Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Ten jak wyczail od razu To dokladnie ta
  2. Malo mi mowia Twoja liczby... Nie znam sie zbytni na oznaczenich w BMW
  3. Nawet jesli odda go za 13k, to spokojnie wyjdzie 21k. Bo trzeba zakladac, ze do wymiany moze byc silnik. No i 2005r, srednio oplacalny interes. Dzisiaj o 23:00, konczy sie aukcja BMW E61 535d, ktore licytuje. Moze wejdzie
  4. Wiem, ale nie chce lupic czegos, czym sam bede sie bac jezdzic
  5. Centralnie w przod i boki. Wygladalo to tak jakby wlecial pomiedzy „cos” (moze auta, moze cos betonowego) + przodem w jakies drzewo, bo wygladalo na owiniecie drzewa albo jakoegos slupa.
  6. To fakt, ale byla za mocno uderzona
  7. Narzeczona mowi to samo Ale ptrzylem B7 3.0tdi to w PL nie ma nic godnego uwagi, w CH stala calkiem przyzwoita, miala bardzo dobre wyposazenie, sline zewnetrzny ALE.... W srodku zwykle stolki
  8. Niestety nie operuje takim budzetem
  9. Narazie jest problem ze znalezieniem czegokolwiek ?
  10. Jazda, jak jazda. Ja jezdzilem na 9j i bylo spoko. Najlepiej bedzie sie prowadzic przy szerzej osadzonych kolach. Nie wiem Tobie ma sie podobac, nie nam.
  11. Nie dobierzesz idealnego et. Dl 7J bedzie od okolo 26 w gore.
  12. Dla obu.
  13. ET29. No i nie znajdziesz tez idealnie dobranych felg Polecam dystanse.
  14. Szybkiego powrotu do zdrowia i Wesolych Swiat dla Ciebie i rodziny!
  15. 2x s line, rowniez 3.0tdi Raczej w nic innego sie nie bede pakowac. No troszke szkoda bo raz, ze byla z 2008r, a dwa byla mega zadbana No ale nie mozna sie nie wiadomo jak przywiazywac. Zreszta dobrze, za nia wzialem
  16. No oczywiscie. Ale nie S6 tylko S- Line ? Na 5.2 mnie nie stac ? Ale mialem okazje kilka razy jezdzic RS6 C6 (kilkaset km) i jest w co deptac
  17. Dobre pytanie Narazie sie nie napalam na kupno auta, na juz bo pospiech jest zlym doradca. Aczkolwiek najabardziej chodzi mi po glowie s4 b7 lub c6 polift.
  18. No to teraz czekam na zdjecie moich obu B7 Obie moje teraz juz pod jednym dachem
  19. Temat do zamkniecia. Auto sprzedane
  20. Kazdy ma swoje zdanie, ja nie jestem zwolennikiem gazu. Albo Cie stac na paliwo do takiego auta, albo nie. Jesli nie stac na paliwo to co mowic o czesciach do niego? Dlatego mowie, ze zastanawiam sie czy uzdzwigne 4.2
  21. Mnie rowniez to bardzo cieszy Miejmy nadzieje, ze w odpowiedzialne rece wpadlo auto ?
  22. NIech sluzy W DRL wrzuc jakies mocniejsze zarowki moze?
  23. Springi H&R na amorach 1BV, opona 225/35/19.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.