ze bedzie ladnie ale mam poprostu do wziecia taki komplet.
  7. Moze kwestia szamponu? Ew glinka, ipa z woda (?), jakies qd. Pozniej sama ipa. Moze pomoze
  8. Karolu, ipa i ogien Wszystkie rogi, przy uszczelkach dokladnie oczyscilem i polozylem to na : przod, lusterka, szyber, wszystkoe boczne, tylna szybe. Chwila roboty
  9. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktos u siebie felgi 8.5 przod, 9.5 tyl?
  10. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, mozna go wymienic.
  11. W planach jest wyciecie tlumikow koncowych i przyspawanie koncowek wydechu. Za dwa tygodnie auto idzie na korekte lakieru Aktualnie wczoraj polozylem powloke na szyby CeramicPro Rain + wosk Chemical Guys. Kupilem go z ciekawosci, zobaczymy czy zda egzamin.
  12. Siema Planuje zakup felg, trafily sie 19”. Niestety przod 8.5, tyl 9.5. Jaka opone na to naciagnac, zeby obwody kol sie zgadzaly? Naped quattro.
  13. No ja potwierdzam na ipku 7.
  14. Dzieki za poprawke Wiec na 100% stalowka nie podejdzie.
  15. W 2.0tfi jest 312mm jesli sie nie myle. Wiec raz, ze et za duze, a dwa za waskie. Ogolnie stalowki nie wchodza pod 312mm cos mi sie kojarzy.
  16. Ja wiem, ze jest nowszy model, WR D4. Tylko przeczytaj, co napisal @cabanmat. Budzet do 800zl. WR D3 juz przekracza budzet, wr d4 juz calkiem i to jakies 150zl. Wiec, nie bardzo rozumiem po co wtracasz swoje 5 groszy. Najpierw przeczytaj post ze zrozumieniem.
  17. Mialem, jezdzilem, osobiscie polecam.
  18. Ew. Nokian WR D3.
  19. No i to jest dobry wybor.
  20. Szukaj gdzies od 7.5 nawet do 10-11j Ale taka norma wedlug mnie to 8-9j. Et jest zalezne od szerokosci felg. Jak upatrzysz jakies felgi, zapytaj tutaj czy et XX wejdzie.
  21. Podejdzie bez problemu. Opona 225/40.
  22. Tylko zdecydowac sie sam nie moge na felgi Jest masa wzorow ale sa gusta o gusciki. Znowu 4-5k nie chce wywalic na kola.
  23. No stoi na zimowkach. Nie mam nawet pomyslu bardzo na letnie... Poza tym, juz jesien i nie wiem czy jest sens wrzucac jeszcze letnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.